dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 096 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 096 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

845 000 zł67 m² 12 670,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 66,69 m , położone w nowoczesnej zabudowie na osiedlu Jagodno. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

878 056 zł81 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,31m2 + ogród 16,37m2 +taras 20,70m2. Ciekawie zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

570 000 zł49 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie obok Galeria Dominikańskiej ,400 metrów od starówki! Jest idealne pod inwestycje i najem, obecnie przynosi stały pasywny dochód! Aktualnie mieszkają najemca, możliwość prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

519 000 zł33 m² 15 832,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie z balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojrowicka

Nowy Dwór,Wrocław

550 000 zł50 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim Nowym Dworze - osiedlu cenionym za doskonałą komunikację i rozwiniętą infrastrukturę. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołbińska

Nadodrze,Wrocław

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,89 m , zlokalizowane przy ul. Ołbińskiej we Wrocławiu. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

663 425 zł56 m² 11 891,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na Stabłowicach we Wrocławiu to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w spokojnej i zielonej okolic. Lokal znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Oporów,Wrocław

1 399 000 zł160 m² 8 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

847 972 zł82 m² 10 279,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Gotowe do wprowadzenia dwupoziomowe atrium z prywatnym ogrodem i dużym tarasem na piętrze idealne dla rodziny, która chce mieć przestrzeń jak w domu, ale w nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Weigla

Krzyki,Wrocław

100 000 zł19 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Krzyki / cena do rozmów Garaż zamykany o powierzchni ok 19 m2, wolnostojący w ciągu innych garaży. Prąd wraz z licznikiem, wykonana instalacja elektryczna ( pkt świetlne oraz gniazdka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

829 000 zł62 m² 13 264 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie jak nowe 3-pokojowe 62,5 m - Wrocław Wojszyce, w nowym bloku z windą. Mieszkanie narożne, jest przestronne i funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

6 301 088 zł427 m² 14 751 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel: podstawowe informacje: zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usytuowanego przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu. Lokal w sąsiedztwie centrum Handlowego Magnolia Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

675 000 zł34 m² 19 565,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 383 000 zł92 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal jest wynajęty - idealny dla inwestora, który chce gotowy produkt przynoszący od razu przychód!. Piękny lokal usługowy o pow. 92,20m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

519 000 zł57 m² 9 113,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni prawie 57 m2 w kamienicy przy ul. Worcella idealne pod inwestycję, bądź dla siebie! Opiekun oferty: numer licencji pfrn 31446 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 341 900 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tarnogaj,Wrocław

782 000 zł66 m² 11 846,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daktylowa

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł62 m² 11 919,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament/lux 62m2/3pok/ogród ul. Daktylowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na parterze kameralnego bloku przy ul. Daktylowej. Do lokalu przynależy zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł54 m² 12 951 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lux Apartsment/3pok./balkon/winda/dwupoziomowe/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie, dwupoziomowe na osiedlu ul Główna Nieruchomość o powierzchni: 54,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

436 393 zł32 m² 13 805,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Stoszowska

Stabłowice,Wrocław

950 000 zł458 m² 2 074 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 458 m2, z pozwoleniem na budowę oraz projektem budynku. Lokalizacja: działka położona jest na Stabłowicach, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

930 000 zł87 m² 10 692,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: wrocław, ołtaszyn, brylantowa Opis: na sprzedaż komfortowe mieszkanie (M19), rozkładowe, 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 86,98 mkw., usytuowane na 2 piętrze w nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

665 000 zł64 m² 10 390,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Idealne jako inwestycja pod wynajem. Informacje podstawowe: > Powierzchnia: 63,72 m > Piętro: 4 (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strachowicka

Strachowice,Wrocław

649 000 zł60 m² 10 856,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1943

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia z dużym strychem i ogrodem w spokojnej okolicy. Zamieszczone zdjęcia to rzeczywiste fotografie wnętrza, nie wizualizację. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strachowicka

Strachowice,Wrocław

629 000 zł43 m² 14 550,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Rezerwacja Mieszkanie gotowe do wprowadzenia w odrestaurowanej kamienicy z dużym ogrodem w spokojnej okolicy. Zamieszczone zdjęcia to rzeczywiste fotografie wnętrza, nie wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

828 835 zł70 m² 11 898,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

929 000 zł69 m² 13 522,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 70 m2 z dużym ogrodem. Nieruchomość znajduje się na parterze 3 piętrowego sbudynku z 2022 roku. Lokalizacja - Jagodno - okolice Drabika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł90 m² 16 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość klasy premium, zlokalizowaną bezpośrednio na płycie Wrocławskiego Rynku, w eleganckiej kamienicy z kameralnym patio. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

824 259 zł72 m² 11 487,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojrowicka

Nowy Dwór,Wrocław

680 000 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż wygodne rozkladowe oraz duże mieszkanie z balkonem. Nieruchomość składa się z dwóch osobnych sypialni, salonu, kuchni, łazienki, toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Partynice,Wrocław

269 999 zł30 m² 8 999,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo-usługowy 29,5m2 na sprzedaż! 2018 Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal usługowo-biurowy położony na pierwszym piętrze dwupiętrowego , prestiżowego budynku Multi Business Center.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

605 000 zł49 m² 12 321,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta tylko w Nieruchomości. Na sprzedaż ładne i ustawne, w pełni rozkładowe 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 49,1 m2 znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzycka

Partynice,Wrocław

535 000 zł34 m² 15 516,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 34,48 m2 znajdujące się na wysokim parterze w niskim 3 piętrowym budynku z 2002 roku. Znakomita lokalizacja Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

479 705 zł35 m² 13 566,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

629 000 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wykonczony Apartament w 10 min od centrum Wrocławia, przystanek autobusowy i tramwajowy 1 min od klatki. Jest mozliwość przyjąć z najemcą, czynsz najmu to 2700zł+ opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

899 999 zł52 m² 17 331 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Unikatowe 52m na Kępie Mieszczańskiej | Ostatnie piętro | 2 Balkony Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone w samym sercu Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

585 555 zł49 m² 11 950,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m , usytuowane na 1. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku z lat 80. Budynek po termomodernizacji, zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

575 000 zł55 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie - 55 m , wysoki parter, gaj, ul. Śliczna. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora szukającego mieszkania z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Psie Pole,Wrocław

899 000 zł101 m² 8 927,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o pow. 100.7 m2, wobec którego nie można przejść obojętnie. *Idealne dla cudzoziemca - brak udziałów w drodze* Położenie: ul. Kurlandzka na.