dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

45,02 zł/m²170,58 m² 7 680 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 170,58 m w samym centrum miasta. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze kamienicy (wejście z klatki schodowej, brak windy). Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na wynajem ul. Sołtysowicka 21c, wrocław | 18 m Na wynajem dostępna od zaraz w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 18 m , zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 000 000 zł1 500 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:35 574 m²

Oferuję do sprzedaży pałac położony na działce o powierzchni 3,5574 ha w Kębłowicach, powiat wrocławski, gmina Kąty Wrocławskie. Nieruchomość znajduje się w odległości 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²220,15 m² 8 366 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na II piętrze budynku dworca Wrocław Świebodzki. Lokal składa się z 8 pomieszczeń biurowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 450 000 zł131,12 m² 11 058,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż elegancki i energooszczędny segment środkowy, położony w spokojnej, kameralnej okolicy z zabudową jednorodzinną. Dom wyróżnia się wysokim standardem wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Zarembowicza

Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec,Wrocław

350 550 zł24,66 m² 14 215,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

3 lokale przy lotnisku idealne zarówno pod najem krótkoterminowy, długoterminowy lub usługi Na sprzedaż apartamenty typu studio - możliwość zakupu w pakiecie lub pojedynczo Zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł53,80 m² 12 992,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I pcc Na sprzedaż bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnym budynku, położonym przy spokojnej, bocznej ulicy. Idealne zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 803 zł55,14 m² 10 823,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Marzysz o nowym 3-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł74,62 m² 17 408,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: katarzyna Flendrich nr Licencji pfrn 28425 telefon   Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,62 m2 z dwoma ogrodami, znajdujące się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł78,50 m² 15 286,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 7-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu. Nieruchomość idealna jako gotowa inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł48,43 m² 10 819,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które kupuje się z rozsądku i są takie, które kupuje się, bo czujesz spokój od pierwszego wejścia. Tu masz dokładnie ten drugi efekt. Chorzowska to miejsce, gdzie tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²40,40 m² 2 424 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław / Krzyki / Borek Polecam biuro w prestiżowym obiekcie biuro-usługowym. Nieruchomość składa się z kilku budynków. Na parterze każdego budynku reprezentacyjny hall wejściowy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56 m2. Układ obejmuje dwa osobne pokoje oraz salon z aneksem kuchennym, co zapewnia funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł61,50 m² 12 178,86 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Budziszyńskiej na wrocławskim Nowym Dworze. Lokal znajduje się na 6 piętrze budynku z windą i posiada balkon oraz piwnicę. Propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł29 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowana w prestiżowym kompleksie ovo we Wrocławiu - jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych inwestycji we Wrocławiu Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²352 m² 18 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

200M do rynku! Świetna lokalizacja - ul. Świętego Antoniego Szanowni Państwo, przedstawiam lokal biurowy do wynajęcia w pięknej odrestaurowanej kamienice w samym centrum Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł858 m² 1 223,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świetna możliwość lokaty kapitału w nieruchomość gruntową usytuowaną przy jednej z głównych arterii Psiego Pola. Lokalizacja: ul. gen. T. Bora-Komorowskiego 57, wrocław Nr działki: 1/2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem || niespełna 50m2 || Aleja Pracy / boczna Grabiszyńskiej - 8 min. do Rynku! Atuty: - świeżo wyremontowane i odmalowane - Wyposażone w nowe sprzęty -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 459 000 zł135,13 m² 10 797,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych inwestycja Z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

45,71 zł/m²63,45 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na wynajem funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 63,5 m , położony na parterze budynku usługowo-mieszkalnego w atrakcyjnej lokalizacji Karłowice, wrocław. Atuty lokalu: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38,12 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Oleśnicka Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane, po remoncie, dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,12 m w kamienicy z 1920 roku. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty:Jakub Choja   Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 50m2, położone w spokojnej, zielonej części Muchoboru Wielkiego.Idealne dla pary, małej rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 174 830 zł113,20 m² 10 378,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

0% prowizji | dom szeregowy | garaż | ogród | Lipa Piotrowska Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113,25 m , z garażem w bryle budynku oraz prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowy obiekt magazynowo- biurowy w trakcie prac wykończeniowych. Powierzchnia magazynu 950 m2 + powierzchnia biurowo socjalna około 50m2,w zależności od zapotrzebowania klienta. Obiekt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia komfortowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32m , które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł124,26 m² 16 900,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Prestiżowy lokal usługowy W ścisłym centrum wrocławia Wyjątkowy lokal usługowy zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł12 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku z 2018 roku w inwestycji Angel River. Miejsce znajduje się na poziomie -1, tuż obok wejścia do windy, co zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 000 zł115 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: svitlana Luts tel.   dostępne od zaraz Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 115 m, położonego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł23,75 m² 17 642,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

NA sprzedaż | świetna lokalizacja| zielona okolica | przytulny taras - gotowe do wprowadzenia od zaraz Mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 24 m - Wrocław Krzyki. Oferta wstrzymana. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 879 zł46,72 m² 16 499,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: doskonała lokalizacja, kameralny charakter, elegancka forma architektoniczna - Niewiele jest takich miejsc we Wrocławiu! Doskonale skomunikowane z innymi wrocławskimi osiedlami,.

Szczegóły ogłoszenia

556 000 zł46 m² 12 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

3 pokojowe mieszkanie idealne pod wynajem i wyposażone jak pod najem ale z powodzeniem może mieszkać tam rodzina. Do sprzedaży przytulne, jednostronne w pełni rozkładowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

547 999 zł31,01 m² 17 671,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się przy ul. Strzegomskiej po generalnym remoncie! nieruchomość ma 31 m2 I składa się Z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł58,80 m² 14 625,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł56,39 m² 16 846,96 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, położone przy ul. Krawieckiej, w samym sercu Wrocławia. To doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępna od sierpnia piękna kawalerka obok Placu Grunwaldzkiego, na V piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Mieszkanie jest nowoczesne, komfortowo wykończone i urządzone. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł38,98 m² 11 544,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,98m 2 , usytuowane na IV piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

439 500 zł44,20 m² 9 943,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie. Nieruchomość o powierzchni 44,2m2 mieści się przy ul. Sycowskiej, na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 80-tych, na osiedlu Psie Pole.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł70,07 m² 42,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe krok od Politechniki Wrocławskiej | Wyspiańskiego 18 Plac Grunwaldzki Lokalizacja idealna dla studentów 1 minuta pieszo od Politechniki Wrocławskiej! Do wynajęcia przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 460 zł36,76 m² 15 568 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji. Rozkład:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię - oddzielna, ustawna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł51,94 m² 12 995,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 688 zł43,53 m² 13 248,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które nie wymaga czekania na koniec budowy i jest wyjątkowo ustawne? Ten lokal o powierzchni 43,53 m to idealna propozycja dla osób ceniących czas.