dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 526 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

675 945 zł67 m² 10 137,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Ładne dla Rodziny z balkonem/szkoła/po remoncie! Oferujemy na sprzedaż duże ładne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Zakrzowie o łącznej powierzchni 66,20 m2. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staffa

Karłowice,Wrocław

640 000 zł58 m² 11 034,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie własnościowe na Wrocławskich Karłowicach. W mieszkaniu zostaje kuchnia na wymiar plus sprzęt, zabudowa w łazience, szafa w przedpokoju. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

695 991 zł63 m² 11 118,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Top!duże Rozkładowe na Gaju duże/winda/inwestycja! Oferujemy na sprzedaż ładne duże mieszkanie trzypokojowe znajdujące się przy ul. Orzechowej na Wrocławskim gaju. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

750 000 zł53 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż atrakcyjny apartament 3-pokojowy (obecnie 2 pokoje - możliwość przywrócenia do stanu 3-pokojowego) o powierzchni 53 m2, doskonale zlokalizowany przy ul. Grabiszyńskiej 214 (róg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Maślice,Wrocław

769 001 zł78 m² 9 885,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Maślice do wykończenia duże dla rodziny+balkon bez pcc dni otwarte! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do wykończenia z dużym tarasem na parterze w budynku z windą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 999 zł144 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Maslice dom / szereg piekny lux! polecam na sprzedaz dom w zabudowei szeregowej, umeblowany z ogórdkiem, garażem. Salon z kuchnią, wc, wiatrołap, 1 piętro 3 sypialnie, 2 piętro zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

3 900 000 zł1 263 m² 3 088 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ul. Ślężna, pow. 12,63 ar. Oferta wyłącznie z naszym biurze. Opiekun oferty: tel: podstawowe informacje: działka usługowa o pow. 12,63 ar, w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

729 008 zł52 m² 13 995,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Top Ładne 3M z 2 balkonami na Stabłowicach! Oferujemy na sprzedaż ładne mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach niedaleko ul. Góreckiej. Mieszkanie znajduje się na 5 z 6 pieter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Różanka,Wrocław

455 000 zł34 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie na wrocławskiej Różance. Mieszkanie znajduje się na 4/7 piętrze w budynku po termoizolacji z windą Na mieszkanie składają się : 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pabianicka

Krzyki,Wrocław

3 100 zł57 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ślężna

Gaj,Wrocław

2 150 zł32 m² 67,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 2024-02-08 *do wynajęcia piękna kawalerka położona na prestiżowym osiedlu Centauris *lokalizacja tego nowoczesnego apartamentowca gwarantuje bardzo dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

354 987 zł14 m² 25 194,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

! idealne na Booking!blisko dworca! klima/centrum!top! Oferujemy na sprzedaż bardzo fajną kawalerkę przy ulicy Kościuszki/ Pułaskiego niedaleko sklepu Aldi Lokal zlokalizowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustowska

Maślice,Wrocław

694 999 zł56 m² 12 390,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Top Piękne z balkonem na maślicach/park/jeziorko!top! Oferujemy na sprzedaż gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 56m2 Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

614 442 zł55 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp247-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3-stronna ekspozycja: północ- południe- wschód - ogródek 16m2 - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

782 676 zł72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp250-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3-stronna ekspozycja: północ- południe- zachód - łazienka ok 6m2 - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

499 998 zł38 m² 13 192,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Plac legionow 36m2/2 pokoje rozklad!top Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 przy ulicy Grabiszyńskiej 1 tuż przy Placu Legionów, 10 minut spacerem do Rynku. Nieruchomość to 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

653 715 zł40 m² 16 425 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie w jednej z najciekawszych inwestycji we Wrocławiu - River Point. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia 1 - sypialnia 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

510 720 zł36 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,48m2 przy ul. Piłsudskiego. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja pod najem krótkoterminowy. Tuż obok znajduje się Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

450 zł8 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *jednoosobowy pokój nr 2 o powierzchni 7,5 m2 na Krzykach, ze swobodnym dostępem do kuchni, dwóch łazienek oraz pralki *mieszkanie sześciopokojowe *ogrzewane dwufunkcyjnym piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

677 998 zł58 m² 11 730,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lipa piotrowska/lux/kaparowa/3 pok./BALKON/GARAŻ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej przy ul. Kaparowej, i piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

669 000 zł43 m² 15 558,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż apartament 3-pokojowy w samym Rynku o powierzchni 43m 2 w pełni rozkładowe, słoneczne z balkonem i piwnicą. Okolice ul. Szewskiej we Wrocławiu (ścisłe Centrum)!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wrocław

Marszowice,Wrocław

1 239 010 zł5 387 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt to dobra inwestycja - zobacz możliwości. Uchwalony mpzp - - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Zachodnia strona Wrocławia, dzielnica Fabryczna - Marszowice, dojazd do centrum zajmie ok. 20 minut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Maślice Małe,Wrocław

571 407 zł41 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Maslice piekne lux przy park/2018/garaz!top! poledcam Dwupokojwe mieszkanie o powierzchni 39,84 m2 z balkonem, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku z 2018 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***wyłącznie W naszym biurze*** -ul. Kamienna -3 pokoje -powierzchnia 57 mkw. -duży balkon -klimatyzacja -piętro 7/12 -budynek Z 2021 R. -miejsce postojowe W garażu podziemnym -komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

899 997 zł59 m² 15 280,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Teczowa 3 pokoje / Victoria/garaz /piwnica/premium! polecam przedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 58 m2 w samym sercu Wrocławia. Zapraszam do kontaktu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorlicka / 2020 rok budowy umeblowane mieszkanie / mieszkanie ciche miejsce postojowe W garażu oferta dla osób bez zwierząt osoba do kontaktu; tel Do wynajęcia dwu pokojowe, bardzo ładne, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

494 985 zł41 m² 12 043,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

ok. Ołtaszyna / piwnica, parking, zielona okolica Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego. Mieszkanie jest przestronne, jasne, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 250 000 zł120 m² 10 408 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Idealne rozwiązanie dla rodzin szukających praktycznych układów w spokojnej, zielonej okolicy! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 000 zł103 m² 23 380,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

For english - please scroll down Na sprzedaż 3 pokojowy apartament (102,65m2) zlokalizowany na ostatnim piętrze budynku Angel City, ul. Walońska, z panoramicznym widokiem na miasto. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prudnicka

Huby,Wrocław

2 500 zł34 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tel.: ***I SPEAK ENGLISH, PLEASE SCROLL DOWN*** *** TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCI *** Dostępna od zaraz kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji z szybkim i komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 440 000 zł68 m² 21 176,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikatowy lokal użytkowy W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

797 554 zł71 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dodatkowe dwa pokoje doskonale sprawdzą się jako pokoje dziecięce lub gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

759 000 zł52 m² 14 506,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam do sprzedazy mieszkanie 2 pokojowe , w budynku z 2015r na Osiedlu Da Vinci. Nieruchomośc o powierzchni 52,3m2 składa się z: kuchni częciowo dodzielonej od salonu salonu sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

850 zł11 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:1 000 zł

Rezerwacja! umowa na rok, dla niepalących I bez zwierząt Do wynajęcia pokój jednoosobowy o pow. 11m2. w czteropokojowym mieszkaniu, w całości wynajmowanym. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 025 000 zł118 m² 8 668,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w Październiku 2024 Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i komórką lokatorską na Psim Polu Polecam na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o metrażu 48 m2 na wrocławskim Psim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

1 139 226 zł101 m² 11 294 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski sdp nieruchomości Na sprzedaż 4 pokoje w nowej inwestycji na Starym Mieście Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona jest przy terenach rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia