dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 512 ogłoszeń

1 512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

471 155 zł39 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Wiosną 2023 Idealne na start mieszkanie na Swojczycach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

671 000 zł69 m² 9 711 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. 4 pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem, przy parku, księże małe Mieszkanie o powierzchni 69,1m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

603 453 zł55 m² 10 924 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Świetna lokalizacja, mieszkanie 2 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Inwestycja realizowana w oparciu o przebudowę historycznego, zabytkowego folwarku w formie elitarnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

519 000 zł44 m² 11 798,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

575 784 zł60 m² 9 555 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Realizacja: 2024 -06 opis nieruchomości Mieszkanie dwupoziomowe położone jest na 1 piętrze w 1 piętrowym obiekcie. Powierzchnia mieszkania to łącznie 60,26 m2, na którą składa się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

389 000 zł29 m² 13 249,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Kawalerka na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 932,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

476 464 zł49 m² 9 635 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W realizacji 4 kwartał.2023/ Mieszkanie 3pokojowe/ 49,45m2/balkon/ Wrocław Jagodno Wrocław Krzyki Jagodno ul. Drabika nowe osiedla mieszkań we Wrocławiu. Mam do zaoferowania rozkładowe mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jarocińska

Osobowice,Wrocław

499 000 zł39 m² 12 894,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w Listopadzie 2023 Zlokalizowany w zielonej części dzielnicy Osobowice kameralny trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

456 630 zł49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa Jutrzenka Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Nowa Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest wygodne, dwupokojowe mieszkanie składające się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pilczyce

Pilczyce,Wrocław

458 000 zł46 m² 10 019,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,71m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Pilczyce,Wrocław

396 400 zł39 m² 10 253 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja na pilczycach! Opiekun nieruchomości: tel. 2 pok. z ogródkiem na Pilczycach! Kameralne budownictwo - tylko 1 budynek, 4 piętra. Nieruchomość o projektowanej powierzchni 38,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

561 474 zł59 m² 9 557 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski nowa inwestycja na pilczycach! Opiekun nieruchomości: tel. Przestronne, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe! Kameralne budownictwo - tylko 1 budynek, 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wojnów,Wrocław

521 820 zł58 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: wojnów (w sąsiedztwie Lasu Strachocińskiego) Ilość pokoi:3, metraż: 57,98m2, piętro:2/2, informacje dodatkowe: balkon(3,16M2), termin realizacji: III kwartał 2024. 0% prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

464 000 zł52 m² 8 923 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Idealne mieszkanie na start! Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 52m2 znajduje się na trzecim piętrze, 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stabłowice,Wrocław

699 999 zł73 m² 9 536,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokojowe *rozkład* balkon* dwa miejsca postojowe *komórka lokatorska możliwość zakupu nieruchomości bez miejsc postojowych Ilość pokoi: 3 Metraż: 74,5 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 3/5(winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

754 000 zł69 m² 10 927,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży słoneczne,narożne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem ma pięknym, zielonym osiedlu w samym sercu prestiżowej części Krzyków. Termin oddania : Lato 2023 Oferta bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

547 132 zł61 m² 8 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Krótki termin wydania-Gotowe w tym miesiącu * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

485 190 zł54 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Krótki termin wydania-Gotowe w tym miesiącu * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

519 000 zł58 m² 9 015,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz * Miejsce Postojowe Gratis Rozkładowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

439 000 zł47 m² 9 406,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz * miejsce postojowe naziemne gratis Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

507 600 zł52 m² 9 669 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski nowa inwestycja na pilczycach! Opiekun nieruchomości: tel. Kameralne budownictwo - tylko 1 budynek, 4 piętra. Nieruchomość o projektowanej powierzchni 52,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

439 000 zł47 m² 9 414,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

440 000 zł60 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

509 000 zł38 m² 13 238 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz * teraz rabat 30000 zł cena transakcyjna 479000 zł Mieszkanie na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

499 000 zł67 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości 3 pokoje na zakrzowie. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o projektowanej powierzchni 66,62 m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

489 900 zł52 m² 9 404,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w szeregu/balkon/ok. Psiego Pola! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,09m2 + 10m2 strych. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

313 000 zł22 m² 14 318,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. * * Gotowy do odbioru * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Idealna opcja dla inwestora Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -tarasu Apartament wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

449 000 zł47 m² 9 620,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wojnów,Wrocław

400 512 zł42 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: wojnów (w sąsiedztwie Lasu Strachocińskiego) Ilość pokoi: 2, metraż: 41,72m2, piętro:2/2, termin realizacji: III kwartał 2024. 0% prowizji od kupującego! Z lotu ptaka: /p/bbbfkq.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

715 000 zł81 m² 8 798,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ostatnie mieszkanie w tej inwestycji deweloperskiej! 0% prowizji, brak podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru i remontowania pod własne potrzeby położone na zielonym i cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

502 002 zł56 m² 8 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Krótki termin wydania-Gotowe w tym miesiącu * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

642 200 zł67 m² 9 634 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, o powierzchni 66,66 m2, znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z windą, w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Psie Pole,Wrocław

358 900 zł50 m² 7 168 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadam więcej nieruchomości na lipie piotrowskiej! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej na zasadzie cesji umowy deweloperskiej! możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

479 000 zł53 m² 9 044,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

413 875 zł43 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% podatku pcc dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w jednej z ulubionych dzielnic Wrocławia - Oporowie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wojszyce,Wrocław

449 900 zł54 m² 8 258,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży ustawne 3 pokoje z 2 balkonami na zielonym, kameralnym osiedlu na Jagodnie. Duży Rabat! nieruchomość: jasne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,48m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

308 000 zł30 m² 10 294 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski nowa inwestycja na pilczycach! Opiekun nieruchomości: tel. Kawalerka Z ogródkiem! Kameralne budownictwo - tylko 1 budynek, 4 piętra. Nieruchomość.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij