dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 524 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

59 zł/m²258 m² 15 222 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 265 m w okolicy Starego Miasta To komfortowy lokal do wynajęcia o powierzchni 258 m , usytuowany na pierwszym piętrze, gotowy do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| oferta tylko W naszym biurze - nie znajdziesz jej nigdzie indziej | Prezentujemy Państwu niezwykle jasny i przestronny apartament na wynajem , idealny dla osób ceniących przestrzeń, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

1 464 000 zł77 m² 18 897,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie 77,47 m przy Parku Skowronim - dzielnica Krzyki, osiedle Borek. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 77,47 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

595 100 zł39 m² 15 433,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

930 000 zł87 m² 10 682,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dewelopera bez prowizji i podatku pcc. Przekazanie kluczy - marzec 2025 Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (6,58 m2). Mieszkanie potencjalnie może być większe - szczegóły -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

2 000 zł48 m² 41,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Jagodnie ul. Komedy w budynku z 2020 roku. Osiedle samych nowych budynków. Pierwsze 3 miesiące czerwiec, lipiec, sierpień czynsz najmu dla właściciela 2000 zł, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Fabryczna,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Ostatni segment! duża powierzchnia! gotowe już W czerwcu Na sprzedaż segment środkowy w doskonałej lokalizacji - 144,28 m , 5 pokoi, 995 000 zł Oferujemy na sprzedaż przestronny segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

566 666 zł60 m² 9 460,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 60,90 m , położonego w cichej i zielonej okolicy na pograniczu Wojszyc i Gaju.!uwaga! Dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 400 zł43 m² 78,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem tylko do końca września! Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w samym sercu Wrocławia, zlokalizowanego na wyspie, otoczonego urokliwymi kawiarenkami skąd spacerem dotrzesz na Rynek w 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czackiego

Zacisze,Wrocław

6 000 zł88 m² 68,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, świeżo po remoncie generalnym i komfortowe mieszkanie o powierzchni 88,2 m2. Apartament znajduje się w budynku 3 lokalowym (jedno mieszkanie na każdym piętrze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewiecka

Fabryczna,Wrocław

858 990 zł75 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam Cię do obejrzenia mieszkania na żywo! Największym atutem tego mieszkania: jest narożne z dużym ogródem 114 m do własnej aranżacji. Kolejnym jest lokalizacja, niecałe 20 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Wrocław

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesna przestronna kawalerka o powierzchni 45 m, usytuowana na 1 piętrze prestiżowego kompleksu Lokum Vena. Inwestycja ta harmonijnie łączy neogotycką architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

610 000 zł66 m² 9 297 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szukasz przestronnego mieszkania z dużą garderobą w dobrej lokalizacji ? Mamy dla Ciebie idealną propozycję: wygodne, funkcjonalne mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Bolesława Krzywoustego /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

2 800 zł52 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe, klecina opiekun oferty Tel: *** mieszkanie dostępne od zaraz*** Polecam 2-pokojowe mieszkanie o pow.52,5 m2 usytuowane w spokojnej, zielonej dzielnicy Krzyki, Partynice -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

655 000 zł53 m² 12 295,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Mieszkanie o powierzchni 53,27 m składa się z dwóch pokoi - sypialnie oraz przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2-pokojowe mieszkanie o niekończących się możliwościach aranżacyjnych! Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: dzięki doskonałemu położeniu nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Gądów Mały,Wrocław

110 zł/m²68 m² 7 455 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal usługowy 67,77 m2 z dużymi witrynami w atrakcyjnej lokalizacji na Gądowie Małym. Lokal: wejście do lokalu bezpośrednio z poziomu chodnika, bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

486 080 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Maślice. Do własnej aranżacji! Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: - niska i nowoczesna zabudowa, - dogodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

550 000 zł59 m² 9 306,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,4 m , do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 1,7m zlokalizowanego przy ulicy Szybowcowej na wrocławskim osiedlu Gądów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

11 000 zł112 m² 98,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksus, widok i przestrzeń - wyjątkowy apartament we Wrocłąwiu przy Księcia Witolda. Dostępny od 1 maja 2025. Zadzwoń i umów się na prezentację! nr tel. Wyobraź sobie poranek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w poter Nieruchomości. Mam Państwu do zaoferowania przytulne i ciche 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i klimatyzacją o powierzchni 43,81 m2 na parterze 2 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

890 000 zł90 m² 9 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

ani podatku pcc! Можливість купівлі без згоди міністерства. Інформація українською за телефоном. To kameralne osiedle jest cudownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Giżycka

Karłowice,Wrocław

449 000 zł32 m² 13 900,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż kawalerka z wydzieloną kuchnią 32,3 m gotowa do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,3 m , zlokalizowana na zadbanym osiedlu z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 629 775 zł117 m² 13 917,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 117,1m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Inwestycję proponuję jako lokal pod usługi, ale można też zaaranżować go jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

567 742 zł27 m² 21 200,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 364 001 zł101 m² 13 522,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Oddane do użytku promocja! -1000 zł za każdy metr! cena promocyjna 1263131 zł! Apartament na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Pilczyce,Wrocław

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Pilczyce/górnicza/okazja/niska cena/2pok. Klient gotówka! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchnia40m2, otwarta przestrzeń (salon, kuchnia, przedpokój), sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pabianicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

537 000 zł31 m² 17 589,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Układ mieszkania 30,53 m : 1. Przedpokój - 4.7 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

529 999 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jagodno | 2 pok | Ogródek | 2016r! *** dostępne od sierpnia 2025*** Polecam na sprzedaż mieszkanko znajdujące się przy ul. Komedy we Wrocławiu, poniżej kilka najważniejszych informacji: metraż - 36m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

549 000 zł39 m² 13 987,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,25 m2! Położone we Wrocławiu w dzielnicy "jagodno". Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Śródmieście,Wrocław

688 900 zł60 m² 11 481,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o powierzchni 60 m ; położone na poddaszu, co dodatkowo zwiększa jego metraż ze względu na skosy (zgodnie z aktem notarialnym). Nieruchomość składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

2 220 000 zł180 m² 12 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż przestrzenny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 mkw. w tym garaż w bryle budynku o pow. 20 mkw. Nieruchomość usytuowana we Wrocławiu - Ołtaszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Lokum Porto, ok. ul. Dług, stare Miasto Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie w inwestycji Lokum Porto - w samym sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 160 zł45 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka z dużym.