dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 512 ogłoszeń

1 512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

410 240 zł46 m² 8 898,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy pokoje oraz balkon, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

803 638 zł64 m² 12 537 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. To miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny .Planty Racławickie zaprojektowane są w ergonomiczny sposób, otaczająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

792 120 zł64 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Planty Racławickie Mieszkanie 4 pok, 64,40m2 Oferowane mieszkanie ma powierzchnie 64,40m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

442 700 zł29 m² 15 425 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 1-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni ok. 28,70 m2, znajduje się na parterze, 6-piętrowego, nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

593 400 zł61 m² 9 696,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,20 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 569 811 zł114 m² 13 770,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się wśród historycznej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

492 300 zł67 m² 7 391,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji zaraz za Wrocławskim Brochowem! Jeśli szukasz mieszkania, które posiada praktyczny rozkład, jest w świetnej cenie i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

396 750 zł34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kameralne osiedle w sąsiedztwie pięknego parku na wrocławskich Sołtysowicach. Trzypiętrowy budynek z windą. Mieszkania o metrażach od 25mkw do 71mkw. Przemyślane rozkłady mieszkań. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kardamonowa

Wrocław,dolnośląskie

663 204 zł63 m² 10 560,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Kardamonowej na Wrocławskich Żernikach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogródek, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

581 598 zł52 m² 11 249,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

459 953 zł51 m² 9 001,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada dwie sypialnie oraz własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kardamonowa

Fabryczna,Wrocław

684 324 zł67 m² 10 261 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kardamonowa łączy przywilej mieszkania w zielonej strefie wrocławskich Żernik, w kameralnych budynkach o nowoczesnej architekturze, z dala od intensywnego ruchu arterii miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł45 m² 11 140,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pok | blisko centrum - Dubois | rozkład. Polecam na sprzedaż mieszkanie blisko Rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Dubois przy moście Pomorskim. Lokalizacja mieszkania jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

600 600 zł46 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez podatku pcc 2-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 45,50 m2 znajduje się na 3 piętrze 7-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

677 474 zł57 m² 11 801 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalista ds. nieruchomości Tel: idealne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 57m2, z piękną dużą loggią. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 57,41m2 składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

396 750 zł34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

899 000 zł83 m² 10 814 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Bez podatku pcc. Opiekun nieruchomości: aleksandra Mendel tel. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o projektowanej powierzchni ok. 83,13 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

875 357 zł74 m² 11 751 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Bez podatku pcc. Opiekun nieruchomości: aleksandra Mendel tel. 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 74,49m2 z dwoma balkonami, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

1 069 660 zł68 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez pcc Opiekun oferty: aleksandra mendel tel. Do odbioru w lipcu 2023! 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,70 m2 z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poświęcka

Psie Pole,Wrocław

705 000 zł70 m² 10 071 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. 3 pokojowe mieszkanie z tarasem, świetna ekspozycja. 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 70 m2 znajduje się na 1parterze Nieruchomość do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

488 790 zł37 m² 13 329,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, na I piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). Lokalizacja: - północna cz. Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Psie Pole,Wrocław

397 343 zł26 m² 15 154,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 1 pokojowe, z balkonem, na I piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). Lokalizacja: - północna cz. Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

244 000 zł17 m² 14 352,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Gotowe do odbioru Wykończone pod klucz w cenie Atrakcyjna okazja inwestycyjna 1% pcc Wyjątkowa oferta: oferuję do sprzedaży, ostanią na parterze mikrokawalerkę, nowy budynek, pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

601 000 zł41 m² 14 658,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży jasne,funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na nowym, zielonym osiedlu blisko centrum, tuż przy Odrze. Oferta bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. Dostępne różne układy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

963 400 zł67 m² 14 396 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: natalia Ród tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc mieszkanie W zrewitalizowanej kamienicy W centrum 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

1 007 000 zł67 m² 15 029,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy w samym centrum Wrocławia.5 minut pieszo od Ostrowa Tumskiego i 15 minut od Rynku. Atuty Inwestycji Doskonała lokalizacja - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

396 750 zł34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

952 100 zł61 m² 15 582,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe ostatnie mieszkanie w przepięknej inwestycji, z zachowaną historyczną zabudową i w sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego w samym centrum Wrocławia! Numer mieszkania: C41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

545 000 zł43 m² 12 537 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Specjalista ds. nieruchomości Tel: świetna oferta inwestycyjna, 2 pokojowe mieszkanie 43,47m2 z piękną loggią. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 43,47m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

837 200 zł68 m² 12 311,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się wśród historycznej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kardamonowa

Fabryczna,Wrocław

684 324 zł67 m² 10 261 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 159 000 zł149 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z antresolą przy ulicy Kutrzeby na Wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogród, to ta propozycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

541 598 zł52 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

473 100 zł38 m² 12 304 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie W centrum miasta W prestiżowej inwestycji. Kawalerka z balkonem, o projektowanej powierzchni 38,45 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

966 800 zł86 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalista ds. nieruchomości Tel: dwupoziomowe mieszkanie, 86m2, dwa balkony, dwie łazienki. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 86,33m2 składa się z: kondygnacja 1 - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 150 450 zł86 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez podatku pcc 4-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 86,5 m2 znajduje się na 5 piętrze 7-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

548 900 zł34 m² 16 144,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartamenty inwestycyjne przy armii krajowej/borowskiej. Wykończenie łazienki Z W cenie! Gotowe do odbioru. Inwestycja powstaje przy ul. Żegiestowskiej w północno-zachodniej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

1 078 339 zł98 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania duże, rozkładowe, trójstronne mieszkanie 4 pokojowe w bloku na Jagodnie od dewelopera ostatnie 4 piętro z wielkim tarasem. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

1 606 320 zł134 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Specjalista ds. nieruchomości Tel: duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 133,86m2, imponująca loggia 29m2. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 133,86m2 składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Księże,Wrocław

1 169 763 zł147 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

CO sprzedajemy? Mieszkanie dwupoziomowe z balkonem i ogródkiem w dogodnej lokalizacji Wrocławia. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na osiedlu Księże Małych przy ul.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny