dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 089 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 089 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

639 010 zł54 m² 11 833,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni dla siebie i swoich bliskich? A może planujesz inwestycję, która zyska na wartości? Ta oferta to idealna odpowiedź na Twoje potrzeby! Lokalizacja, która ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Borek,Wrocław

1 900 001 zł140 m² 13 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wrocław krzyki borek, dom wolnostojący 140 M2, 5 pokoi, działka 600 mw Przedstawiam Państwu 140-metrowy dom typu kostka , do remontu/odświeżenia. Znajduje się w nim 5 ustawnych pokoi, w tym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Stare Miasto,Wrocław

540 000 zł47 m² 11 580,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią i widokiem na Plac Jana Pawła - 5 minut od Rynku Wrocławskiego! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które możesz urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zakrzowska

Psie Pole,Wrocław

7 600 000 zł768 m² 9 900,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży szpitala jednodniowego, w pełni wyposażonego i przystosowanego do działalności medycznej. To idealna propozycja dla osób poszukujących obiektu medycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Rdestowa

Jerzmanowo,Wrocław

949 000 zł922 m² 1 029,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka usługowa zlokalizowana we Wrocławiu, obręb Jerzmanowo o pow. 922m2. Nieruchomość położona w obrębie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiaduktowa

Brochów,Wrocław

420 450 zł30 m² 14 190 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - oferta sprzedaży Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,63 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

1 358 000 zł138 m² 9 818,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniajace komfort rozkłady domów Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

659 000 zł56 m² 11 767,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 przy ul. Hermanowskiej 75 na wrocławskich Kuźnikach. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

625 000 zł28 m² 22 321,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu wygodnej, przytulnej kawalerki położonej na prestiżowym osiedlu Angel City przy ul. Traugutta. Nieruchomość Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe Mieszkanie o powierzchni 57 m z balkonem i piwnicą, położone na 1 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą (dzielnica Fabryczna). Mieszkanie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 pokoje z aneksem kuchennym i z balkonem. Wykończone, wyposażone w meble i sprzęt adg, gotowe do zamieszkania. Układ mieszkania Salon z aneksem kuchennym - 21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kominiarska

Psie Pole,Wrocław

489 834 zł39 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz umowy notarialne. Główne atuty nieruchomości: jedno z ostatnich mieszkań 2 pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

390 668 zł20 m² 19 426,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Księże Małe,Wrocław

580 000 zł38 m² 15 144 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie na Książu Małym - zamieszkaj na strzeżonym osiedlu, z dobrym dojazdem do Centrum! tylko W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ołtaszyńska

Partynice,Wrocław

427 000 zł26 m² 16 423,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie 26 mkw składającego się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki. Przynależy balkon Mieszkanie sprzedawane w opcji " wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

756 999 zł38 m² 19 868,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeżeli szukasz przytulnego mieszkania lub dobrej inwestycji, to mieszkanie jest dla Ciebie. Nie czekaj i skontaktuj się ze mną już dziś. Jest późno? Nie przejmuj się i umów na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

899 000 zł73 m² 12 326,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 984 000,00 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Huby,Wrocław

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Idealne dla rodziny lub jako inwestycja | 54 m Marzysz o przytulnym miejscu dla siebie i bliskich? A może szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Popowice,Wrocław

827 000 zł63 m² 13 064,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe 63,3 m | Wysoki standard, widok na park! opis mieszkania: powierzchnia: 63,3 m , oryginalnie było 4 pokojowe(salon jest połączeniem dwóch pokoi),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 120 000 zł44 m² 26 136,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż apartament w stylu loftowym znajdujący się na Osiedlu Browary Wrocławskie przy ulicy Jedności Narodowej 212. Cechy nieruchomości: - loftowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

581 539 zł50 m² 11 516 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Wrocław,dolnośląskie

586 916 zł56 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz umowy notarialne. Główne atuty nieruchomości: kameralna niska zabudowa - otoczona domami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

367 684 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 574 893 zł72 m² 21 937,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z widokiem na Odrę Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowego apartamentu o powierzchni 71,79 m , usytuowanego na najwyższym piętrze. To unikatowa nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Poświętne,Wrocław

749 999 zł48 m² 15 700,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy Poświętne w nowo wybudowanym bloku. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i zostało urządzone w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Stare Miasto,Wrocław

492 000 zł30 m² 16 291,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealny zakup inwestycyjny! Odlicz Vat z ceny brutto- to nawet 100 000zł - szczegóły na spotkaniu Świetna lokalizacja! Ścisłe Centrum-Stare Miasto, okolice ul. Piłsudskiego/ nowy Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Nadodrze,Wrocław

690 000 zł62 m² 11 082 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Prowizję pokrywa sprzedający na sprzedaż: roosevelta 22 - idealne miejsce dla osób lubiących być w samym sercu miasta! To przestronne mieszkanie o powierzchni 62,26 m , zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 128 816 zł52 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przepiękny, luksusowy, gotowy do wprowadzenia Apartament we Wrocławiu nowym apartamentowcu w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Apartament znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

419 500 zł52 m² 8 067,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | gotowe | 25 min od Centrum | Ciche | Osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przedwiośnie

Pawłowice,Wrocław

1 999 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż piękny dom w Pawłowicach. Część domu ma ponad 100 lat druga część 19 lat. Ostatni remont miał miejsce 6 lat temu. Dom sprzedawany razem w wyposażeniem. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 099 000 zł80 m² 13 741 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Oferta Działu Deweloperskiego sdp Nieruchomości: przestronne, rodzinne mieszkanie na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu. Polecam! Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

495 000 zł35 m² 14 244,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie (ok. 35 m2) na parterze z tarasem i ogródkiem, zlokalizowane w dwupiętrowym niskim budyku z 2016 r. z windą i garażem podziemnym. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cynowa

Fabryczna,Wrocław

490 000 zł42 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwustronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku przy ul. Cynowej na osiedlu Gajowice. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

600 000 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie we Wrocławiu Fabryczna 46m2 Mieszkanie znajduje się blisko centrum. Jest to przestronne lokum w 4-piętrowym budynku z lat 60-tych XX wieku, który przeszedł modernizację -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

549 207 zł40 m² 13 799 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie znajdujące się na cichym i zielonym osiedlu! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

769 000 zł46 m² 17 396 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: dmowskiego 19/ Stare Miasto Metraż: 45,93m2, piętro: 1/7, budynek z windą z 2016roku, dostępne: od zaraz. Polecam do zakupu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Dmowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

2 995 000 zł200 m² 14 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący o powierzchni ~~200 m, 3-kondygnacyjny, z płaskim dachem (możliwość montażu paneli fotowoltaicznych), położony w cichej okolicy osiedla Ołtaszyn. Po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

739 716 zł61 m² 12 073 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Cena: 759 716 zł Powierzchnia: 61,27 m2 Pokoje: 3 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

895 000 zł47 m² 19 210,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ładnie wykończone mieszkanie w Angel City z dostępem do siłowni oraz sauny Prezentuję Państwu bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,59 m2 na prestiżowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

560 000 zł49 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 49 m przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu - blisko Dworca Głównego. 11. piętro w bloku z windą. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

745 000 zł61 m² 12 213,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Świetna lokalizacja! Ścisłe Centrum-Stare Miasto, okolice ul. Piłsudskiego/ nowy Apartamentowiec 2024 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61mkw zlokalizowane na 1 piętrze w nowym.