dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

846 746 zł85 m² 9 936 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament z ogrodem 37,5 m | Kameralna zabudowa wśród starodrzewia | Wille Estezja, wrocław - Lipa Piotrowska Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 85,22 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

880 540 zł82 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,54m2 + ogród 16,36m2 +taras 20,79m2. Wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

824 071 zł51 m² 16 007,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 51,48m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

544 644 zł44 m² 12 341,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na 2 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

2 622 414 zł96 m² 27 353,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jesteś zainteresowany kupnem mieszkania? Dzwoń w każdej chwili! Jestem dostępny wieczorami i w weekendy O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Wrocław

2 326 942 zł105 m² 22 210 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy Zapraszam do zakupu! *oszczędzasz już na starcie* *0% prowizji* *0% podatku pcc* Inwestycja położona jest w ścisłym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

759 490 zł33 m² 23 014,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej inwestycji w ścisłym centrum Wrocławia Przedstawiam 2-pokpojowe mieszkanie o powierzchni 33,59m , położoną na 1. piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

547 135 zł36 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na parterze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiej na Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

550 125 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* oferta wstrzymana * Opiekun nieruchomości: mieszkanie z balkonem w zielonej części Żernik idealne do własnej aranżacji Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

752 310 zł74 m² 10 193,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

781 110 zł74 m² 10 542,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

779 000 zł69 m² 11 285 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! cena przed obniżką 889 000,10 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Biskupin,Wrocław

1 871 220 zł72 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

751 366 zł40 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe Mieszkanie nowe z rynku pierwotnego, 3 pokojowe o powierzchni 56,91m2 z balkonem na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia Krzyków. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

449 999 zł37 m² 12 129,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

696 198 zł64 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane w kameralnej części inwestycji. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł75 m² 10 654,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na park Żernicki Prezentuję na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1-piętrze w wyjątkowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

899 159 zł51 m² 17 784 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Biskupin,Wrocław

1 473 665 zł56 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

880 957 zł74 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: * oferta wstrzymana * Renomowana firma z wieloletnim doświadczeniem na wrocławskim rynku oferuje mieszkanie o powierzchni 74,99 m, położone na parterze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

536 174 zł29 m² 18 231 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Dzwonisz kiedy chcesz - jestem dostępny także w weekendy i wieczory! 0% prowizji i 0% podatku pcc O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

411 440 zł30 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

805 000 zł77 m² 10 428,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie trzypokojowe spokojnej okolicy. Zapraszam do zapoznania się z nowym mieszkaniem na Księżu Wielkim we Wrocławiu. Lokalizacja osiedla zapewnia przede wszystkim odpoczynek od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Biskupin,Wrocław

2 479 104 zł92 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

614 635 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Biskupin,Wrocław

1 897 665 zł72 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Biskupin,Wrocław

2 023 567 zł78 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stawowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

709 406 zł30 m² 23 646,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna kawalerka w wyjątkowej inwestycji w ścisłym centrum Wrocławia Przedstawiam funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 30,22m , położoną na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Biskupin,Wrocław

2 766 314 zł109 m² 25 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

911 183 zł64 m² 14 131,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji i podatku pcc! Kupujesz od dewelopera! Budynek znajduje się w dzielnicy Kleczków, niedaleko rzeki Odry w sąsiedztwie ścieżek spacerowych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

856 251 zł96 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w kameralnej zabudowie - Lipa Piotrowska Lokalizacja: wrocław, ul. Tymiankowa Powierzchnia użytkowa: 96,10 m + dodatkowa zagospodarowana przestrzeń na poddaszu nie wliczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Wrocław

774 439 zł45 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny zarówno wieczorami, jak i w weekendy - dopasuję się do Twojego czasu. Kupując mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, nie płacisz 0% prowizji i 0% podatku pcc - to realna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

642 248 zł40 m² 15 913 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

759 489 zł34 m² 22 610,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji? To propozycja właśnie dla ciebie - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Inwestycja ta to kompleks trzech budynków, z których jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 101 096 zł90 m² 12 267,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie willowe realizowane jako zabudowa bliźniacza i szeregowa wybór układów to parter z ogrodem lub piętro z 3 balkonami, a może układ 2 pozimowy z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozy