dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

669 269 zł50 m² 13 428,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne mieszkanie z dużym salonem oraz balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajcza

Psie Pole,Wrocław

660 972 zł58 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie pod kredyt 2% Nowa inwestycja już w sprzedaży. Świetne mieszkanie które posiada: salon 22,13 m2 Sypialnia 9,44 m2 Sypialnia 9,44 m2 Korytarz 11,13m2 Łazienka 4,22m2 Balkon 4,26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

849 225 zł67 m² 12 675 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne dla Rodziny Narożne mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

876 740 zł74 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania inwestycji- marzec 2024 * Świetna lokalizacja Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 159 000 zł98 m² 11 777 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg100-rz Zapraszam do obejrzenia. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - gotowe do odbioru- zapraszam do obejrzenia - przedpokój z miejscem na dużą szafę wnękową - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

642 500 zł54 m² 12 009,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie w zielonej okolicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

844 480 zł53 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla miłośników życia w centrum miasta! Inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Śródmieście,Wrocław

561 700 zł31 m² 17 837,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum, tuż przy Ogrodzie Botanicznym! Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się w nowoczesnej inwestycji, zaprojektowanej z dbałością o najmniejszy detal. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

604 349 zł35 m² 17 461,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start lub po inwestycję. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

848 944 zł96 m² 8 857 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego Przystań Królewiecka to nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

833 960 zł68 m² 12 100,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Idealne dla Rodziny mieszkanie na Zielonym osiedlu W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

599 000 zł52 m² 11 613 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przytulne 3 pokoje przy terenach zielonych Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 28332 Otoczenie nieruchomości: inwestycja na Zakrzowie, powstaje w cichej i spokojnej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

969 000 zł75 m² 12 996,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry Dwustronne mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

828 493 zł64 m² 12 925 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne dla Rodziny Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

599 218 zł57 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

999 000 zł92 m² 10 812,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry teraz niższa cena! poprzednia cena 1056904 zł Apartament na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

841 456 zł55 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Duże, jedno z ostatnich 3 pokojowych mieszkań dostępnych na Browarach Wrocławskich -ostatni etap budowy z realizacją na: 2023 -10 - prawie gotowe! Mieszkanie oferowane położone jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

516 000 zł38 m² 13 614,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji! Własny klub fitness! Monitoring oraz ochrona 24h! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,9mkw z dużym tarasem 28,3mkw, położenie wschodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajcza

Psie Pole,Wrocław

648 318 zł57 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie pod kredyt 2% Nowa inwestycja już w sprzedaży. Świetne mieszkanie które posiada: salon 19,42 m2 Sypialnia 14,3 m2 Sypialnia 11.04 m2 Korytarz 6,49 m2 Łazienka 5,62 m2 Balkon 5,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

819 000 zł68 m² 12 078 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje z balkonem przy rzece Opiekun oferty: tel. Otoczenie: urokliwe osiedle usytuowane jest w bliskim sąsiedztwie rzeki, co tworzy malownicze otoczenie sprzyjające relaksowi i spokojowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księska

Księże Wielkie,Wrocław

472 000 zł41 m² 11 512,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym 20,9mkw ,sypialnia 10,9mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księska

Księże Wielkie,Wrocław

579 000 zł47 m² 12 241 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,3mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym 19,7mkw, sypialnia 8,1mkw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

1 078 339 zł98 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży nowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchn 98,12 mkw. usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy duży tara- 79mkw. Inwestycja wznoszona jest we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

1 040 380 zł84 m² 12 400,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Narożne mieszkanie z ogrodem oraz tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

669 000 zł53 m² 12 687,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,73 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Szczepin,Wrocław

609 120 zł38 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,07 m2, z balkonem. Mieści się ono w malowniczej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

859 000 zł77 m² 11 124,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalny układ * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

809 000 zł56 m² 14 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Lokum Porto powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą komunikacją, o krok od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

830 800 zł67 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania inwestycji- marzec 2024 * Świetna lokalizacja Funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

529 680 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Termin realizacji- wrzesień 2024r. Oferuję do sprzedaży nowe 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchn 44,14 mkw. usytuowane na parterze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy taras-.