dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

507 870 zł31 m² 16 148 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

582 400 zł46 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m2 w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie w standardzie deweloperskim. Planowane zakończenie budowy: grudzień 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

623 225 zł54 m² 11 649 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (11-2024), przekazywane w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Rozkładowe, 3 - pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

659 203 zł70 m² 9 482 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

976 345 zł60 m² 16 340,50 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z widokową loggią o powierzchni 59,75 m2 na Ołbinie! Mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na trzynastym piętrze, składające się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

844 518 zł64 m² 13 175 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. To miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny .Planty Racławickie zaprojektowane są w ergonomiczny sposób, otaczająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

1 078 339 zł98 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże, rozkładowe, trójstronne mieszkanie 4 pokojowe w bloku na Jagodnie od dewelopera ostatnie 4 piętro z wielkim tarasem. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana z centrum Wrocławia poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Krzyki,Wrocław

748 200 zł75 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej 38. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

682 245 zł72 m² 9 482 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żegiestowska

Krzyki,Wrocław

430 083 zł28 m² 15 203 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny, siedmiokondygnacyjny budynek wielorodzinny wraz z lokalami usługowymi oraz dwupoziomowym parkingiem podziemnym. Inwestycja powstaje przy ul. Żegiestowskiej w północno-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Psie Pole,Wrocław

612 540 zł55 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp276-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, zachód - korytarz z miejscem na szafę - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

799 900 zł81 m² 9 855 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. ** I speak English (scroll down) ** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

623 332 zł38 m² 16 275 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje Z tarasem W sercu wrocławia! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 38,3m2 znajduje się na 9 piętrze. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

1 107 456 zł99 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe, 4- pokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem. Opiekun oferty: tel. Otoczenie: inwestycja zlokalizowana jest na Księżu Wielkim, w południowo-wschodniej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

399 758 zł40 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszanie na Bieńkowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Psie Pole,Wrocław

499 226 zł42 m² 11 830 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp283 oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 Północ - niska zabudowa, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Psie Pole,Wrocław

668 381 zł70 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp270-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, zachód - duża łazienka ok.5,4m2 - korytarz z miejscem na dużą szafę - 1,5km do AOW A8 - niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

913 452 zł45 m² 20 326 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim na 16 piętrze w wieżowcu 17 piętrowym. W wieżowcu są 3 windy z poziomu garażu. Budynek to prestiżowe przedsięwzięcie z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

728 346 zł59 m² 12 272 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Cena promocyjna! Klucze do odbioru w 2024 r. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Bez pcc, bez prowizji. Polecamy czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego. W cenie dodatkowo dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

446 925 zł37 m² 11 981,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 47,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

681 866 zł70 m² 9 740 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Psie Pole,Wrocław

495 850 zł42 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp280-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - niska zabudowa, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 110 100 zł84 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Licencja pfrn 28424 tel. Trzy pokoje z ogromnym tarasem w Śródmieściu. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 84,1 m2 znajduje się na 7 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

639 638 zł46 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Czerwiec 2024 Dwustronne mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

971 998 zł71 m² 13 669 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg164-rz zalety mieszkania: - garderoba - korytarz z miejscem na szafę - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - oddane do użytku - mieszkanie w centrum, ale wśród zieleni - zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 780 245 zł129 m² 13 845 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg169-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - salon z aneksem 48m2 - taras 32m2 od strony południowej- korzystaj ze słońca do końca dnia - aneks kuchenny 4,8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Psie Pole,Wrocław

612 135 zł55 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp256-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3- stronna ekspozycja: północ- południe- zachód - korytarz z miejscem na dużą szafę - aneks kuchenny z oknem - 1,5km do aow A8 -.