dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 501 ogłoszeń

1 501 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

414 066 zł58 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: telefon promocja - super oferta! Narożne,3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 57,83 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

817 500 zł54 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na bezpłatną prezentację! 0% Prowizji! 0%pcc! Osiedle w samym sercu Szczepina! Dostępne również inne metraże i układy! Skład lokalu: salon z Aneksem kuchennym Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

395 700 zł39 m² 10 177,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 5,04m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

517 300 zł50 m² 10 274,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji Gotowe do odbioru, 2-pokojowe mieszkanie deweloperskie na 3 piętrze o powierzchni 50,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

614 001 zł59 m² 10 376,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

464 715 zł41 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. 2 pokojowy apartament W inwestycji premium przy parku! Opiekun oferty: telefon Apartament o powierzchni 40,8m2 znajduje się na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Psie Pole,Wrocław

357 380 zł40 m² 8 983,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

321 498 zł34 m² 9 392 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

0% podatku pcc I brak prowizji ze strony kupującego! Opiekun oferty Lokal mieszkalno-użytkowy o powierzchni 34.23m2 jako kawalerka, składa się z: - Pokój dzienny z aneksem kuchennym (25.67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

555 492 zł47 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na bezpłatną prezentację! Apartament w centrum z przestronnym salonem. Idealne dla rodziny! Do zagospodarowania szeroki korytarz! Skład lokalu: salon z Aneksem kuchennym Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

509 000 zł44 m² 11 605,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

467 625 zł64 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: telefon Narożne,3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 64,5 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Kowale,Wrocław

392 600 zł40 m² 9 718 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Super apartament W zielonej okolicy! Opiekun oferty: telefon Apartament o powierzchni 40,40 m2 znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczepin,Wrocław

404 000 zł32 m² 12 597,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Jednopokojowe mieszkanie z balkonem. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Szczepin. W niedalekiej odległości znajdują się Odra oraz Park Zachodni, które są idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczepin,Wrocław

394 000 zł36 m² 10 905,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Jednopokojowe mieszkanie z balkonem! Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Szczepin. W niedalekiej odległości znajdują się Odra oraz Park Zachodni, które są idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

618 046 zł43 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarbinowska

Fabryczna,Wrocław

495 411 zł53 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

559 000 zł59 m² 9 447 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie 31,23m2 w doskonałej lokalizacji sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun Oferty: kom. e-mail: mieszkanie W centrum miasta, przy rzece! W prestiżowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

460 545 zł62 m² 7 390 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty telefon Mieszkanie o projektowanej powierzchni 62,32 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 22,96m2 - sypialni 14,19m2 - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

396 900 zł40 m² 9 824,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na darmowe prezentacje mieszkań: tel. Oferta bez prowizji I podatku pcc * 40,40 m2 * 2 pokoje (2/3 piętro) * salon, kuchnia, sypialnia, łazienka, korytarz, balkon * wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

261 900 zł27 m² 9 824 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka w okolicy ul. Armii Krajowej. Opiekun oferty: tel. Kawalerka o powierzchni 26,66m2 znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Strachocińska

Wojnów,Wrocław

257 508 zł28 m² 9 197 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja na Wojnowie w zasięgu 5 min Dino, biedronka oraz Lidl. Oferujemy Państwu mieszkania we Wrocławiu, na Wojnowie, w atrakcyjnej lokalizacji. Budynek oddalony od wielkomiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

519 500 zł60 m² 8 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * 60,49 m2 * parter - 3 pokoje * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepin,Wrocław

594 000 zł59 m² 10 038,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem! Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Szczepin. W niedalekiej odległości znajdują się Odra oraz Park Zachodni, które są idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

522 500 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji dla biura! Bez dodatkowych opłat! Termin oddania: III kwartał 2023 W ofercie różne metraże mieszkań w zależności od potrzeb klienta! Proszę o kontakt a przedstawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczepin,Wrocław

479 000 zł44 m² 10 921,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem! Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Szczepin. W niedalekiej odległości znajdują się Odra oraz Park Zachodni, które są idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

405 080 zł27 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Apartament Z wykończeniem! Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

441 700 zł53 m² 8 348,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na darmowe prezentacje mieszkań: tel. Oferta bez prowizji I podatku pcc * 52,91 m2 * 2 pokoje (2/4 piętro, winda w budynku) * salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

547 904 zł53 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji Gotowe do odbioru, 2-pokojowe mieszkanie deweloperskie na podwyższonym parterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jagodno,Wrocław

366 672 zł48 m² 7 589,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem! Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle to wyróżnia się przemyślaną i funkcjonalną koncepcją urbanistyczną. Dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Psie Pole,Wrocław

484 000 zł60 m² 8 033,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Obniżka ceny: kiedyś: 498 780 zł obecnie: 484 000 zł Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jagodno

Jagodno,Wrocław

428 776 zł49 m² 8 790 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Inwestycja oddana do użytku. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle to wyróżnia się przemyślaną i funkcjonalną koncepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacciarellego

Swojczyce,Wrocław

678 805 zł70 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 3 pokojowe, z widokiem na rzekę, balkon, park Mieszkanie o projektowanej powierzchni 69,80m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Jagodno,Wrocław

452 500 zł50 m² 9 024,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. kupujący nie płaci podatku pcc Oferta prosto od dewelopera, mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50.14 m2 usytuowane na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

289 833 zł32 m² 9 023,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży mieszkania bezpośrednio od dewelopera. W ofercie w sprzedaży są mieszkania 1, 2 i 4 pokojowe. Z uwagi na dużą popularność inwestycji powiększyliśmy ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

534 888 zł47 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na bezpłatną prezentację! Mieszkanie z ogrodem i tarasem w centrum miasta musi być Twoje! , ani pcc! Osiedle w samym sercu Szczepina! Skład lokalu: salon z Aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Perkusyjna

Wojnów,Wrocław

430 146 zł62 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% podatku pcc dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Na sprzedaż przytulny, narożny apartament 3 pokojowy o powierzchni 62,34 m2 z ogrodem w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

457 710 zł44 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji Dwupokojowe mieszkanie deweloperskie na podwyższonym parterze o powierzchni 43,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

758 970 zł56 m² 13 510 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne mieszkanie w sercu Wrocławia. 5 minut piechotą do Rynku. Bez prowizji i bez podatku pcc. Opiekun Oferty Jakub Boroński telefon Opis inwestycji Mieszkania w samym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczepin,Wrocław

419 000 zł41 m² 10 135,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

659 000 zł77 m² 8 547,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na darmowe prezentacje mieszkań: tel. Oferta bez prowizji I podatku pcc * 77,10 m2 * 4 pokoje (1/3 piętro, winda w budynku) * salon z aneksem kuchennym (można oddzielić kuchnię),.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny