dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

499 226 zł42 m² 11 830 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp283 oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 Północ - niska zabudowa, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

1 049 000 zł77 m² 13 565,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg076-rz oraz podatku pcc. Mieszkanie znajduje się na Gotowej inwestycji - kup od ręki gotowy Apartament w świetnej lokalizacji. Mieszkanie ma 77,33m2 - to 4 pokojowe duże wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

778 050 zł57 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Czerwiec 2024 Dwustronne mieszkanie na najwyższym piętrze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

555 599 zł33 m² 16 785,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wygodne, kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,1 fajne na pierwsze własne mieszkanie - świetne też na mieszkanie do wynajmu w super lokalizacji na Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

619 901 zł90 m² 6 926,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Segment top / 5 pok. + ogródek / klucze w lutym Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży samodzielnych lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Obecnie trwa etap zakończenia prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

553 450 zł43 m² 12 841,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,1 idealne na pierwsze własne mieszkanie - świetne też na mieszkanie do wynajmu na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nefrytowa

Krzyki,Wrocław

326 344 zł26 m² 12 551,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: w okolicy znajdują się tereny zielone, przedszkole, opieka zdrowotna, ogrzewanie podłogowe w każdym lokalu. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon lub loggie. Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

497 484 zł26 m² 19 509,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamentowiec w Certum miasta to inwestycja klasy premium zlokalizowana w odległości 600 m od wrocławskiego Rynku, 400m od wrocławskiej Opery i wielu innych atrakcji, które oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

444 997 zł35 m² 12 868,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

!top nowy Blok stan deweloperski/kawalerka+balkon Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 34,5 mkw , znajdujące się na Nowym Osiedlu przy ul. Przejazdowej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

800 000 zł116 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

719 000 zł61 m² 11 786,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

704 694 zł72 m² 9 794,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

749 000 zł66 m² 11 350,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie z narożnym balkonem, na spokojnym osiedlu na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

389 890 zł28 m² 13 899,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bez prowizji (0 zł) i podatku pcc (0 zł) * kontakt: tel. Świetna lokalizacja: wrocław, maślice, ul. Maślicka - blisko do N-Parku, biedronki, brico, siłownia, sauna, orlen, paczkomaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 539 100 zł110 m² 13 928,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

476 777 zł25 m² 18 927,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa, nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w samym centrum Wrocławia 500m od Wrocławskiego Rynku!. Wysoka jakość wykonania - zastosowanie materiałów spełniających najwyższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

1 018 994 zł77 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament na osiedlu Olimpia Port, ostatnie dostępne na tym osiedlu mieszkanie z tarasem na podwyższonym parterze w 2 linii zabudowy od rzeki. Mieszanie gotowe, sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

787 000 zł64 m² 12 296,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny design / cicha I spokojna okolica / blisko parku bezpieczne I nowoczesne osiedle 15 minut od centrum Osiedle powstaje w dzielnicy Krzyki, na południu Wrocławia. Jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

595 365 zł64 m² 9 230,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Indonezyjskiej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

589 255 zł49 m² 12 099,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem na 11-2024, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

742 500 zł60 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

458 789 zł32 m² 14 310,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny, siedmiokondygnacyjny budynek wielorodzinny wraz z lokalami usługowymi oraz dwupoziomowym parkingiem podziemnym. Inwestycja powstaje przy ul. Żegiestowskiej w północno-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

913 452 zł45 m² 20 326 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim na 16 piętrze w wieżowcu 17 piętrowym. W wieżowcu są 3 windy z poziomu garażu. Budynek to prestiżowe przedsięwzięcie z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

515 000 zł43 m² 11 888,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego promocja! Do każdego zakupionego mieszkania komórka lokatorska o wartościzł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

575 535 zł48 m² 12 015,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Funkcjonalne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

511 390 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,49 m2. Inwestycja mieści się nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

541 950 zł43 m² 12 574,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,10 m2 z balkonem. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

666 900 zł70 m² 9 498,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Indonezyjskiej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

596 000 zł56 m² 10 642,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja wśród drzew I zieleni apartamenty Z przestronnymi tarasami I ogródkami dostęp do komunikacji miejskiej funkcjonalne rozkłady pomieszczeń Prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł59 m² 16 084,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe ostatnie mieszkanie w przepięknej inwestycji, z zachowaną historyczną zabudową i w sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego w samym centrum Wrocławia! Numer mieszkania: C41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

610 000 zł44 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

0 % prowizji od kupującego! Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 z balkonem. Atuty inwestycji / mieszkania: - centrum miasta - lokalizacja 3 minuty od Dworca Głównego - 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

709 000 zł61 m² 11 551 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, z dwoma balkonami na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Lokalizacja, w której będziesz swobodnie mieszkać, pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

452 639 zł32 m² 14 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wrocław, gaj ul. Żegiestowska - Oferta Kawalerki (lokal z funkcją mieszkalną) o powierzchni 32,09m2 to jeden duży pokój z kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

799 000 zł116 m² 6 882 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ponad 116 m 2 na spokojnym, rodzinnym osiedlu! Inwestycja idealnie sprawdzi się dla miłośników dużych przestrzeni dziennych oraz spędzania czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojnów,Wrocław

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Promocja świąteczna tylko 599000zł. Zapraszam do obejrzenia inwestycji w Nadolicach Wielkich, gdzie mieści się inwestycja 10 mieszkań z ogrodami. Lokal mieści się na pierwszym piętrze, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

655 000 zł60 m² 10 916,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

518 000 zł39 m² 13 282 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia