dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

Rynek pierwotny

619 305 zł45,85 m² 13 507,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,85 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł78 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wygodne, 3-pokojowe mieszkanie położone na terenie kameralnego osiedla Ołtaszyna. Powierzchnię 78mkw zagospodarowano w sposób ustawny i funkcjonalny. Mieszkanie składa się z oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 292 218 zł89,18 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż narożne, unikalne mieszkanie we Wrocławiu przy ulicy Drabika 66 (krzyki - Jagodno) o powierzchni 89,18 m2, do którego przynależy wielki, wykończony antypoślizgowymi płytkami taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł86,86 m² 13 815,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowo wykończony apartament, zlokalizowany na 2. piętrze nowoczesnego budynku w dynamicznie rozwijającej się części Wrocław. Nieruchomość stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

420 000 zł38,90 m² 10 796,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie bez pośredników dwupokojowe z osobną łazienką i wc na parterze. Do mieszkania przynależy piwnica oraz wspólna suszarnia. Blisko jest przystanek autobusowy, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na V piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku (z windą), w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie 41m2, zadaszony taras 16m2, klimatyzacja Serdecznie polecam do wynajęcia rozkładowe mieszkanie przy ul. Otyńskiej 4 we Wrocławiu. Powierzchnia mieszkania 41m2, 2 rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł33,45 m² 13 153,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 33,45m2 w nowoczesnym budynku z 2025 roku idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Budynek jest dwupiętrowy, a mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł40,40 m² 20 742,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam Państwu na sprzedaż piękne, unikatowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m , położone na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Układ funkcjonalny - czytelny podział na dwie strefy. 1. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60,17 m² 10 287,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m , zlokalizowane na parterze w dwupiętrowym budynku. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 233 zł55,66 m² 11 808 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i bez prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 55,66m2 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł63,89 m² 12 505,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed obniżką.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł56 m² 13 732 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się na parterze 4 piętrowego budynku z 1966 roku. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze apartamentowca na Grabiszynie. Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,26 m² 11 856,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! Cena przed promocją 1 118.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, 4 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, w inwestycji -nowe Centrum Południowe przy ulicy Gwiaździstej. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

699 998 zł70,17 m² 9 975,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Wrocławia przy ul. Kniaziewicza! nieruchomość ma 70,16 m2 I składa się Z: - salonu (ok. 26 m2) - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i podwójnym miejscem postojowym | ul. Magellana, swojczyce, olimpia Port Do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 612 zł28,14 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykończenie "pod klucz" W cenie. Możliwość odliczenia podatku vat. Lokalizacja: nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 155 zł33,81 m² 16 922,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,81 m , położone na 5 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł42,58 m² 17 849 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2012 roku z zielonym patio z fontanną. Lokalizacja.