dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 524 ogłoszenia

473 000 zł26,61 m² 17 775,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WE also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Przedstawiamy wyjątkową inwestycję o kameralnym charakterze, położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²350 m² 15 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja promocja na wynajem biur W sky tower! Tylko przez ograniczony czas oferujemy wynajem prestiżowych powierzchni biurowych w Sky Tower w wyjątkowo atrakcyjnych warunkach ceny.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł1 210 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Miejsce na Twój dom odkryj potencjał tej działki! Lokalizacja: wrocław, fabryczna Marszowice Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1210 m , objętą miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,90 m² 12 124 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone na wrocławskim Muchoborze Wielkim. Budynek z 2001 roku! We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

584 887 zł38,66 m² 15 129 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament inwestycyjny, wykończony, z najemcą w środku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja jest ukończona, do odbioru ostatnie ukończone apartamenty z najemcą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł212 m² 9 386,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:225 m²

Budynek, szereg, 7 mieszkań, gruntownie wyremontowane W 2023 roku Na sprzedaż budynek z 7 mieszkaniami ( w tym 4 mieszkania dwupokojowe) We Wrocławiu przy ul Hermanowskiej. stan budynku-.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia klimatyczne mieszkanie położone w sercu Wrocławia - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł61,40 m² 14 641,69 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

582 000 zł59,50 m² 9 781,51 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje | rozkład | centrum | ul. Kniaziewicza Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 57,5 m , zlokalizowane w śródmiejskiej części Wrocławia - Przedmieście Oławskie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 090 zł1 617 m² 803,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żerniki | blisko centrum| mpzp 3mn | możliwy podział pod 2 domy lub bliźniak | media | 5 min do A8 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1617 m , położona we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

16 605 zł615 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy atrakcyjny magazyn do wynajęcia o powierzchni 615 m , zapewniający aż 1300 miejsc paletowych dzięki systemowi regałów samojezdnych - idealny rozwiązanie dla Twojego biznesu! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł48 m² 19 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

113,64 zł/m²44 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Do wynajęcia lokal o powierzchni 44 m2 znajdujący się w budynku w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 329 130 zł142,80 m² 9 307,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowej o wielkości 100 m2, zlokalizowanej w czterokondygnacyjnym obiekcie przy ul. Wyścigowej, na Krzykach-Partynicach. Biuro jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł900 m² 1 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zbuduj swój wymarzony dom na działce we Wrocławiu! Działka 900 m2 na Ołtaszynie. Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   lokalizacja: działka położona jest na Ołtaszynie, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł76 m² 14 473,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie wykończone w standardzie premium | 75,29 m | 2 pokoje | balkon | taras na dachu | ulica Kominiarska we Wrocławiu | miejsce postojowe naziemne pod zadaszeniem | komórka lokatorska Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 228 zł57,87 m² 13 102,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

750 184 zł90,93 m² 8 250,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Na sprzedaż luksusowy apartament w Leśnicy Scalając elegancję z otoczeniem lasu, powstała inwestycja przy lesie ville slow life, zlokalizowana we wrocławskiej Leśnicy, na Żarze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 432 zł36,98 m² 15 993,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,98m2(identyfikator mieszkania kr6/b/1/3) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł54 m² 16 259,71 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rodzinne mieszkanie z widokiem na miasto 3 pokoje, 54,06 m , ul. Gnieźnieńska Porto to wyjątkowa inwestycja w sercu Wrocławia połączenie nowoczesnej architektury, zielonej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł67,65 m² 10 702,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem. Opiekun oferty: mariusz Lesicki tel.   wyłącznie W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł131,22 m² 9 221 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Opiekun oferty: julia Kowalska tel:   Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Krzyki (opatowice) charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

68,16 zł/m²277 m² 18 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem 277 m2 powierzchni biurowej zlokalizowanej w centrum Wrocławia. Standard: * 277m2 powierzchnia brutto, 260m2 netto, * stan deweloperski, z możliwością podziału wg uznania najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio | Plac Bema - ul. Poniatowskiego | Nowe osiedle | Dostępne od już Numer oferty w biurze: 5639/4186/omw budynek I osiedle - ul. Księcia Józefa Poniatowskiego | Lokum Vena (2019) Piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 000 zł66,01 m² 11 846,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

444 500 zł46,30 m² 9 600,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na sprzedaż atrakcyjny lokal niemieszkalny z witrynami o powierzchni 46,30 mkw po kapitalnym remoncie mieszczący się na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: racławicka 111 / Grabiszynek Ilość pokoi: 2 Metraż: 37 m Kuchnia: aneks Piętro: 2/4, budynek z windą, informacje dodatkowe: wysoki standard, pierwszy najem, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

oferta na wyłączność wyjątkowo zadbany, funkcjonalny, w pełni wyposażony apartament, 2-pokoje, 48M2, ip, atrakcyjnie urządzony taras O powierzchni ok. 50m2 Doskonała lokalizacja - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 003 zł44,02 m² 13 266,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 44,02m z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu -.

Szczegóły ogłoszenia

661 000 zł49,50 m² 13 353,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe | 49,5 m | nowe budownictwo | parter | winda Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni ok. 49,5 m , zlokalizowany na parterze w budynku wielorodzinnym z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie (37 m2) w bloku przy ul. Wyszyńskiego (ołbin - Śródmieście). Mieszkanie: - 2 oddzielne pokoje - w pełni wyposażona kuchnia - łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

59 500 zł16,50 m² 3 606,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wyłącznie w biurze sdp! Opiekun oferty: monika Jaworska Licencja nr 22988 tel.   Na sprzedaż duże miejsce postojowe na poziomie - 1 budynku apartamentowca Angel City wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł44,01 m² 9 997,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - w pobliżu Placu Grunwaldzkiego, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł307 m² 5 537,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Przedstawiam Państwu dwupoziomowy lokal użytkowy zlokalizowany na Gądowie Małym we Wrocławiu! Nasza rekomendacja: lokal idealnie nadaje się jako salon urody, przychodnia lekarska lub weterynaryjna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 17 m , położona w nowym budynku w dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²387,29 m² 15 492 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Pkp S.A. za renowację obiektu otrzymała w 2012 r. nagrodę Eurobuild Awards w kategorii rics Regeneration Award. Umiejscowienie lokalu Lokal nr 13 znajdujący się na hali głównej budynku dworca.