dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 526 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaparowa

Psie Pole,Wrocław

2 800 zł42 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, nowe mieszkanie z dużym balkonem. Do wynajęcia bardzo ładne, kompletnie nowe, wyposażone i umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kaparowej na osiedlu Lipa Piotrowska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

2 650 zł55 m² 48,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie dwupokojowe na Maślicach! Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego budynku mieszkalnego ( tylko 3 kondygnacje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrzeszowska

Osobowice,Wrocław

3 000 zł43 m² 70,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 29.07.2024! Rezerwacja do 29.07.2024! Szanowni Państwo, polecam na wynajem nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,76 mkw, zlokalizowane przy ul. Ostrzeszowskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Borek,Wrocław

569 000 zł57 m² 9 964,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja! Ul. Krucza 57 m2 II piętro. Balkon. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57m2 położone na drugim piętrze bloku z 1978 roku. Fantastyczna lokalizacja sąsiadująca z rozległymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cesarzowicka

Oporów,Wrocław

545 000 zł46 m² 11 899,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie, rozkładowe, balkon Wrocław os. Oporów ul. Cesarzowicka 6 Koniecznie zobacz wirtualny spacer po mieszkaniu. Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. prawie 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

490 000 zł37 m² 13 243,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wrocław ul. Legnicka Idealne pod inwestycje, doskonałe pod wynajem. 37 m2 / 2 pokojowe/ Koniecznie zobacz wirtualny spacer po mieszkaniu. Zbliża się coraz szybciej nowy rok akademicki. Do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnogajska

Tarnogaj,Wrocław

685 000 zł49 m² 13 979,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bardzo przytulne, w pełni rozkładowe 2 -pokojowe mieszkanie z dużym tarasem o powierzchni 48,9 m2 na parterze piętrze 4-piętrowego budynku z 2013 r. na Krzykach, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

938 588 zł90 m² 10 457 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z możliwością zamieszkania dwóch rodzin położonego na kameralnym osiedlu w zaciszu Wrocławia. Projektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swobodna

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od Najemcy. ul. Komandorska 34 Mieszkanie dwupokojowe w Centrum miasta k/ Galerii Wroclavia z zamkniętym parkingiem. Mieszkanie częściowo umeblowane, ( jak na zdjęciach ) kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komedy

Krzyki,Wrocław

599 000 zł38 m² 15 680,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe- salon Z aneksem kuchennym / umeblowane/ nowe budownictwo Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,20 m , zlokalizowane w nowym budynku z 2023 roku. Cena: 599 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ostrowskiego

Grabiszyn,Wrocław

374 990 zł20 m² 18 292,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu Nieruchomość idealną dla pary lub singla o powierzchni 20,5 m2 z balkonem zlokalizowaną blisko centrum miasta! Nieruchomość Sprawdzi się również jako świetny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Nadodrze,Wrocław

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mam do sprzedania moje przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji :) - Zaledwie 3 minuty spacerem od wyspy Słodowej i 5 minut od pięknego Ostrowa Tumskiego! Opis nieruchomości: przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

1 042 500 zł76 m² 13 652,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamentowiec w topowej Lokalizacji we Wrocławiu naprzeciwko Wrocławskie Ogrodu Botanicznego, tuż u stóp największych architektonicznych perełek Wrocławia Ostrów Tumski, rynek Wrocławski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Zapraszamy do wynajmu wyjątkowej kawalerki z balkonem, położonej na Krzykach przy ulicy Kruczej. Mieszkanie o powierzchni 35 m znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

659 000 zł50 m² 13 254 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w zielonej okolicy z bardzo dobrą infrastrukturą. Sklepy, punkty usługowe, oświatowe oraz komunikacja - wszystkie te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

659 000 zł50 m² 13 094 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Mieszkanie w zielonej i cichej okolicy, blisko wrocławskiej obwodnicy! Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

937 945 zł86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z dużym tarasem oraz 2 balkonami. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Inwestycja składa się z kameralnego dwuklatkowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Nadodrze,Wrocław

752 000 zł63 m² 11 996 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Dwa pokoje Z możliwością wydzielenia trzech! po remoncie. 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 62,69 m2 w kamienicy, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Kochanowskiego

Zacisze,Wrocław

2 890 000 zł329 m² 8 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:978 m²

NA sprzedaż willa na zaciszu, z potencjałem. Dom z ładnym ogrodem, wolnostojący dla rodziny, jak również nadający się prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej, tj branża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Zapraszamy do wynajmu stylowego dwupokojowego mieszkania z balkonem, usytuowanego w samym sercu Śródmieścia, przy ulicy Mieszczańskiej, na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierymskich

Biskupin,Wrocław

550 000 zł42 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na Biskupinie przy samym Parku Biskupińskin i Wyspie Opatowickiej wspaniała lokalizacja wśród zieleni , jednocześnie blisko do centrum. 3 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Śródmieście,Wrocław

909 000 zł67 m² 13 571,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni niemal 70 m2 w inwestycji w sąsiedztwie ścisłego centrum miasta! Przedstawiam Państwu funkcjonalne studio znajdujące się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

549 997 zł47 m² 11 822,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-Top pl. Grunwaldzki um 2-pok Piwnica- przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 46,5 m2. W skład mieszkania wchodzą 2 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 699 000 zł119 m² 14 252 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel: prawie 120 m2 na przedostatnim piętrze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego mieszkania, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

649 000 zł50 m² 12 905 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja na Zakrzowie, powstaje w cichej i spokojnej części Wrocławia, z dala od zgiełku codziennego pośpiechu i hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

827 000 zł63 m² 13 085 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1977

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości 6-pokojowy gotowiec inwestycyjny na Popowicach Mieszkanie położone jest na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku o konstrukcji wielkopłytowej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Koszarowa

Sołtysowice,Wrocław

285 000 zł18 m² 16 249 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 17,54 m w nowoczesnym budynku z 2022 roku we Wrocławiu. Mieszkanie na 2. piętrze, gotowe do zamieszkania, idealne na krótkoterminowy wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

945 000 zł144 m² 6 549,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi bez ścisku, bez wzmożonego ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

551 310 zł32 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

460 000 zł42 m² 11 084,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

M o optymalnych w parametrach- doskonałe jako inwestycja, a także do zamieszkania na stałe. Po pierwsze lokalizacja! Otoczony zielenią blok przy ulicy Popowickiej, w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

625 000 zł52 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ekskluzywne mieszkanie z miejscem parkingowym i komórką lokatorską Polecamy 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na kameralnym osiedlu. Oferta na wyłączność tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kobierzycka

Klecina,Wrocław

349 000 zł19 m² 18 368,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 19 m , idealnie przystosowany do prowadzenia gabinetu terapeutycznego, biura księgowości, bądź innej działalności usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Przejazdowa

Psie Pole,Wrocław

33,75 zł/m²80 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia we Wrocławiu przy ul Przejazdowej lokal, w którym był salon fryzjerski. Mieści się w przestronnym, nowym budynku w przyziemiu, który zapewnia doskonałe warunki pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

610 609 zł59 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji z balkonem. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert z Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bazyliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

689 000 zł56 m² 12 279,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

DO biura! :) Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 53,11 metra kwadratowego, usytuowanego w nowoczesnym budynku z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

490 000 zł31 m² 15 960,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż bardzo ładne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 30,7m2 znajdujące się przy ul. Kościuszki (róg Kościuszki i Dąbrowskiego). Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

2 470 zł32 m² 77,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker wynajęte Oferta Wynajmu Kawalerki z oddzieloną sypialnią. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu dużej i wyjątkowej kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

3 400 zł58 m² 59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od 1 lipca*** (english version below) Jasne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59 m w cichej, spokojnej i zielonej okolicy - Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

773 220 zł38 m² 20 183,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.