dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

2 974 000 zł193 m² 15 409 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 6-pokojowy apartament z tarasem oraz balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

424 975 zł43 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie w Willi Miejskiej z dużym Balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

455 300 zł29 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekunka nieruchomości: kamila Wieczorek tel. Słoneczny apartament Z balkonem, luksusowa inwestycja W centrum miasta Z widokiem na rzekę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

991 200 zł131 m² 7 584,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do Odbioru w Sierpniu 2024 Przestronne mieszkanie z tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

457 215 zł33 m² 14 025 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Browary wrocławskie ul.Jedności Narodowej Wrocław - 1 POKOJOWE/32,60M2/TARAS Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 1 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Słodownia to 17 piętrowy wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

469 000 zł40 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

485 818 zł39 m² 12 425 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Wiosną 2023 Idealne na start mieszkanie na Swojczycach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

789 091 zł90 m² 8 756 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Apartament o projektowanej powierzchni 90,12m2 z ogrodem 187,50m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 345 000 zł104 m² 12 933 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami oraz dwoma balkonami. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

461 527 zł50 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł56 m² 12 482 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Już gotowe, klucze w biurze! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Angel City w Centrum Wrocławia! budynek I okolica: wrocław, ul. Traugutta 74, apartamentowiec Angel.