dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 536 ogłoszeń

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które daje więcej przestrzeni i komfortu niż standardowe lokum? Ten dwupoziomowy apartament na Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać nowocześnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 514 zł43,53 m² 14 989,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% pcc 2-pokojowe mieszkanie prosto od dewelopera. Aktualnie jest wykańczane: podłogi, ściany, zabudowa kuchenna + agd, zabudowa meblowa itp. Standard wykończenia widoczny na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł79 m² 13 417,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ołtaszyn | 79 m | 3 pokoje | ogród + 2 tarasy | 2 miejsca garażowe | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł12 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam wygodne miejsce postojowe w garażu wielopoziomowym przy ul. Prądzyńskiego 47-63. Kluczowe informacje: - lokalizacja: ul. Prądzyńskiego 47-63 (przedmieście Oławskie) - Poziom: 1 (bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

829 000 zł84,30 m² 9 833,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84,30 m (powierzchnia całkowita z piwnicą wynosi 88,97 m ), zlokalizowane na wrocławskim Zakrzowie. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł151 m² 11 192,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z wydzielonym niezależnym mieszkaniem oraz z dużym budynkiem gospodarczym-garażem. Przedmiotem oferty jest rozbudowany i wyremontowany przedwojenny dom.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł47,16 m² 15 267,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie z przemyślanym wnętrzem. Gotowe do zamieszkania. Ciche i dobrze nasłonecznione. Balkon i komórka. A wszystko to na wrocławskich Złotnikach. Zapraszam! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł47,52 m² 28,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel.   pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 47,52 m2, położone jest na parterze 2-kondygnacyjnego budynku. Wejście do budynku od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 859 zł44,02 m² 14 989,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł992 m² 927,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o numerze 11/18 w obrębie Jerzmanowo (wrocław-Fabryczna, kod obrębu 026401_1.0030) znajduje się w kameralnej części osiedla, charakteryzującej się niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł84,20 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,2 m , zlokalizowane naprzeciwko Sky Tower - jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji we Wrocławiu. Gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane we Wrocławiu, w dzielnicy Księże Wielkie, przy ul. Siemianowickiej. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł55,74 m² 52,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie najmowane wraz Z miejscem postojowym W garażu podziemnym W cenie Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie na granicy Wrocławskich Partynic i Ołtaszyna w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł31,42 m² 17 346 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronna kawalerka z tarasem, położona w nowoczesnej inwestycji Nowa Manufaktura przy ul. Tadeusza Kościuszki, w samym centrum Wrocław. Mieszkanie idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł49 m² 15 489,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie prywatne. Bez prowizji. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul Wejherowskiej 45. Mieszkanie o powierzchni 49 m, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł27 m² 15 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

OD zaraz Bardzo ładne duża przestronna kawalerka, wyposażona do wprowadzenia na juz nowy budynek 2017r. Balkon garaż Dorota Panasiuk - kontakt:   licencja 22186, plac zabaw dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 860 zł44,02 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie czekaj! 14 990zł/m stan "pod klucz" 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,02m (1 piętro/winda) Całość 659 859,80 zł Układ pomieszczeń: przedpokój 3,79 m Łazienka 4,53 m Salon.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł987 m² 5 572 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka na Borku z aktualnym pozwoleniem na budowę. Zapraszam do kontaktu więcej szczegółów na telefon   dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł50 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4-pok | Winda | Komórka lokatorska | Legnicka | Dostępne od już Numer oferty w biurze: 7359/4186/omw budynek I osiedle - ul. Legnicka Piętro 2 z 7, winda, parking naziemny,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł61,38 m² 97,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Centreville Wrocław [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł52,24 m² 14 069,68 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z miejscami postojowymi w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską, położone w nowoczesnym budynku przy ul. Stacha Świstackiego 19.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63 m² 10 317,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1991 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

86,63 zł/m²40,40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy / biurowy do wynajęcia | 2 pokoje | centrum wrocławia lokalizacja Wrocław Śródmieście / Nadodrze | pl. gen. Józefa Bema Lokal znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł71 m² 13 521,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie z ogrodem na zielonych Maślicach! Polecam na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 71 m2, usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł64,40 m² 12 888,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Przy ul. Kościuszki, w samym sercu Wrocławia, znajduje się wyjątkowe mieszkanie, które łączy klimat historycznej architektury z komfortem miejskiego życia. Wysokie sufity, klimat kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63 m² 10 873,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone przy ul. Grochowej we Wrocławiu. Lokal znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

799 500 zł71,60 m² 11 166,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowa oferta tylko W naszym biurze! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Polecam piękne mieszkanie 4-pokojowe, rozkładowe, po remoncie, z dużym balkonem I piwnicą W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł246 m² 65,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny Apartament 246 m2 z Tarasem, 2-poziomowy | Zielona Etiuda | Basen, spa, siłownia | Wrocław - Krzyki Do wynajęcia unikalny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 246 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł65 m² 10 769,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Trzy pokoje plus gabinet z osobnym wejściem! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64,9 m2, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

68,49 zł/m²36,50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biura na wynajem - prestiżowa lokalizacja, reprezentacyjna architektura W nowoczesnym, eleganckim budynku zlokalizowanym przy spokojnej ulicy w otoczeniu zieleni oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,63 m² 12 576,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 47,6 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia - Biskupinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

68,49 zł/m²36,50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł221 m² 9 497,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:389 m²

Opiekun oferty Konrad Rakowiecki tel.   Przestronny dom z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 221 m, położony blisko centrum, w prestiżowej części miasta przy ul.