dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 539 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 539 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 050 000 zł81,61 m² 12 866,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,61 m , z dużym tarasem 54m w nowym budynku z 2023 roku na spokojnym osiedlu. Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkane, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 811 zł137,51 m² 6 100 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Dom dwukondygnacyjny typ B z poddaszem użytkowym (bez skosów), niepodpiwniczony, z garażem, podjazdem dla samochodu i tarasem Przeznaczenie: dom dla 3-5 osobowej rodziny Opis: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 375 zł139,75 m² 6 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Segment skrajny. Dom dwukondygnacyjny typu C z poddaszem użytkowym (bez skosów), niepodpiwniczony, z garażem, podjazdem dla samochodu i tarasem Przeznaczenie: dom dla 3-5 osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł133,58 m² 6 737,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:121 m²

Idealna inwestycja - budynek w cenie mieszkania! Na sprzedaż budynek usytuowany w centrum osiedla Poświętne we Wrocławiu. Mieści się w nim na parterze lokal usługowy, kolejno na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

910 000 zł52,94 m² 17 189,27 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł91,50 m² 9 715,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - Plac Piłsudskiego na zielonych Karłowicach. To miejsce, gdzie elegancka, willowa zabudowa spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł68,58 m² 17 483,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż | Wrocław | ul. Legnicka | 68,58 m | Balkon | Klimatyzacja | Miejsce postojowe | Siłownia Szukasz mieszkania, które łączy wysoki standard, funkcjonalny układ i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 080 zł104,82 m² 8 205,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

0% prowizji | Bliźniak | 4 pokoje | Widok na las Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem - Wrocław, ul. Trzmielowicka Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 588 280 zł67,30 m² 23 600 zł/m²

 

Piętro:20/37

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu w Quorum Tower we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 408 zł43,63 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:13/37

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu w Quorum Tower we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 864 832 zł68,56 m² 27 200 zł/m²

 

Piętro:28/37

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty Agnieszka   m | 3 pokoje | 2 łazienki | miejsce w garażu | komórka lokatorska Do wynajęcia komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,70 m² 11 576,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Klient kupujący nie pokrywa wynagrodzenia biura. Zapraszam serdecznie agentów z klientami do współpracy. Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł63,17 m² 10 606,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pozwól, że Ci coś powiem. Większość ludzi patrzy na to mieszkanie i widzi podłogi do wymiany. Ale Ty? Ty jesteś inny. Ty widzisz 60,4 m czystego zysku i przestrzeń, która po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł80,49 m² 12 361,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwa doskonale zlokalizowane mieszkania o łącznej powierzchni 80,49 m , znajdujące się w nowoczesnym budynku z 2016 roku przy ul. Legnickiej jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 587 000 zł220 m² 11 759,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Dom wolnostojący po generalnym remoncie Wrocław, ul. Ratajów 13 Dom o powierzchni ok. 220 m , usytuowany na spokojnej ulicy w dzielnicy Krzyki, po.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65 m² 12 292,31 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. księcia Poniatowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomnicka

Pracze Odrzańskie Wrocław

618 010 zł53,74 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, garderoby, dwóch sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomnicka

Pracze Odrzańskie Wrocław

578 450 zł50,58 m² 11 436,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomnicka

Pracze Odrzańskie Wrocław

606 900 zł51,40 m² 11 807,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł136,86 m² 8 037,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i kameralnej części dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł35 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż kawalerka we Wrocławiu, ul. Daszyńskiego, ołbin Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m , położona na parterze klimatycznej kamienicy z 1915 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł26,50 m² 90,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z tarasem | Kępa Mieszczańska Żyj w rytmie miasta i natury zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej. Poranna kawa na własnym tarasie, kilka kroków do Odry i spacer.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł62,30 m² 13 643,66 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedaję widok i przestrzeń, których nie znajdziesz w nowym budownictwie. 62 metry otwartej przestrzeni na ostatnim, 15. piętrze z bezpośrednią panoramą na zachody słońca. Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł130 m² 15 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:507 m²

Na sprzedaż dom tuż przy wejściu do Parku Grabiszyńskiego /raptem 39 metrów od domu/ Wrocław ul. Ojca Beyzyma 48 /jak będziesz szukał w google maps wpisz Ul O, o. Beyzyma 48, 53-204 Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł81,75 m² 9 174,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie inwestycyjne 81,75 m | kamienica | centrum Wrocławia | blisko Rynek, politechnika Tylko w naszym biurze klucze do mieszkania dostępne na miejscu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł61,60 m² 10 211,04 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,60 m , zlokalizowane przy ul. Zaporoskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł400 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 315 m²

Nieruchomość dzięki powierzchni i lokalizacji ma ogromny potencjał inwestycyjny. Świetnie sprawdzi się pod względem prowadzenia biznesu jak i dla rodziny, która marzy o wielkim domie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 000 zł56 m² 12 607,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie na wrocławskich Krzykach w sąsiedztwie Parku Klecińskiego i Parku Południowego! 0% prowizji i możliwe rabaty dla Kupującego! Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 905 zł53,90 m² 14 191,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Przestronne trzypokojowe mieszkanie na ósmym piętrze w nowopowstającym ośmiopiętrowym apartamantowym budyku w dobrze skomunikowanej części Wrocławia. Bez prowizji od klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł41,37 m² 14 986,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Dwupokojowy wykończony apartament w nieskiej zabudowie aparatmantowej na wrocławskich Wojszycach. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł62 m² 11 129,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego niskiego bloku z 2001 r. z balkonem i komórką lokatorską w piwnicy. Gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje - 60 m2 - 2 balkony - Muchobór Wielki (obok Factory) - miejsce parkingowe Na wynajem przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na spokojnym osiedlu Muchobór Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł58,45 m² 19 828,91 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy w sprzedaży komfortowy, 2 pokojowy apartament położony w samym centrym Wrocławia na prestiżowym i strzeżonym osiedlu Angel Wings. Atuty: powierzchnia 58,45m2 4. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł52,73 m² 16 480,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: wioletta Grzesiak Nr Licencji pfrn 22583 tel.   Przepięknie wykończone mieszkanie dwupokojowe w Centrum Wrocławia. Zlokalizowane przy Odrze. Wnętrze wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł37,64 m² 17 933,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w ścisłym centrum miasta przy pl. Jana Pawła II. Idealna oferta dla inwestora! 5 minut spacerem do Rynku! Opiekun Oferty Szymon Mazur.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł41,41 m² 13 257,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty:Jakub Choja   pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41,41 m, położone na wysokim parterze w zadbanym budynku po remoncie dachu, elewacji i klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł33,98 m² 14 567,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z końca lat 60. przy al. Jana Matejki we wrocławskim Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu do wynajęcia piękne 3 pokojowe mieszkanie położone w niedalekiej odległości od Parku na Brochowie przy ulicy Semaforowej 21 na Osiedlu Grafitowym. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł61,25 m² 10 759,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Są mieszkania, które od razu robią dobre wrażenie dzięki światłu, przestrzeni i funkcjonalnemu układowi. To jest jedno z nich. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56 m² 11 607,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: wrocław, ul. Łęczycka (kamienica, 4. piętro). Metraż: 56 m , 2 rozkładowe pokoje, osobna kuchnia, łazienka. Standard: po generalnym remoncie (instalacje, okna, gładzie). Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 000 zł45,76 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokoje | stan deweloperski | 45,76m Cena promocyjna: 572 000zł 0% prowizji! 0% pcc Dogodny układ pomieszczeń bez marnowania metrów: przedpokój 6,18 m Łazienka 3,27 m Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

66,11 zł/m²40,30 m² 2 664 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 40.3m2. Bardzo duże możliwości wynajmu w tym samym obiekcie innych powierzchni (około 15m2, 20m2, 90m2, 150m2, możliwe kombinacje pomiędzy wymienionymi.

Szczegóły ogłoszenia

60,88 zł/m²150 m² 9 133 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnie biurowe 150m2. Bardzo duże możliwości wynajmu powierzchni większych, połączonych, nawet do kilkuset metrów kwadratowych, z szerokimi możliwościami dopasowania.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł62 m² 11 774,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w sercu wrocławskiego Nadodrza przy ul. Łokietka 13. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł47 m² 13 595,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Opolskiej, w pobliżu przystanku tramwajowego Głubczycka. Lokal znajduje się na 4. (ostatnim).