dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 087 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 087 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

620 496 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2- pokojowe mieszkanie z dużym salonem z aneksem kuchennym, ogródkiem zlokalizowane w nowej inwestycji na Księżu. Opiekun oferty: tel. Otoczenie: inwestycja zlokalizowana jest na Księżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 139 998 zł83 m² 13 734,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowy Trzypak Inwestycyjny - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Powierzchnia: 83 m Na sprzedaż gotowa inwestycja składająca się z 3 niezależnych kawalerek. Każde mieszkanie posiada: pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Księże Małe,Wrocław

937 945 zł86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Przestronne mieszkanie z dużym tarasem oraz antresolą w pięknej inwestycji! układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28.37 m2 - Sypialnia 11.5 m2 - Łazienka 5.37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

1 099 000 zł62 m² 17 820,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe przy parku/centrum Miasta Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: inwestycja znajduje się w dzielnicy Krzyki w bliskim sąsiedztwie parku. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

779 000 zł68 m² 11 532,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 67,55 m2 położone na pierwszym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z początku XX w. Cena - 790 000 pln (do negocjacji) gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

757 369 zł75 m² 10 140 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu. Stan deweloperski. Gotowe. Otoczenie Nieruchomości: inwestycja położona na północy Wrocławia Pętla tramwajowa Poświętne (linie 1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

601 600 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe | Blisko terenów zielonych | Kameralne osiedle Opis lokalizacji: lipa Piotrowska, ulica Lawendowa, czas dojazdu do centrum 20 min. Opiekun nieruchomości: tel. *** Promocja - 10 000 zł/m2 ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

397 863 zł23 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

671 752 zł51 m² 13 102,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3- pokojowego mieszkania, o powierzchni 51,27 m2, które mieści się na VI piętrze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

585 864 zł38 m² 15 385 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Superoferta - wykończone dwupokojowe mieszkanie z balkonem, już gotowe do odbioru! Zamieszkaj na Krzykach w 2024! Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam na kameralne targi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Chmielna

Pawłowice,Wrocław

990 000 zł93 m² 10 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prezentujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 92,55 m , usytuowany w malowniczej lokalizacji we Wrocławiu, w dzielnicy Pawłowice. Ta wyjątkowa nieruchomość, zbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

850 000 zł101 m² 8 417,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania jest przestronne, reprezentacyjne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy w kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Przedwiośnie

Pawłowice,Wrocław

839 900 zł2 175 m² 386,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka Z potencjałem inwestycyjnym - możliwość podziału Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2174 m2, zlokalizowana w Pawłowicach - spokojna i cicha część Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Cholewkarska

Widawa,Wrocław

960 000 zł95 m² 10 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Opiekun oferty tel. Skrajny 4-pokojowy segment, w kameralnej zabudowie szeregowej, o powierzchni 94,51 m2 i ogrodem 292 m2. Osiedle, to kompleks 56 eleganckich budynków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

716 870 zł56 m² 12 794 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Doradca Klienta: tel. 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 56,03 m2 z tarasem 17,08 m2 w 8-piętrowym, nowoczesnym budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

584 219 zł43 m² 13 511,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do zaoferowania mam kawalerkę w nowo powstającej inwestycji przy ul. Fabrycznej we Wrocławiu. Lokale inwestycyjne z możliwością odliczenia 23% vat Możliwość zakupu na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

603 351 zł55 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie z ogrodem do własnej aranżacji znajdujące się na osiedlu Lipa Piotrowska. Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

538 376 zł33 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja przy parku! Opiekun nieruchomości: tel. licencja pfrn nr 23784 Otoczenie: nowe osiedle zlokalizowane między dwoma Parkami, południowym oraz Klecińskim. 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 205 677 zł85 m² 14 191 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem w pięknej okolicy, z możliwością wykończenia pod klucz. Zapytaj o szczegóły. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

495 000 zł43 m² 11 565,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwustronne zielona okolica blisko szkoła podstawowa I przedszkole oddzielna kuchnia ogrzewanie miejskie opis nieruchomości: na sprzedaż dwupokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 192 272 zł82 m² 14 492 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa cena! 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę! Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 26.32 m2, - Sypialnia 13.63 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

899 000 zł32 m² 28 006,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Pln/eng Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z widokiem na Rynek, usytuowanego na I piętrze w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krakowska

Księże Małe,Wrocław

790 884 zł73 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 73,23 m2 znajduje się na ostatnim piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

796 000 zł48 m² 16 504,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty nieruchomości z ponad siedemdziesięciu wrocławskich inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 306 742 zł72 m² 18 056 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekunka oferty: specjalistka ds. Nieruchomości tel. Serdecznie zapraszam do zapoznanie się z ofertą inwestycyjną składającą się z kawalerki oraz mieszkania 2-pokojowego o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Poświętne,Wrocław

678 999 zł39 m² 17 361,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na cichym oraz kameralnym osiedlu. W pełni wyposażone, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Idealne dla pary, singla czy też pod inwestycje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

620 000 zł41 m² 15 023 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z balkonem, windą i garażem na pierwszym piętrze Opiekun oferty: tel: układ pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem 19,89 m - Pokój 13,94 m - Łazienka 4,01 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

805 594 zł56 m² 14 437 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Zadzwoń! W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty nieruchomości z ponad siedemdziesięciu wrocławskich inwestycji. Otoczenie nieruchomości: to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

1 024 190 zł91 m² 11 215 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Doradca Klienta: tel. 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,32 m2 znajduje się na parterze 8-piętrowego budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

394 240 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

549 207 zł40 m² 13 799 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: 2- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na nowej części osiedla Księże Wielkie, w pobliżu terenów Natura 2000/terenów rekreacyjnych nad rzeką i blisko pętli tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

626 620 zł42 m² 14 814 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Mieszkanie 2 pokojowe o pow 42,30 m2 na 4 piętrze w budynku z windą. Nowoczesne inwestycje znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Popowice,Wrocław

326 000 zł28 m² 11 580,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne. Bez prowizji, pcc 0% Opis ogólny i lokalizacja Lokalizacja: wrocław, ul. Strzegomska to dynamicznie rozwijający się obszar dzielnicy Popowice, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

490 000 zł36 m² 13 611 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przytulna kawalerka z balkonem Wrocław, kozanów, ul. Kolista Szukasz jasnego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? Ta kawalerka o powierzchni 35,88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

707 789 zł46 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,11 m2 z dużą loggią, położone na ostatnim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

996 309 zł97 m² 10 254 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania w nowej inwestycji na Lipie Piotrowskiej! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Najważniejsze informacje: - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

786 083 zł43 m² 18 375 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekunka oferty: tel: dwupokojowe mieszkanie w samym centrum wrocławskiego Rynku! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest przy malowniczych uliczkach Starego Miasta, 5 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

714 300 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tądel () Tel.: Numer licencji PFRN 30058 Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 47,62 m2 znajdujące się na 6. piętrze w 10 piętrowym bloku z windą w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

617 100 zł33 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym zielonym tarasem w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji we Wrocławiu. Inwestuj z pewnością. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

1 214 078 zł91 m² 13 293,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, do własnej aranżacji, z możliwością wykończenia pod klucz. Zapytaj o szczegóły. Opiekun nieruchomości: dominik tel. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

971 500 zł64 m² 15 299 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowy apartament z balkonem w nowoczesnym apartamentowcu. Opiekun oferty: tel. Rozwinięta infrastruktura: nieruchomość znajduje się w cichym i spokojnym osiedlu, w samym.