dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 539 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 539 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

743 576 zł55,60 m² 13 373,67 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Taras, zieleń i wygodny układ 3 pokoi mieszkanie, które po prostu dobrze się czuje od pierwszego wejścia. Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - ADAM Mówię płynnie po angielsku I'm happy to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie

1 250 000 zł136,49 m² 9 158,18 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Świerkowe Bielany to czwarty projekt realizowany przez Spółkę Prodim i trzeci budowany w oparciu o zabudowę domów jednorodzinnych. Inwestycja, którą rozpoczęliśmy w Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie

1 370 000 zł144,38 m² 9 488,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Gotowy dom! Świerkowe Bielany to czwarty projekt realizowany przez Spółkę Prodim i trzeci budowany w oparciu o zabudowę domów jednorodzinnych. Inwestycja, którą rozpoczęliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł49,27 m² 10 960,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Ołbin | Ciche mieszkanie w kamienicy z balkonem i dużą piwnicą | 49,27 m Szukasz mieszkania z klimatem starego Wrocławia, ale bez hałasu ulicy? To 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 900 zł67,70 m² 9 599,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Sprzedam mieszkanie przy ul. Stalowej (dzielnica Fabryczna, osiedle Grabiszyn) we Wrocławiu od właściciela z pełną własnością. Mieszkanie o powierzchni 67,7 m2, dwa niezależne pokoje, spory.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł56,48 m² 12 907,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

AM Gotowiec inwestycyjny! Masz dziecko które studiuje? To mieszkanie dla Ciebie! Kupujesz, dziecko ma jeden pokój, 3 pozostałe wynajmujesz i mieszkanie się zwraca!3-pokojowe mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47,50 m² 13 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z 2005 roku. Lokalizacja: wrocław > Krzyki > Tarnogaj.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł49,96 m² 16 593,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oaza Spokoju w Sercu Miasta: prestiżowe Ogrody Hallera, park Grabiszyński Szukasz miejsca, gdzie luksus spotyka się z naturą, a miejski rytm cichnie przed progiem Twojego domu?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł105,27 m² 12 339,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na Osiedlu iwa Park w Iwinach k. Wrocławia. Każdy dom zapewni Ci Garaż połączony bezpośrednio z parterem domu Pompę ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł105,27 m² 12 339,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł105,27 m² 14 239,57 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Szczegóły ogłoszenia

596 400 zł49,70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w Wrocław. Lokal idealny dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Opis mieszkania: 3 ustawne pokoje oddzielna kuchnia łazienka przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł26,50 m² 15 811,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Klucze W biurze! Kawalerka gotowa do wprowadzenia, z balkonem, w drugiej linii zabudowy! Jagodno/ strawińskiego/buforowa- idealne miejsce zarówno dla studenta, pary czy singla. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł32 m² 13 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Propozycja dla osób ceniących miejskie życie z duszą Szukasz mieszkania idealnego pod wynajem dla studentów, osób pracujących lub jako własne lokum w centrum miasta w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 080 zł104,82 m² 8 205,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

0% prowizji | dom bliźniaczy | garaż | ogród | Trzmielowicka | gotowy wybór dla wymagających Szukasz domu, który łączy spokój, zieleń i szybki dojazd do miasta? Ta oferta spełnia wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł54 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - na Popowicach przy ul. Białowieskiej. Idealne dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo atrakcyjne, dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Łubinowej /ołtaszyn - dzielnica Krzyki. Lokal o pow. 60m2 z dużym balkonem, usytuowany na parterze trzy piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. KOMANDORSKA 6

Przedmieście Świdnickie Wrocław

73,80 zł/m²145 m² 10 701 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Cena brutto oferty zawiera czynsz oraz koszty administracyjne Biurowiec tichy wybudowany w 2000 roku w centrum miasta .Doskonałe położenie niedaleko skrzyżowania ul. Piłsudskiego a ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. KOMANDORSKA 6

Przedmieście Świdnickie Wrocław

73,80 zł/m²183,50 m² 13 542 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta zawiera cenę brutto czynsz oraz koszt administracyjny Biurowiec tichy wybudowany w 2000 roku w centrum miasta .Doskonałe położenie niedaleko skrzyżowania ul. Piłsudskiego a ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. KOMANDORSKA 6

Przedmieście Świdnickie Wrocław

73,40 zł/m²183,50 m² 13 469 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta zawiera cenę brutto za czynsz oraz koszty administracyjne Biurowiec tichy wybudowany w 2000 roku w centrum miasta .Doskonałe położenie niedaleko skrzyżowania ul. Piłsudskiego a ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia : Bardzo atrakcyjny, dwupokojowy apartament w świetnej lokalizacji, kępa Mieszczańska Apartament znajduje się na 2 piętrze w pięciopiętrowym, nowoczesnym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52,53 m² 51,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,53m2 w pełnym rozkładzie z balkonem. przy ul.Przyjaźni na 1 piętrze dla studentów, dla osób pracujących. Dwa oddzielne pokoje, z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

750 184 zł90,93 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego pokrywa sprzedający Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo powstałym osiedlu we Wrocławiu-Żar, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W nowym budownictwie z 2020 roku, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dmowskiego. Mieści się na IV piętrze w budynku z windą. Wyposażenie i umeblowane jak na.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł58,26 m² 58,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam apartament położony przy ulicy Przyjaźni na osiedlu "belvedere Park". Lokal o powierzchni 58,26 mkw. z dużym,narożnym balkonem oraz garażem o powierzchni 28,82 mkw. zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł61,50 m² 19 496 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja: 2w1! Dwa gotowe mieszkania na prestiżowej Kępie Mieszczańskiej w pełni wyposażone do zamieszkania. od zaraz! bez pcc. To nie jest zwykłe mieszkanie. To inteligentnie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58,77 m² 13 595,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Poświętnym w spokojnej i zielonej części Wrocławia, która łączy komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł113 m² 10 530,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

MS Szukasz prestiżowego miejsca na siedzibę swojej firmy lub przestronnego apartamentu z duszą? Ta oferta łączy historyczny klimat wrocławskiego Nadodrza z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

743 500 zł75 m² 9 913,33 zł/m²

 

Piętro:6/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Chcesz mieszkać we Wrocławiu, ale czuć się jak nad morzem? Tutaj to możliwe. Nie tylko nazwa ulicy nawiązuje do nadmorskiej miejscowości widok z okna na las iglasty, cisza i spokój wokół.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł61,08 m² 14 407,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i 2 miejscami postojowymi Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Międzyleskiej we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł168 m² 9 226,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:254 m²

Polecam: tylko U nas! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Krzykach przy ul. Zimowej, usytuowany na jednej z bocznych, cichych uliczek otoczonych zielenią. Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,06 m² 13 680,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem i garażem | Muchobór | komfort, przestrzeń i spokój Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie położone na piętrze domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł25,85 m² 73,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę z wyjątkowo z dużym tarasem o powierzchni 8m2, mieszkanie/kawalerka/ o całkowitej powierzchni 25,85m2. Salon z aneksem kuchennym, przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w centrum wrocławia/ balkon z widokiem na ogród/boczny widok na rzekę. Centrum Miasta/ Strefa Fitness w cenie czynszu/ Podziemny parking Oferujemy na wynajem komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57,34 m² 14 823,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - 3 kawalerki- zwrot z inwestycji ponad 8% roi Oferujemy gotowiec inwestycyjny tuż przy kampusie Politechniki Wrocławskiej, w pobliżu Uniwersytetu Medycznego.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł38,44 m² 15 998,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - 2 kawalerki- zwrot z inwestycji roi 7,4 % Oferujemy gotowiec inwestycyjny tuż przy kampusie Politechniki Wrocławskiej, w pobliżu Uniwersytetu Medycznego.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł33,83 m² 20 100,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: stylowa kawalerka 33,83 m Wrocław, grunwald | Balkon | Blok z windą | Idealna inwestycja Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 900 000 zł244,71 m² 7 764,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Kupujący nie płaci prowizj. Zapraszam do Dobroszyc na dzień otwarty w dniu 25.04.2026 r. w godzinach od 10.00-13.00 po uprzedniej rezerwacji. Na sprzedaż wyjątkowy nowoczesny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,18 m² 10 891,24 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w naszym biurze Cena do negocjacji Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,18 mkw, położone przy ul. Krynickiej we Wrocławiu (krzyki - Gaj). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł22,60 m² 14 159,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Szanowni Państwo, przedstawiam na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 22,6 m , położoną we Wrocławiu przy ul. Okulickiego. (Zakrzów) Idealna inwestycja lub mieszkanie na start -.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł56 m² 19 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż | 56 m + miejsce parkingowe | Wrocław - ul. Zyndrama z Maszkowic Gotowe do zamieszkania | 2 pokoje | Po remoncie | Idealne pod inwestycję / wynajem Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł151 m² 15 225,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący z bezpośrednim dostępem do jeziora zaledwie 45 minut drogi od Wrocławia, wykończony w wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 105 m2 + ogród zimowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł50,60 m² 14 920,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł54,32 m² 14 267,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu mieszkania o pow 54,32 m2 , mieszczącego się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku przy ul. Suwalskiej. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe - dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł350 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom na sprzedaż Wrocław Strachocin | 8 pokoi | duża działka | idealny pod inwestycję Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom jednorodzinny o dużym potencjale inwestycyjnym, położony we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,83 m² 13 319,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwustronne z balkonem, duża przestrzeń i niesamowity klimat zadbanej kamienicy. Zamieszkaj w pobliżu Placu Grunwaldzkiego. Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym.