dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 496 ogłoszeń

1 496 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Maślice

Maślice,Wrocław

599 000 zł79 m² 7 588 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na wrocławskich Maślicach z antresolą bezpośrednio od dewelopera. Skontaktuj się ze mną, aby wejść na budowę! Brak podatku pcc 2%!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

450 483 zł50 m² 9 075 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Ostatnie dwa mieszkania w tej inwestycji! Opiekun oferty: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

1 548 785 zł130 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Mail: 5-pokojowy apartament o powierzchni 130,15m2 położony jest na siódmym piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie jest do własnej aranżacji, możliwość wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

628 421 zł51 m² 12 226 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem prowizji dla biura i 0% podatku pcc. Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

524 700 zł53 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

623 234 zł59 m² 10 583 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. 3 pokoje Z balkonem na południu wrocławia Otoczenie: inwestycja znajduje się 10 minut od Centrum w dzielnicy Krzyki, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

580 000 zł68 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie gotowe do odbioru! Mieszkanie do własnej aranżacji powierzchni 67,67 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kowale

Kowale,Wrocław

681 200 zł70 m² 9 676,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 681 200 zł Na osiedle składa się 13 kameralnych i 2-piętrowych budynków o współczesnym, minimalistycznym designie. W myśl idei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Powstańców Śląskich,Wrocław

849 000 zł87 m² 9 758,62 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładny dwu-poziomowy apartament zlokalizowany w centrum Wrocławia. Apartament znajduje się na 8 i 9 piętrze budynku z windą, wybudowanego w 2001r. Powierzchnia apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

465 881 zł38 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje z balkonem, blisko centrum! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty Wojciech Wiszniowski tel. 2-pokojowe mieszkanie, z balkonem na tarnogaju Otoczenie: inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

310 000 zł28 m² 10 935 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż mieszkanie na Gaju na zasadach cesji umowy deweloperskiej w atrakcyjnym harmonogramie finansowania 10/90! Oferuję pomoc w uzyskaniu kredytu oraz wykończeniu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

292 046 zł33 m² 8 826 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Mieszkanie o statusie lokalu użytkowego. Możliwość odliczenia podatku vat. Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Księska

Księże Małe,Wrocław

553 475 zł66 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. mail: mieszkanie do własnej aranżacji o wielkości 65,50m2 jest położone na parterze w 2-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu 19,2m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Księska

Księże Małe,Wrocław

505 680 zł60 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na kameralnym, zielonym osiedlu! tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w zielonej okolicy, nieopodal Parku Wschodniego, nieco dalej jest Park Brochowski. Elementy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

609 000 zł65 m² 9 403 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. mail: mieszkanie z osobną kuchnią i 2 balkonami! Mieszkanie o powierzchni 64,77m2 położone jest na parterze w 9-piętrowym apartamentowcu. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

475 068 zł54 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: jagodno to osiedle z dużym potencjałem, gdzie stale rozwija się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

406 500 zł41 m² 9 958 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: bartłomiej Rein tel. Zdjęcia przedstawiają przykład umeblowania mieszkania. Mieszkanie w stanie deweloperskim (do wykończenia) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

628 421 zł51 m² 12 226 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3pokoje z balkonem i miejscem parkingowym, blisko centrum! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty Wojciech Wiszniowski tel. 3-pokojowe mieszkanie, z balkonem na tarnogaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

535 230 zł63 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty Dominika Nowak telefon Mieszkanie o projektowanej powierzchni 62,6 m2 z balkonem, znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego budynku na Księżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

528 546 zł51 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 51,44 m2 Cena: 528 546, 00 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia Standard deweloperski: developer: archicom Nr oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

396 900 zł40 m² 9 923 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Piękne,nowe 2 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem na zielonych Krzykach. Do odbioru już w tym roku! Opiekun oferty: tel. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

708 787 zł67 m² 10 609 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje z balkonem, blisko centrum! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty Wojciech Wiszniowski tel. 3-pokojowe mieszkanie, z balkonem na tarnogaju Otoczenie: inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

368 514 zł42 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Tel: oferta bez podatku pcc! Realizacja: 2021-08 Otoczenie nieruchomości Jagodno to jedna z najszybciej rozwijających się części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bacciarellego

Swojczyce,Wrocław

472 980 zł47 m² 10 025 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Mail: mieszkanie o powierzchni 47,18m2 znajduje się na trzecim piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą. Mieszkanie składa się z: - salonu 18m2 - sypialni 10,7m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

531 377 zł38 m² 14 162 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje z balkonem i miejscem parkingowym dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty Wojciech Wiszniowski tel. 2-pokojowe mieszkanie, z balkonem na tarnogaju Otoczenie: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 002 694 zł65 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje z balkonem nad brzegiem rzeki! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. 2 łazienki! Mieszkanie o powierzchni 65,11m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

597 978 zł55 m² 10 918 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

333 348 zł38 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie z dużym ogrodem na Jagodnie - południowej dzielnicy Wrocławia. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

367 356 zł48 m² 7 590 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji, bez podatku pcc Opiekun oferty: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 48,40 m2 położone jest na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

3 689 000 zł306 m² 12 062,70 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Luksusowy, dwupoziomowy Penthouse z dużym tarasem na 6-tym piętrze w samym centrum Wrocławia. W promieniu około 1 km: rynek, ossolineum, wrocławski Teatr Współczesny, ogród Botaniczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

361 346 zł41 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczne mieszkanie w zielonej okolicy Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie powstające przy ul. Buforowej, w dzielnicy Wojszyce, cieszącej się dużym zainteresowaniem wśród wrocławian. Łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księska

Księże Małe,Wrocław

513 000 zł54 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na kameralnym, zielonym osiedlu! tel. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 54m2 znajduje się na I piętrze w dwupiętrowym budynku. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

409 000 zł41 m² 9 894 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dział Deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Piękne mieszkanie W centrum miasta, nad rzeką! Okolica: osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście we Wrocławiu. Dzięki tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Gaj

Gaj,Wrocław

292 046 zł33 m² 8 825,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż lokal z balkonem w stanie deweloperskim o powierzchni 33,09 m2. *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Przestronna kawalerka, z balkonem, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwidzyńska

Kowale,Wrocław

435 100 zł47 m² 9 246 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 47,06m2 znajduje się na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

650 412 zł52 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: telefon luksusowy apartament nad rzeką. Apartament o powierzchni 51,62 m2 znajduje się na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

536 302 zł46 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Tel: oferta bez podatku pcc! Mieszkanie gotowe do odbioru Zamieszkaj w samym centrum Wrocławia! Browary Wrocławskie to inwestycja, dzięki której poczujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królewska

Zakrzów,Wrocław

575 512 zł77 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 77,25m2. Położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

321 172 zł37 m² 8 592 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na zielonym osiedlu w dzielnicy Krzyki. 2 pokoje W dzielnicy krzyki Opiekun oferty: kom. e-mail: mieszkanie o powierzchni 37,83 m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

408 277 zł49 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp-nieruchomosci Opiekun oferty: dominika Nowak tel. Nowe, 2-pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 49,19 m2, znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij