dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

719 000 zł51,73 m² 13 899,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacja | Przestronna strefa dzienna | Jagodno | Archicom Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,73 m , położone na ostatnim piętrze 4-piętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł47 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje | Szczytnicka | parking za szlabanem | potencjał inwestycyjny Wrocław | ul. Szczytnicka 47 m | 5 piętro z windą | parking za szlabanem | komórka lokatorska Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł54,01 m² 15 534,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowopowstającym dziewięciopiętrowym apartamantowym budyku. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł49,37 m² 12 112,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 000 zł72,67 m² 68,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjnym mieszkaniem 3 pokojowym, położone jest na pierwszym piętrze nowego bloku przy ulicy Kabaczkowej. Na powierzchni 76 mkw. Układ dzieli się.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł41,50 m² 12 987,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego zlokalizowanego na Wrocławskich Popowicach, przy ulicy Jeleniej 48. Lokal o wielkości 41,5m2 znajduje się na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł64 m² 9 046,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko u nas! Klucze w biurze! Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg tel.   . Idealna nieruchomość do zamieszkania lub pod wynajem. Minuta do komunikacji miejskiej. 2,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Jaracza, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Układ pomieszczeń - trzy pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 068 zł61,21 m² 13 332,27 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia 3-pokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie z loggią, na świetnie usytuowanym osiedlu - Szczepin. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i pcc. Już.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja! Krzyki, borek. Tylko u nas! 5 km do A4. 1,7 km do Uniwersytetu Ekonomicznego, 2 km do Uniwersytetu Medycznego. Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg tel.   . Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł45 m² 13 178 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, klimatyczne mieszkanie z duszą, położone w pięknej przedwojennej kamienicy przy ul. Szczęśliwej na wrocławskich Krzykach. To miejsce, które od progu robi wrażenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 302 zł27,70 m² 20 408,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Wygodna kawalerka w nowopowstającym pięciopiętrowym apartamantowym budyku w centrum Wrocławia. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się mieszkanie? Położone.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł62 m² 8 370,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal (od 20 lat prowadzony sklep spożywczy, ale doskonale nada się na gabinet lekarski, salon piękności, bądź prowadzenie cichej działalności biurowej) o powierzchni 62m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 300 zł51,80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na osiedlu Nowy Dwór, cenionym za doskonale rozwiniętą infrastrukturę miejską. To optymalna.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34,40 m² 66,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Jednopokojowe mieszkanie - kawalerkę zlokalizowaną na 4 piętrze w kompleksie budynków Atal Towers wraz z tarasem i ogródkiem. Cena najmu: 2300 pln/m-c + 780 pln (czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które daje więcej przestrzeni i komfortu niż standardowe lokum? Ten dwupoziomowy apartament na Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać nowocześnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 514 zł43,53 m² 14 989,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% pcc 2-pokojowe mieszkanie prosto od dewelopera. Aktualnie jest wykańczane: podłogi, ściany, zabudowa kuchenna + agd, zabudowa meblowa itp. Standard wykończenia widoczny na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł79 m² 13 417,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ołtaszyn | 79 m | 3 pokoje | ogród + 2 tarasy | 2 miejsca garażowe | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł12 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam wygodne miejsce postojowe w garażu wielopoziomowym przy ul. Prądzyńskiego 47-63. Kluczowe informacje: - lokalizacja: ul. Prądzyńskiego 47-63 (przedmieście Oławskie) - Poziom: 1 (bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł84,30 m² 9 833,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84,30 m (powierzchnia całkowita z piwnicą wynosi 88,97 m ), zlokalizowane na wrocławskim Zakrzowie. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł151 m² 11 192,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z wydzielonym niezależnym mieszkaniem oraz z dużym budynkiem gospodarczym-garażem. Przedmiotem oferty jest rozbudowany i wyremontowany przedwojenny dom.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł47,16 m² 15 267,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie z przemyślanym wnętrzem. Gotowe do zamieszkania. Ciche i dobrze nasłonecznione. Balkon i komórka. A wszystko to na wrocławskich Złotnikach. Zapraszam! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł47,52 m² 28,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel.   pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 47,52 m2, położone jest na parterze 2-kondygnacyjnego budynku. Wejście do budynku od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 859 zł44,02 m² 14 989,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł992 m² 927,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o numerze 11/18 w obrębie Jerzmanowo (wrocław-Fabryczna, kod obrębu 026401_1.0030) znajduje się w kameralnej części osiedla, charakteryzującej się niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł84,20 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,2 m , zlokalizowane naprzeciwko Sky Tower - jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji we Wrocławiu. Gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane we Wrocławiu, w dzielnicy Księże Wielkie, przy ul. Siemianowickiej. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł31,42 m² 17 346 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronna kawalerka z tarasem, położona w nowoczesnej inwestycji Nowa Manufaktura przy ul. Tadeusza Kościuszki, w samym centrum Wrocław. Mieszkanie idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł49 m² 15 489,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie prywatne. Bez prowizji. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul Wejherowskiej 45. Mieszkanie o powierzchni 49 m, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł27 m² 15 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

OD zaraz Bardzo ładne duża przestronna kawalerka, wyposażona do wprowadzenia na juz nowy budynek 2017r. Balkon garaż Dorota Panasiuk - kontakt:   licencja 22186, plac zabaw, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 860 zł44,02 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie czekaj! 14 990zł/m stan "pod klucz" 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,02m (1 piętro/winda) Całość 659 859,80 zł Układ pomieszczeń: przedpokój 3,79 m Łazienka 4,53 m Salon.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł987 m² 5 572 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka na Borku z aktualnym pozwoleniem na budowę. Zapraszam do kontaktu więcej szczegółów na telefon   dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł50 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4-pok | Winda | Komórka lokatorska | Legnicka | Dostępne od już Numer oferty w biurze: 7359/4186/omw budynek I osiedle - ul. Legnicka Piętro 2 z 7, winda, parking naziemny,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł61,38 m² 97,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Centreville Wrocław [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł52,24 m² 14 069,68 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z miejscami postojowymi w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską, położone w nowoczesnym budynku przy ul. Stacha Świstackiego 19.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63 m² 10 317,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1991 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

86,63 zł/m²40,40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy / biurowy do wynajęcia | 2 pokoje | centrum wrocławia lokalizacja Wrocław Śródmieście / Nadodrze | pl. gen. Józefa Bema Lokal znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł71 m² 13 521,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie z ogrodem na zielonych Maślicach! Polecam na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 71 m2, usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł64,40 m² 12 888,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Przy ul. Kościuszki, w samym sercu Wrocławia, znajduje się wyjątkowe mieszkanie, które łączy klimat historycznej architektury z komfortem miejskiego życia. Wysokie sufity, klimat kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63 m² 10 873,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone przy ul. Grochowej we Wrocławiu. Lokal znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

799 500 zł71,60 m² 11 166,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowa oferta tylko W naszym biurze! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Polecam piękne mieszkanie 4-pokojowe, rozkładowe, po remoncie, z dużym balkonem I piwnicą W budynku.