dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

399 024 zł41 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą. Ogłoszenie dotyczy: 2-pokojowe mieszkanie numer 1.A.0.03 na parterze w budynku 1 w Inwestycji Murapol Jagodno Park Dewelopera Murapol Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

351 000 zł40 m² 8 775 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc i bez prowizji! - promocja ograniczona czasowo Do mieszkania przynależy prywatny balkon. Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się części Wrocławia! Bliskość parków, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

405 000 zł43 m² 9 381,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska. 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 43,17mkw z przynależnym ogrodem 66mkw. Funkcjonalny układ mieszkania w skład którego wchodzi: pokój dzienny 20,94m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

427 635 zł49 m² 8 674 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup mieszkania odbywa się od dewelopera bez konieczności płacenia podatku pcc oraz prowizji. Ceny do negocjacji 1) świetna lokalizacja 16 minut do Rynku samochodem/ 24 minuty do Rynku autobusem/ 8 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

349 000 zł36 m² 9 831 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wielka akcja rabatowa jakiej jeszcze nie było- zadzwoń i poproś o ofertę mieszkań w promocji oraz umów się na prezentację wybranej nieruchomości **kupując z nami mieszkanie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

332 500 zł34 m² 9 896 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

428 000 zł50 m² 8 560 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

359 000 zł33 m² 10 879 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Grzegorz Rychlak tel. Bez podatku pcc.OFERTA RYNKU PIERWOTNEGO LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest na jednym z osiedli, prężnie rozwijającego się Jagodna. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

468 700 zł48 m² 9 684 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wielka akcja rabatowa - zadzwoń i poproś o ofertę mieszkań w promocji oraz umów się na prezentację wybranej nieruchomości **kupując z nami mieszkanie, nie płacisz podatku pcc ani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

1 267 448 zł89 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie w niskiej zabudowie w bezpośredniej z widokiem na Odrę, o powierzchni 89,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

431 700 zł51 m² 8 465 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wielka akcja rabatowa jakiej jeszcze nie było- zadzwoń i poproś o ofertę mieszkań w promocji oraz umów się na prezentację wybranej nieruchomości najtańsze 3pokoje Z ogródkiem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

287 326 zł17 m² 16 705 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * * Kępa Mieszczańska * Apartament inwestycyjny Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -możliwość dokupienia miejsca postojowego Podana Cena jest Ceną Brutto, zawiera 23%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

336 000 zł40 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wielka akcja rabatowa jakiej jeszcze nie było- zadzwoń i poproś o ofertę mieszkań w promocji oraz umów się na prezentację wybranej nieruchomości Powierzchnia użytkowa: ok. 37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

499 800 zł58 m² 8 617 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc i bez prowizji! - promocja ograniczona czasowo Do mieszkania przynależy prywatny balkon - mieszkanie 4 pokojowe. Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się części Wrocławia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

454 000 zł46 m² 9 827 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

407 250 zł47 m² 8 665 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

340 689 zł38 m² 8 881 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc i bez prowizji! - promocja ograniczona czasowo Do mieszkania przynależy prywatny ogródek. Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się części Wrocławia! Bliskość parków, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

487 340 zł41 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. 2 pokojowy apartament W inwestycji premium przy parku! Opiekun oferty: telefon Apartament o powierzchni 41.3 m2 znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

339 800 zł38 m² 8 872 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wielka akcja rabatowa jakiej jeszcze nie było- zadzwoń i poproś o ofertę mieszkań w promocji oraz umów się na prezentację wybranej nieruchomości powierzchnia użytkowa: ok. 36,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

296 000 zł25 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

331 000 zł37 m² 8 934 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

412 505 zł54 m² 7 710 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wielka akcja rabatowa jakiej jeszcze nie było- zadzwoń i poproś o ofertę mieszkań w promocji oraz umów się na prezentację wybranej nieruchomości powierzchnia liczona po podłodze: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagodno,Wrocław

535 889 zł60 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokal składający się z 2 sypialni, salonu oraz kuchni zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia. Doskonała propozycja dla osób chcących zamieszkać w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

776 499 zł63 m² 12 306 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawię Państwu propozycje różnych nieruchomości zgodnie z Państwa wymaganiami. W wiadomości proszę o podanie informacji: ilość pokoi, oczekiwany metraż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

333 500 zł37 m² 8 989 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

628 320 zł46 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Chcesz czuć się jak na wakacjach przez cały rok, zamieszkaj na osiedlu Olimpia Port 7 km od Rynku. Nieruchomość 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20 m2, z tarasem od południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

332 500 zł34 m² 9 866 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

331 000 zł33 m² 10 030 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

428 900 zł51 m² 8 410 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

320 051 zł28 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe już I kwartale 2023 Idealne na start mieszkanie na Ołtaszynie W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

309 900 zł26 m² 11 828 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

447 434 zł50 m² 8 908 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc i bez prowizji! - promocja ograniczona czasowo Do mieszkania przynależy prywatny taras. Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się części Wrocławia! Bliskość parków, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

377 609 zł42 m² 9 099,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona, spokojna okolica Skład lokalu: *pokój dzienny + kuchnia 24,81m2 *sypialnia 12,11m2 *łazienka 4.63m2 *Balkon 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

965 234 zł59 m² 16 480 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji od kupującego 0% lokalizacja: krzyki Południe, tuż przy Sky Tower Ilość pokoi: 3 Metraż: 58,57m2 Piętro: 7/15 Dostępne: od zaraz piękny taras 21,8M2 opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

404 000 zł27 m² 14 896,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży gotowa do odbioru kawalerka w samym centrum! Kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków-jeden z nich to piękna zrewitalizowana kamienica- położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

2 215 083 zł117 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Ostatnie gotowe mieszkanie Z widokiem na odrę Mieszkanie w ścisłym centrum miasta przy ul. Księcia Witolda Taras na długość mieszkania narożny apartament z możliwością wyjścia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

274 150 zł25 m² 10 966 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Krzyki,Wrocław

342 300 zł24 m² 14 081 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Apartamenty idealne dla studentów Farmacji lub Akademii Ekonomicznej! Kawalerka o projektowanej powierzchni 24,31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

297 500 zł22 m² 13 541,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. * * Nowy Dwór * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -tarasu Apartament wykończony pod klucz- w salonie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Grabiszyn,Wrocław

626 806 zł59 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

(Don't hesitate to contact me in English). Polecam na sprzedaż, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Dużo terenów zielonych w tym Park Grabiszyński. Świetne.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny