dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Ołbin

199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

719 000 zł70,79 m² 10 156,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3 pokoje w centrum Wrocławia | ul. Kluczborska | 70,79 m | Kamienica po rewitalizacji Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,79 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 632 zł54,79 m² 14 174,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, wnęką garderobianą i loggią. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji jn190 we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 081 zł54,79 m² 14 785,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 230 zł39,48 m² 16 849,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji jn190 we Wrocławiu. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Topowa lokalizacja w budynku jakości premium Okna od podwórka - cicho i spokojnie Kontakt do Agenta: joanna Witka   Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł100,92 m² 11 682,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Apartament z widokiem na Młyn Maria / Centrum / Plac Bema / 101 m / Klimat i historia Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni około 101 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł80 m² 17 487,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament 80 m w Browarach Wrocławskich | Leżakownia | ostatnie piętro | 2 miejsca postojowe i komórka | 3,55 m wysokości | do własnej aranżacji Na sprzedaż wyjątkowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł73 m² 10 945,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca do życia dla Twojej rodziny? A może potrzebujesz ulokować swój kapitał na cele inwestycyjne? Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 73 m2 położone na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł53,01 m² 8 960,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Bardzo ustawne, 2-pokojowe mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Wygodnej we Wrocławiu, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Ołbina. Nieruchomość o pow. 53,01 m stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka we Wrocławiu na ulicy Krętej w pobliżu zajezdni Ołbin. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze w apartamentowcu z windą, jest umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł60,15 m² 10 972,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje | Park Tołpy | top lokalizacja Wrocław | Idealne pod wynajem lub rodzinę Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji we Wrocławiu tuż przy Parku Tołpy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł34 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english. English describe below. Są we Wrocławiu miejsca, których urok pozwala cieszyć się zarówno bliskością natury (rzeka i parki), bogatym życiem kulturowym, oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł39,17 m² 10 696,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli chcesz mieszkać blisko serca Wrocławia, ale bez ulicznego hałasu pod oknami, ten adres jest bardzo trafiony. Ul. Księcia Józefa Poniatowskiego (śródmieście) daje komfort życia na piechotę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 097 649 zł75 m² 14 635,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - kompleksowa obsługa w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł51,50 m² 12 330,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż jasne i bardzo klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na ostatnim piętrze budynku z windą przy ul. Oleśnickiej 15 we Wrocławiu z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,80 m² 13 494,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje 51,8 m | balkon | garaż | Rychtalska | Wrocław English speakers welcome, english description below To idealna propozycja dla osób poszukujących jasnego, komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł60,34 m² 14 915,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Apartament premium z balkonem i garderobą Rezydencja Tumska, ul. Bolesława Prusa | garaż | komórka lokatorska Wyjątkowa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł49,27 m² 10 960,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Ołbin | Ciche mieszkanie w kamienicy z balkonem i dużą piwnicą | 49,27 m Szukasz mieszkania z klimatem starego Wrocławia, ale bez hałasu ulicy? To 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł35 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż kawalerka we Wrocławiu, ul. Daszyńskiego, ołbin Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m , położona na parterze klimatycznej kamienicy z 1915 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł59,59 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia, tuż obok Placu Grunwaldzkiego i Odry. Najbardziej pożądany metraż, ok. 57 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

2 214 zł27 m² 82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka o powierzchni 27 m2 położona na 5 piętrze w nowoczesnym budynku przy ul. Żeromskiego we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z funkcjonalnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

594 990 zł43,10 m² 13 804,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Okazja! Ołbin | przy Parku Tołpy! Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Lista ogłoszeń

635 000 zł51,50 m² 12 330,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł60,34 m² 14 915,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 981 500 zł369 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

87,77 zł/m²34,18 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun oferty: ewa Brzeźniakiewicz Tel:   ***lokal dostępny od zaraz*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu z witryną, zaaranżowanego pod prowadzenie usług.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł52,60 m² 14 828,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 52,6 m2, położonego przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 828 000 zł348 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60,16 m² 12 450,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Polecam! Mieszkanie dwupokojowe w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Jedności Narodowej! Doskonała lokalizacja nieopodal Rynku oraz prestiżowych wrocławskich uczelni. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł83,66 m² 9 311,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę przestronnego, po kapitalnym remoncie mieszkania o powierzchni 83,66 m , usytuowanego na parterze kamienicy przy ul. Baryckiej. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł68 m² 21 764,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

W pobliżu znajdują się Ogród Botaniczny i Park Tołpy, urząd Pocztowy, ostrów Tumski, plac Grunwaldzki. Generalnie jest to świetna lokalizacja skąd wszędzie jest naprawdę blisko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: emilian Janusz, tel:   Podstawowe informacje: lokal usługowy o powierzchni 126,0 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dotyczy wyposażonego lokalu pod usługi medyczne, znajdującego się na poziomie zero, w budynku z lat 90-tych, przy ul. Słowiańskiej we Wrocławiu. Lokal składa się z poczekalni na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania od zaraz. Świetna lokalizacja przy ul. Jedności Narodowej, szybki dojazd do centrum i pełna infrastruktura w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

636 000 zł63,79 m² 9 970,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,79 m , położone na 5. piętrze w kamienicy z 1905 roku. Nieruchomość wyróżnia się przestronnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł34 m² 13 117,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 2. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku z cegły z końca lat 60., przy zadrzewionej bocznej ulicy Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,64 m² 11 340,04 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Budzisz się w miejscu, gdzie granica między marzeniem a rzeczywistością zależy od Twojego projektu. To nie jest zwykłe mieszkanie, to wielowymiarowa przestrzeń czekająca na swojego.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41,50 m² 13 975,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne 2 pokoje w sercu Śródmieścia - ul. Żeromskiego! Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. W 2026 roku lokal przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53 m , położone przy ulicy Wyszyńskiego, w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł130 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 130 m , położone na 3. piętrze w kameralnej zabudowie przy ul. Na Szańcach. Nieruchomość znajduje się przy cichej, bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 zł28 m² 63,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczna kawalerka przy ulicy Bolesława Prusa 15 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 28 m2. Piętro 4. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja: atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

69,39 zł/m²53,32 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław Ołbin ul. Daszyńskiego nieruchomość: na wynajem lokal użytkowy o łącznej powierzchni 53,32 m , zlokalizowany na Śródmieściu. Lokal znajduje się na parterze i posiada trzy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij