dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 527 ogłoszeń

2 100 000 zł105 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Lokal usługowy z sieciowym najemcą - umowa na 10 lat Najważniejsze informacje: - czynsz 13 000 netto + opłaty - żabka zaczyna działalność od lipca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 828 zł60,84 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i loggią | Wrocław, ul. Żernicka Cena: 711 828 zł Powierzchnia użytkowa: 60,84 m Taras: 28,32 m Loggia: 5,66 m Piętro: 1 z 4 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,30 m² 20 762,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy widok na park mieszczański i przestrzeń przepełniona światłem dziennym To właśnie cechy tego apartamentu, który może stać się Twoim idealnym miejscem do życia i lokatą.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł39 m² 14 358,97 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2 niedaleko stacji kolejowej Wrocław Mikołajów. W skład nieruchomości wchodzi: * salon z balkonem francuskim * sypialnia * oddzielna kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

699 300 zł51,80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51,8 m , położone we Wrocławiu przy ul. Nowodworskiej. Lokal z rynku pierwotnego, gotowy do zamieszkania idealny dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²153,68 m² 6 147 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu biur na I piętrze budynku dworca Wrocław Świebodzki klatka Pl. Orląt Lwowskich 20 B. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł68 m² 10 220,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu - ul. Bolesława Prusa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68 m , położone przy ul. Bolesława Prusa, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Buskiej - gotowe do zamieszkania od zaraz! Szczegóły mieszkania: umeblowany pokój dzienny z rozkładanym narożnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38 m² 14 474 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

|na sprzedaż| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, przy ul. Spiżowej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 37,56 m2; 1 piętro w 7.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48,52 m² 72,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia nowe mieszkanie z ogródkiem - Tarnogaj, ul. Międzyleska. Promocja na pierwszy miesiąc najmu - 50%. Mieszkanie zostanie doposażone według upodobań nowego najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł77 m² 12 207,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 ***WOLNE OD 01.04.2026*** Polecam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 115 m2 po podłodze, 77m2 powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 268 zł50,59 m² 14 276,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,59 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,10 m² 11 677,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na Muchoborze Wielkim - w cichej i zielonej części Wrocławia, doskonale skomunikowanej z resztą miasta. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 60 m | Jagodno | osiedle Cztery Pory Roku Archicom| Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

1 510 000 zł83,39 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy Państwu przestrzenne jednopoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 83,39 mkw znajdujące się na X p. apartamentowca przy ul. Gwiaździstej. Mieszkanie jest w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23,50 m² 16 978,72 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek   ##### mieszkanie 1 pokojowe, osobna jasna kuchnia, duży balkon, ogrzewanie miejskie, rewelacyjna komunikacja I infrastruktura Polecam Państwu do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł60 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2 kawalerki na jednej kw. Mieszkanie o powierzchni 60m2 przy ul. Sudeckiej 76. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja pod najem (obecnie wynajmowane). Tuż obok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł50,13 m² 13 564,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż mieszkanie W samym sercu wrocławia 50,13 m | 2 pokoje | 4. piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym centrum Wrocławia, tuż przy Rynku, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł14,40 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna mikro kawalerka w stylu loftowym w pięknie odrestaurowanym budynku przy ul. Kościuszki - w centrum Wrocławia Lokal w pełni wyposażony, w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł65 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,25 m , zlokalizowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł62 m² 52,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 15 lutego, 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ul. Hubskiej. Lokalizacja: inwestycja znajduje się w 2 linii zabudowy ul. Hubskiej. W okolicy jest pełna infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 10 kwietnia, 2-pokojowe, nowoczesne mieszkanie przy ul. Przyjaźni. Lokalizacja Ul. Przyjaźni gwarantuje błyskawiczny transport do autostrady a4, a z drugiej strony niedaleko znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł74,72 m² 10 438,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław Nadodrze ul. Łokietka nieruchomość: proponujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy w centrum Wrocławia. Nieruchomość o łącznej powierzchni 74,72 m2. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 440 644 zł91,18 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nietuzinkowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na wrocławskich Wojszycach powierzchnia mieszkania: 91,18 m piętro: 2 balkon: 6,23 m taras: 94,39 m termin przekazania kluczy: styczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł64,90 m² 40,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone przy ul. Rybnickiej na wrocławskim Księżu Małym. O powierzchni 64,9 m2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 821 105 zł402,01 m² 11 992,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Usługowy w Stanie Deweloperskim, idealny pod Biuro, sklep. Atuty inwestycji: - inwestycja wyróżnia się nowoczesną i atrakcyjną architekturą. Design obiektu przyciąga uwagę, co może.

Szczegóły ogłoszenia

1 959 000 zł149,04 m² 13 144,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działającego lokalu gastronomicznego zlokalziowanego przy ulicy Rychtalskiej we Wrocławiu. Świetna ekspozycja, sąsiectwo budynków wielorodzinnych, dobra kawa,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł50 m² 79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To miejsce nie krzyczy - ono zaprasza. Ukryte w spokojnej uliczce, dosłownie kilka kroków od wrocławskiego Rynku, czeka mieszkanie, które łączy w sobie wygodę, estetykę i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł40,88 m² 9 026,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, gajowice Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,88 m , zlokalizowane przy ul. Mosiężnej na osiedlu Gajowice we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Gaj,Wrocław

939 000 zł79 m² 11 886,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026