dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

383 640 zł42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona, spokojna okolica Skład lokalu: *pokój dzienny + kuchnia 24.78m2 *Sypialnia 12.11m2 *Łazienka 4.81m2 *Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

548 228 zł60 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Czteropokojowe mieszkanie z dwoma tarasami, o projektowanej powierzchni 59,59m2, znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

367 000 zł35 m² 10 485,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska. 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 34,72mkw Funkcjonalny układ mieszkania w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym 18,02m2 łazienka 3,72m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

465 088 zł55 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Klucze od ręki Trzypokojowe mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

550 300 zł66 m² 8 320,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne dla rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Zakrzów,Wrocław

704 000 zł77 m² 9 116,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż kompatybilne mieszkanie inwestycyjne pod wynajem ze zwrotem 8% ul. Gnieźnieńskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji.- blisko Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

965 234 zł59 m² 16 480 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe/mieszkanie 3 pokojowe 58,57m2/taras/ okolice Sky Tower Wyjątkowa lokalizacja, przestronne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w gotowym apartamentowcu tuż obok Sky Tower. Lokalizacja bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krzyki,Wrocław

667 110 zł60 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Lokalizacja: krzyki to od lat, jeden z najbardziej popularnych rejonów położonych na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

591 489 zł69 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski Dwustronne, rozkładowe mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: -Pokój Dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

352 360 zł31 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Mieszkanie z tarasem, o projektowanej powierzchni 30,64 m2, znajduje się na parterze, 5-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

389 000 zł37 m² 10 496,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

522 000 zł49 m² 10 567 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje z balkonem, 8 min. od Placu Grunwaldzkiego. Opiekun Oferty: kom. Metraż mieszkania 49,40: - pokój dzienny z aneksem - przedpokój - łazienka - sypialnia - sypialnia Dodatkowo balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

384 000 zł36 m² 10 672,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

603 905 zł54 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawię Państwu propozycje różnych nieruchomości zgodnie z Państwa wymaganiami. W wiadomości proszę o podanie informacji: ilość pokoi, oczekiwany metraż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

415 627 zł45 m² 9 333,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

682 435 zł105 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji oraz bez pcc! gotowe do odbioru. 2 trasy (19,38 m2 oraz 6,11 m2), balkon (2,14 m2) 6 500zł/ m2, 4 pokoje (możliwość stworzenia 5 pokoi) To już ostatnie mieszkania w sprzedaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

919 000 zł75 m² 12 286,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry Idealne dla Rodziny mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

725 601 zł86 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

439 000 zł47 m² 9 406,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

349 000 zł39 m² 8 949 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc i bez prowizji! - promocja ograniczona czasowo Do mieszkania przynależy prywatny balkon. Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się części Wrocławia! Bliskość parków, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

444 219 zł43 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe już I kwartale 2023 Idealne na start mieszkanie na Ołtaszynie W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł26 m² 15 252 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawię Państwu różne propozycje nieruchomości zgodnie z Państwa wymaganiami. W wiadomości proszę o podanie informacji: ilość pokoi, oczekiwany metraż, budżet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

540 200 zł56 m² 9 595 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wielka akcja rabatowa - zadzwoń i poproś o ofertę mieszkań w promocji oraz umów się na prezentację wybranej nieruchomości **kupując z nami mieszkanie, nie płacisz podatku pcc ani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

821 198 zł67 m² 12 275 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z tarasem i widokiem na rzekę Centrum Miasta Opiekun oferty tel. Apartament: 3 pokojowy apartament o projektowanej powierzchni 66,9m2 znajduje się na 2 piętrze w 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

349 596 zł37 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona, spokojna okolica Skład lokalu: *pokój dzienny + kuchnia 22,98m2 *sypialnia 10.07m2 *Łazienka 4.34m2 *Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

712 500 zł73 m² 9 775 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: powierzchnia mieszkania: 72,60 m2 Cena: 712 500 zł Termin realizacji: 2022-06 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty: op058/rz Lokalizacja: wrocław, swojczyce/sępolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

420 550 zł48 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wielka akcja rabatowa jakiej jeszcze nie było- zadzwoń i poproś o ofertę mieszkań w promocji oraz umów się na prezentację wybranej nieruchomości powierzchnia liczona po podłodze: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żerniki

Żerniki,Wrocław

316 858 zł32 m² 10 027,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** ostatni dostępny lokal O tym metrażu *** oferta bez prowizji I pcc. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,60 m 2 położona na wrocławskich Żernikach. Opis lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

412 505 zł54 m² 7 639 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

509 000 zł38 m² 13 227,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Duży Salon z aneksem(możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

630 788 zł57 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: powierzchnia mieszkania: 56,70 m2 Cena: 630 788,00 zł Termin realizacji: 2022-11 Standard Wykończenia Standard deweloperski Nr oferty: op028/rz oraz podatku pcc. Lokalizacja: wrocław ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

374 310 zł41 m² 9 174 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup mieszkania odbywa się od dewelopera bez konieczności płacenia podatku pcc oraz prowizji. Ceny do negocjacji 1) świetna lokalizacja 16 minut do Rynku samochodem/ 24 minuty do Rynku autobusem/ 8 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

656 361 zł70 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w Sierpniu * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie w Willi miejskiej z Tarasem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

953 000 zł138 m² 6 906 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty telefon Mieszkanie o projektowanej powierzchni 138 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 68,25 m2 - łazienki - antresoli 67,82 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

424 975 zł43 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły dotyczące nieruchomości: powierzchnia mieszkania: 42,54 m2 Cena: 424 975 zł Termin realizacji: 2022-08-31 Standard Wykończenia: standard deweloperski Nr oferty: pd061-rz oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

1 327 500 zł88 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opis Inwestycji: powierzchnia mieszkania: 88,5 m2 Cena: 1 327 500, 00 zł Termin realizacji: 2023-06 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty: op029/rz Lokalizacja: wrocław ul. Ameriga.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny