dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

871 975 zł60 m² 14 532,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Trójstronne mieszkanie na najwyższym piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

965 900 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 29417 tel. 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem (+8 mkw) i garderobą do własnej aranżacji. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 22,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

702 260 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

476 661 zł41 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycja Nefrytowa 77 zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul. Nefrytowej i Brylantowej. Inwestycja ta ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

700 925 zł60 m² 11 662,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Spacious and Bright 3-Bedroom Corner Apartment with Balcony in Oporów, wrocław Ideal for: people working in the Bielany Wrocławskie area 60m2 / 1 floor / 3 rooms Layout of apartment l6b 6/1/1/3k: living.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

868 632 zł43 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o wygodnej pow. 41,71m2 z logią o pow. 8,14m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

999 900 zł118 m² 8 456,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w Październiku 2024 Przestronne mieszkanie z tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

2 035 481 zł79 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania na ostatnim piętrze w prestiżowym wieżowcu! Doradca klienta: tel. Idealna nieruchomość na osiedlu z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

671 785 zł62 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią, dwoma balkonami na os. Jagodno, do własnej aranżacji. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

641 700 zł52 m² 12 246,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Dwustronne mieszkanie o nietypowym układzie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

925 000 zł81 m² 11 397,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji, bez pcc! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Oporów,Wrocław

763 450 zł63 m² 12 156,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu wyjątkowe 3 pokojowe mieszanie w kameralnym o nowoczesnej architekturze osiedlu, z doskonale zaplanowaną urbanistyką. W sąsiedztwie dzielnicy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

774 215 zł56 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Czerwiec 2024 Dwustronne, narożne mieszkanie z dwoma balkonami. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 108 230 zł90 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Cicha i zielona część jagodna już na Ciebie czeka! Wyobraź sobie szeregówkę lub bliźniaka z zielonym ogródkiem oraz możliwością przeznaczenia jego części na lokal usługowy! Brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

960 850 zł72 m² 13 269,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Idealne dla Rodziny mieszkanie z tarasem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

598 592 zł60 m² 9 951,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni ponad 60 m2 z balkonem oraz praktycznym rozkładem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

539 000 zł39 m² 13 761 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, w spokojnej okolicy! Doradca klienta: nr Licencji pfrn 29417 tel. Idealna nieruchomość dla pary, na osiedlu z pełną infrastrukturą. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 030 568 zł53 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52m2 z wyjątkową narożną logią o pow. 21,02m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

950 000 zł82 m² 11 579,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy Październik 2024 Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 007 600 zł67 m² 15 072,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni niemal 70 m2 w inwestycji w sąsiedztwie ścisłego centrum miasta! Przedstawiam Państwu funkcjonalne studio znajdujące się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

635 344 zł40 m² 15 699,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Księże Małe,Wrocław

681 700 zł61 m² 11 249,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Miejsce idealne dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu! Przedstawiam Państwu inwestycję zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

673 318 zł58 m² 11 575 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż świetnie usytuowane mieszkanie o powierzchni 58,17 m 2 z balkonem na Ołtaszynie. Mieszkanie do własnej aranżacji, gotowe do odbioru, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

762 100 zł39 m² 19 318,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Oferuję Państwu mieszkanie ma powierzchnię 39,45m2, wygodne 2 pokojowe z przestronnym salonem z otwartą kuchnią o pow. 19,76m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

609 000 zł44 m² 13 815,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja 550 zł/m2 cena transakcyjna 584756 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

362 840 zł31 m² 11 746,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Świetna opcja na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

592 543 zł42 m² 14 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czysta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

719 900 zł41 m² 17 648,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kawalerka w nowoczesnej inwestycji klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia! Budynek powstaje w topowej lokalizacji, która doskonale realizuje koncepcję 15 minutowego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

522 073 zł33 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Księże Małe,Wrocław

542 922 zł44 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Mieszkanie przecenione z 551 750 zł! Doradca klienta: tel. Narożne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 24,59 m2 - Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

689 265 zł28 m² 24 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 432 000 zł125 m² 11 474 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Piękny apartament W budynku wytwórnia kawy W browarach wrocławskich Z widokiem na rzekę Z każdego pokoju Opiekun oferty: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

619 000 zł47 m² 13 059,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji! Własny klub fitness! Monitoring oraz ochrona 24h! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,4mkw z balkonem 3,4m2, położenie południowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 058 340 zł74 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokojowy apartament w centrum miasta z dużym tarasem, z widokiem na Park Mieszczański! Opiekun oferty: tel: otoczenie: nowoczesna inwestycja, składająca się z dwóch 7-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

925 000 zł81 m² 11 397,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Kutrzeby na Wrocławskim Ołtaszynie! Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada taras, to ta propozycja jest dla Ciebie! Inwestycja Positivo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołbin,Wrocław

913 452 zł45 m² 20 326 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostanie! Mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim na 16 piętrze w wieżowcu 17 piętrowym. W wieżowcu są 3 windy z poziomu garażu. Budynek to prestiżowe przedsięwzięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Fabryczna,Wrocław

710 715 zł63 m² 11 317 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doradca Klientai: nr licencji pfrn 29417 tel. Przestronne trzypokojowe mieszkanie z dwoma dużymi tarasami Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Psie Pole,Wrocław

649 999 zł53 m² 12 241 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje z garażem i komórką na psim polu / top! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego zlokalizowanego na Psim Polu w okolicy ul. Królewskiej. Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 124 712 zł52 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,07m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

558 400 zł28 m² 20 108 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny