dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 513 ogłoszeń

1 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

728 000 zł60 m² 12 133 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

667 647 zł72 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc! Super mieszkanie w niskiej zabudowie w pobliżu terenów zielonych, o powierzchni 71,79 m2 składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kubali

Psie Pole,Wrocław

480 960 zł53 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Miejsce, w którym odnajdziesz swój spokój, swoją przestrzeń do życia i swoją przyszłość promocja: miejsce postojowe w hali garażowej 50 % taniej lub harmonogram 20/80 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

529 000 zł50 m² 10 546,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Teraz niższa Cena! Poprzednia Cena 559000 zł Kompaktowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

653 923 zł70 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe do odbioru! Idealne Dla rodziny mieszkanie z Osobną Kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Szczepin,Wrocław

796 100 zł76 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw111-rz zalety mieszkania: - realizacja już 2023-08 - niestandardowa wysokość mieszkania: 3,85m - garderoba/ pomieszczenie gospodarcze - widok na szpaler drzew - 5 min. spacerem do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

572 329 zł65 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

24,76opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 64,67 m2, kuchnia aneks, parter, ogródek, nowoczesne osiedle. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości - co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

459 000 zł31 m² 14 960,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

679 212 zł63 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże, 4 pokojowe mieszkanie w bloku na Jagodnie w stanie deweloperskim do 680tyś. Wrocław Krzyki Słoneczne Jagodno ul. Kopycińska/drabika nowe gotowe osiedla mieszkań we Wrocławiu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

670 930 zł40 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: rp145-rz zalety mieszkania: - lokalizacja w centrum miasta- 1,6 km do Rynku - duży balkon 9m2 - korytarz z miejscem na szafę - realizacja już 2023-11 - zakup od sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

640 470 zł58 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Realizacja 03.2023 * Przewidywany termin przekazania kluczy 06.2023 Funkcjonalne dwustronne mieszkanie W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

541 911 zł58 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc! Super mieszkanie w niskiej zabudowie w pobliżu terenów zielonych, o powierzchni 58,27 m2 składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Swojczyce,Wrocław

570 647 zł46 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego bez podatku pcc 2% lokalizacja: ilość pomieszczeń: swojczyce ul. Marco Polo Metraż: 46,3 m2 Piętro: 1/54(winda) Odbiór kluczy: 09.2023 r. Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 515 500 zł87 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament na 16 piętrze! widok na rzekę, ponadstandardowa wysokość! Luksusowe mieszkanie z dużym balkonem od strony Odry, usytuowane na szesnastym piętrze unikatowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

602 876 zł66 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc! Super mieszkanie w niskiej zabudowie w pobliżu terenów zielonych, o powierzchni 65,53 m2 składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

575 050 zł53 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Krzykach. Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 18,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

446 000 zł57 m² 7 767,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cesja praw, bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,42 m2, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 2022 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

955 000 zł78 m² 12 166 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z tarasem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

395 870 zł40 m² 9 872 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów, zapraszam do obejrzenia! ***funkcjonalny układ *** 6km do Dworca Głównego ***komunikacja przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

390 767 zł41 m² 9 519 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów, akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

395 869 zł40 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

953 040 zł72 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. 4 pokoje z dużym balkonem w Śródmieściu Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 72,20 m2 znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

475 368 zł54 m² 8 870 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów, zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

391 857 zł40 m² 9 740 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

494 412 zł53 m² 9 259 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów, zapraszam do obejrzenia! odbiór po wpłacie 100%. ***funkcjonalny układ *** 6km do Dworca Głównego ***komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

444 000 zł52 m² 8 459 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż przestronne mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 52,49 m2. Położone jest na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku. Szybki dojazd do centrum: 10 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

391 857 zł40 m² 9 736 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

479 900 zł52 m² 9 229 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 52,00 m2, położone jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

484 000 zł60 m² 8 033 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Narożne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.60m2 z: - osobną kuchnią, - osobnym WC, - dwoma balkonami. bez podatku pcc! Opiekun nieruchomości: tel. Układ mieszkania: - salon ok.18 m2, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

493 416 zł50 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wygoda? Komfort? Usługi na wyciągnięcie ręki? Dodatkowo w przystępnej cenie? Ta oferta jest dla Ciebie! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,40 m2, z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

599 000 zł69 m² 8 642,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 634000 zł! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

542 636 zł60 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brak prowizji dla biura nieruchomości i 0% podatku pcc lokalizacja: ul. Kajdasza Ilość pomieszczeń: 4 Metraż: 60,36m2 Piętro: 3/4 Odbiór kluczy: 2023-08-31 opis nieruchomości: mieszkanie z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Szczepin

Szczepin,Wrocław

394 000 zł25 m² 15 554,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,33 m2, z balkonem. Mieści się ono w malowniczej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

389 000 zł37 m² 10 496,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Gotowe już w Wakacje Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

599 900 zł61 m² 9 834 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

596 768 zł57 m² 10 525 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na pięknym osiedlu przy Odrze. Oferta bez podatku pcc! Opiekun nieruchomości: telefon Nieruchomość o powierzchni 56,7 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

507 067 zł59 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje z dwoma ogródkami na Jagodnie oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości (bez podatku pcc) Opiekun oferty: telefon Otoczenie nieruchomości: jagodno jest jednym z prężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

609 000 zł56 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 393 600 zł107 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty przrybył tel. 4 pokoje z dużym tarasem na Śródmieściu Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni ok. 107,2 m2 znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

489 996 zł53 m² 9 239,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w szeregu/balkon/-ok. Psiego Pola!_!. Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,09m2 + 10m2 strych. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny