dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

394 000 zł25 m² 15 555 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Ścisłe centrum |kawalerka | nad rzeką Kawalerka w cichej okolicy, stare Miasto sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

650 050 zł58 m² 11 175 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn. Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki rozległym terenom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

492 710 zł44 m² 11 280 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

378 609 zł28 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Krzyki,Wrocław

536 604 zł55 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Brochowie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie trzypokojowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Krzyki,Wrocław

581 220 zł65 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na Brochowie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe, przestronne, w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

650 050 zł58 m² 11 175 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

506 538 zł47 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Dwustronne, słoneczne mieszkanie z tarasem w zielonej okolicy. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,34 m2 znajduje się na parterze 6-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

626 696 zł57 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe we wrześniu 2023 Funkcjonalne mieszkanie z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

597 960 zł57 m² 10 404,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Dwustronne mieszkanie z dużym balkonem i osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

707 390 zł69 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Czteropokojowe mieszkanie z tarasem, do własnej aranżacji, w południowej dzielnicy Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: jagodno to jedna z najszybciej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

569 000 zł44 m² 12 902 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Numer oferty: lg238-rz zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja- blisko rynku - możliwość wydzielenia strefy sypialnianej - przestronny salon z aneksem - korytarz z miejscem na szafę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

989 000 zł77 m² 12 801 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg076-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - realizacja już IV Q 2023 - duży balkon ok 20m2 od strony południowej - przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

854 000 zł64 m² 13 434 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg213-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - przestronny salon 6m x 5,7m - balkon 15m2 od strony południowo- zachodniej - długość aneksu ponad 4m - duża łazienka 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

711 924 zł73 m² 9 779 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wrocław Krzyki Jagodno, ul. Kajdasza tu znajdą Państwo piękne duże mieszkanie 4 pokojowe w bloku na 2 piętrze z dwoma balkonami!. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

711 924 zł73 m² 9 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe we wrześniu 2023 Idealne dla Rodziny narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Krzyki,Wrocław

468 288 zł49 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

- 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż W pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49 mkw zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

650 050 zł58 m² 11 175 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

401 500 zł36 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości nowa inwestycja, kameralna zabudowa, tereny zielone. Klub fitness. Parking dla motocykli. Opiekun oferty: sebastian Święcicki telefon Nowa inwestycja u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

757 538 zł73 m² 10 443 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Narożne mieszkanie idealne dla Rodziny W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Psie Pole,Wrocław

430 680 zł36 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dla biura oraz podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Przedstawiam funkcjonalne - 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - przy szpitalu na ul. Kamieńskiego. Powyższa okolica cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

616 742 zł57 m² 10 752,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

378 609 zł28 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

464 915 zł49 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchn 48,99 mkw. usytuowane na parterze niskiego bloku. Do mieszkania przynależą ogródek- 29,80mkw. Inwestycja wznoszona jest we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Indonezyjska

Krzyki,Wrocław

499 099 zł61 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Brochowie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie trzypokojowe pow. 60,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

378 609 zł28 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

539 000 zł53 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Gotowe funkcjonalne mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

378 609 zł28 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

545 000 zł49 m² 11 129,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska. 0% prowizji. Oddanie 09.2023! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,76mkw z osobną kuchnią oraz balkonem 3,85m2. Funkcjonalny układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

378 609 zł28 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

679 515 zł51 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Mieszkaniem 3-pokojowe w świetnej lokalizacji z dużym balkonem. Idealnie sprawdzi się dla rodziny lub pod wynajem. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

561 148 zł57 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru balkon do własnej aranżacji deweloperski program "kup teraz zapłać później!" Możesz odebrać klucze do mieszkania po wpłacie 20% jego wartości. Na zapłatę pozostałej kwoty masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

460 204 zł49 m² 9 446 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. ***I speak english (scroll down)*** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Asfaltowa

Wojszyce,Wrocław

720 000 zł96 m² 7 500,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy apartament w standardzie deweloperskim, położony w nowoczesnym budynku z 2022r. Apartament znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

619 000 zł61 m² 10 124,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie z osobną kuchnią. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

599 000 zł56 m² 10 628,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

593 550 zł45 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45 m2 mieści się na piątym piętrze dziewięciopiętrowego budynku w centrum miasta! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

361 823 zł28 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Kawalerka o powierzchni 28,49m2 mieści się na parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim co pozwala na aranżację wnętrza według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyk

Krzyk,Wrocław

492 710 zł44 m² 11 280 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Fabryczna,Wrocław

478 545 zł37 m² 13 075 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie ma 36.60 m2 i posiada duży taras wraz z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: słoneczny pokój.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny