dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 527 ogłoszeń

595 000 zł62,50 m² 9 520 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego we Wrocławiu przy ul. Orzechowej 23. Lokal mieszkalny nr 19.

Szczegóły ogłoszenia

16,49 €/m²130,05 m² 2 145 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 130,05 m, zlokalizowany w biurowcu z całodobowym dostępem oraz recepcją działającą 24/7. Budynek jest wyposażony w windę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

649 000 zł54,60 m² 11 886,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie o powierzchni 54.6 m znajduje się na spokojnym, przestronnym osiedlu z dużym, zielonym podwórkiem i placem zabaw dla dzieci. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 550 zł51,30 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szybki dojazd do centrum, sklepy, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż obok. Możliwość wykończenia pod klucz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez dodatkowych kosztów I speak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 090 000 zł63,50 m² 17 165,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Duży salon, stylowa sypialnia oraz podwójne.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł28 m² 16 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 594 zł50 m² 11 891,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji przy ul. Rędzińskiej na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze kameralnego, trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 102 zł61,36 m² 10 643,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wrocław - ul. Kazimierza Bieńkowskiego Najważniejsze informacje: cena: 653 102,34 pln (10 643,78 pln/m ) Powierzchnia: 61,36 m Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

742 000 zł50 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

188,89 zł/m²9 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Gabinet dla psychologa / psychoterapeuty agent prowadzący: sylwia bednarska Tel:   numer licencji: 31049 ***wolne od zaraz*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł55,06 m² 13 421,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł56 m² 9 946,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

604 000 zł50 m² 12 080 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

30,02 zł/m²85,62 m² 2 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, oferuje do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 85,62 m2 w budynku dworca pkp Wrocław Psie Pole. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł39,32 m² 13 199,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa kawalerka o wygodnym metrażu i układzie pomieszczeń w zadbanej kamienicy w centrum, jedynie kilka minut od ogrodu Botanicznego lub Placu Grunwaldzkiego! Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł88,05 m² 11 334,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w dobrym stanie na Hubach, dzielnica Krzyki we Wrocławiu w ładnej kamienicy z ocieploną i odnowioną elewacją. Idealne dla rodziny lub inwestora pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²73,50 m² 4 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław / Krzyki / Borek Polecam biuro w prestiżowym obiekcie biuro-usługowym. Nieruchomość składa się z kilku budynków. Na parterze każdego budynku reprezentacyjny hall wejściowy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Kameralne osiedle, 6 budynków dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej, na skraju miasta, blisko wrocławia Ostatnie lokale. Nie przegap.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49,49 m² 50,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Księżu Małym przy ul. Rybnickiej. Metraż: 49,49m2 Rozkład: - salon z kuchnią - pokój - łazienka z prysznicem - przedpokój Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł23 000 m² 291,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 23000m2 w pobliżu Węzła Widawa i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Działka zlokalizowana przy ulicy Melioranckiej Południowej w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł32 m² 18 406,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

45,34 zł/m²152,20 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na wynajem duży lokal 152,2 m2 na wrocławskim Nadodrzu przy ul. św. Wincentego. Lokalizacja Lokal położony na Nadodrzu, 20 minut spacerem od Rynku. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł54,26 m² 16 771,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,26 m , położone na 3. piętrze 3 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Dostępne również inne mieszkania od 25 do 55.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł40,72 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej ale rozwiniętej okolicy? Chciałbyś mieć własny ogródek? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

669 900 zł34,48 m² 19 428,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,48m2, na piętrze 4. z 6 w bloku z 2021 roku na osiedlu Browary Wrocławskie (archicom). Zalety: - funkcjonalny projekt architekta.

Szczegóły ogłoszenia

43,68 zł/m²435 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonała lokalizacja wrocław/krzyki/klecina Lokal znajduje się na parterze, przy głównej ulicy, w ciągu handlowym! Do wynajęcia od zaraz powierzchnia handlowa - 315 mkw. dodatkowo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł300 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenia w atrakcyjnym położeniu. Pełna infrastruktura ? klimatyzacja, linie teleinformatyczne. Zaplecze socjalne. Duża dowolność w aranżacji wnętrza. miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

727 000 zł61 m² 11 918,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wrocław - Sołtysowice, ul. Lekcyjna 61 m | 3 pokoje | ogródek | parter | budynek z 2008 r. | teren zamknięty Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł83,26 m² 12 611 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rynek pierwotny - mieszkanie gotowe do wprowadzenia I przeniesienia własności Mieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodziny Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 83,26 m,.

Szczegóły ogłoszenia

70,16 zł/m²62 m² 4 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia gotowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 62 m , położony na parterze, z bezpośrednim wejściem z chodnika i dużymi witrynami, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł83 m² 3 795,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Idealne do wyremontowania i pod wynajm. Polecam do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w kamienicy o pow. 83m3 (metraż w kw z piwnicą, pow. mieszkalna ok. 74m2), położone.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł34,10 m² 15 395,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowane, nowocześnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,10m2 z loggią na Popowicach. Mieszkanie położone na 9 piętrze w 10 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł520 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - wolnostojący obiekt biurowo magazynowy. To funkcjonalna hala magazynowo-usługowa o powierzchni 254 m , uzupełniona przestronnymi pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55 m² 12 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Gotowe, kameralne 3 pokoje w sercu Wrocławia Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 173 zł58,73 m² 11 377,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji I pcc przekazanie mieszkań- lato 2026 r. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w prestiżowej, świetnie zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²1 201 m² 48 040 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia cały budynek o powierzchni 1200 m , o szerokim potencjale aranżacyjnym, idealny pod działalność edukacyjną, biurową lub siedzibę większej firmy. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 972 zł80,28 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca na mapie Wrocławia - nowego, nigdy niezamieszkanego apartamentu w inwestycji Drukarska 56 od renomowanego dewelopera okre. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, dzielnica Krzyki, osiedle Jagodno Cztery Pory Roku ul. Wagnera, i piętro, pow. 28 mkw. Mieszkanie w budynku z 2012 r., znajduje się na 1 piętrze. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł24 m² 17 708,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: aldona Kasperek tel.   Otoczenie nieruchomości: ulica Pomorska położona jest bardzo blisko centrum - ok. 12 min. pieszo do Rynku. Okolica jest doskonale skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

573 000 zł36 m² 15 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy wynajem! Polecam do wynajęcia bardzo ładne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 z balkonem, z miejscem postojowym, w nowym budynku, zlokalizowane na osiedlu port.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij