dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 513 ogłoszeń

1 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

577 821 zł57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Cisza i spokój w samym centrum miasta? To możliwe! Inwestycja położona na Przedmieściu Świdnickim oferuje apartamenty, których układ zaplanowany został tak, aby w pełni wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

423 878 zł63 m² 6 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta milton grupa nieruchomości dlaczego stabłowice? Atrakcyjne mieszkania 2 i 3-pokojowe w dzielnicy Stabłowice to ostatnia okazja na nabycie własnego M w 2 etapie budowy nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

247 500 zł33 m² 7 537 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomości 0% prowizji oraz 0 zł dodatkowych kosztów! Oferta dla osób, które: lubią przyrodę, chcą mieszkać w mieście, ale musi być jak poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

399 868 zł52 m² 7 675,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta deweloperska 0% prowizji Nowe mieszkanie 2 pokojowe 52mkw.Oddanie Grudzień 2020. Inwestycja zlokalizowana w południowej części miasta na osiedlu Jagodno. Ten rejon miasta charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

510 825 zł49 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

451 700 zł61 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

1 349 920 zł114 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartament w stylu Industrialnym! Przepięknie zaprojektowany Apartament, typu Studio. Świetna alternatywa dla osób ceniących luksus, przestrzeń, klimat, odpoczynek oraz bezpieczeństwo. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Objazdowa

Fabryczna,Wrocław

385 016 zł51 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne i kompaktowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,66m2, w budynku mieszkalnym z tego roku w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia to idealna propozycja dla każdego, kto szuka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

281 162 zł37 m² 7 531,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się gotowej w 2021 roku inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żerniki

Żerniki,Wrocław

607 050 zł86 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla kupującego. Doskonała lokalizacja oraz podwyższony standard wykonania! Poznaj inwestycję na wrocławskich Żernikach. Lokalizacja Budynki znajdują się w okolicy niskiej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

430 700 zł59 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

281 166 zł37 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta milton grupa nieruchomości dlaczego maślice? Wrocławskie Maślice to jeden z szybciej rozwijających się regionów Wrocławia, za równo biorąc pod uwagę ilość inwestycji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

311 947 zł37 m² 8 352 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta działu wynajmu/najmu milton grupa nieruchomości Kompaktowy charakter 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,35 m2, połączony z atrakcyjną dzielnicą i nowoczesnym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

324 766 zł48 m² 6 790,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

241 311 zł27 m² 9 021 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta milton grupa nieruchomości Kameralny charakter mniejszego mieszkania o powierzchni 26,75 m2, połączony z atrakcyjną dzielnicą i nowoczesnym budynkiem stanowi świetną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

378 844 zł36 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Henryka Pobożnego

Nadodrze,Wrocław

1 314 872 zł128 m² 10 242 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paniowicka

Pilczyce,Wrocław

330 400 zł38 m² 8 808,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentacja mieszkań: tel. Oferta bezpośrednio od dewelopera, oraz podatku pcc - dostępne inne mieszkania na inwestycji, metraż między 30 m a 85 m W ofercie dwupokojowe mieszkanie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

327 302 zł44 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Kameralna inwestycja, która powstanie w centralnej części Maślic u zbiegu ulic Królewieckiej i Suwalskiej Oferowany lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

451 700 zł61 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

309 358 zł37 m² 8 352 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta milton grupa nieruchomości Kameralny charakter mniejszego mieszkania o powierzchni 37,04 m2, połączony z atrakcyjną dzielnicą i nowoczesnym budynkiem stanowi świetną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

619 645 zł95 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żerniki

Żerniki,Wrocław

569 184 zł74 m² 7 707 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wysoki standard, duże mieszkanie z dwoma balkonami na osiedlu Żerniki 0% prowizji - kameralna zabudowa, tylko 4 mieszkania na każdym poziomie - komórka lokatorska - powiększona izolacyjność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

342 700 zł43 m² 8 014,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w inwestycji deweloperskiej, której budowa zakończy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

547 500 zł57 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla kupującego 3 pokojowy apartament na nowym osiedlu w sercu miasta, na Kępie Mieszczańskiej. Znajduje się on na 5 piętrze (dostępne są także mieszkania na innych piętrach).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kowale

Kowale,Wrocław

477 700 zł61 m² 7 844,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Ta Nowa inwestycja to nowoczesny i kameralny kompleks mieszkaniowy położony na Wrocławskich Kowalach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

355 992 zł34 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krępicka

Fabryczna,Wrocław

359 412 zł59 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu wynajmu/najmu milton grupa nieruchomości Mamy do zaoferowania mieszkanie przy ulicy Krępickiej, znajdujące się na terenie osiedla Wrocławia- leśnicy. Nieopodal znajdują się tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ubocze

Swojczyce,Wrocław

336 452 zł44 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe już w I kwartale 2021! *zielona, spokojna okolica dla szukających ciszy i kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Długa

Popowice,Wrocław

399 000 zł44 m² 9 085 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie o powierzchni 43,92 m2 składające się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

447 086 zł55 m² 8 160 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta milton grupa nieruchomości dlaczego księże wielkie? Osiedle na Księżu Wielkim we Wrocławiu to okazja do zamieszkania w doskonałej lokalizacji z możliwością szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polo

Psie Pole,Wrocław

539 398 zł60 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

402 104 zł59 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

316 969 zł43 m² 7 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

311 349 zł46 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Dębowa

Wrocław,dolnośląskie

522 952 zł40 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji! bez podatku pcc! Opiekun oferty: telefon idealne mieszkanie na start W wyjątkowej inwestycji! Mieszkanie o powierzchni 39,92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

578 906 zł81 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przestronny charakter 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 81,25 m2, połączony z atrakcyjną dzielnicą i nowoczesnym budynkiem stanowi świetną propozycję dla rodzin, szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

547 517 zł54 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta milton grupa nieruchomości Inwestycja oferuje apartamenty położone w samym centrum śródmieścia. Wszystko zostało zaplanowane tak, aby tworzyć niepowtarzalny klimat połączenia historii ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

491 360 zł66 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

341 600 zł49 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowe mieszkanie w zielonej, spokojnej okolicy w południowej części Wrocławia. Wokół wiele terenów zielonych, brak zgiełku. Oddane do użytku 30.06.2019. Bardzo dobre.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny