dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

899 159 zł51 m² 17 784 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jestem również dostępny w weekendy i wieczorami - zadzwoń już dziś *0% prowizji **0% podatku pcc ***kupując od dewelopera oszczędzasz pieniądze na starcie Inwestycja ta to kompleks trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

62 800 zł14 m² 4 485,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż garaż o powierzchni 14,00 m2, znajdujący się przy ul.Jaracza Najważniejsze informacje: - garaż murowany - miejsce w hali garażowej Niedostateczne środki? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

731 000 zł40 m² 18 275 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

869 000 zł71 m² 12 239,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Szukasz spokoju blisko centrum? Nie mogłeś trafić lepiej! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w rozkładowym układzie o pow. 70.6m2, położone przy ul. Tadeusza Kościuszki na Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

679 000 zł56 m² 12 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Niższa cena! cena przed obniżką 768 999,80 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pabianicka

Tarnogaj,Wrocław

1 768 228 zł108 m² 16 407,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie czekaj na zysk, zainwestuj już dziś w swoją przyszłość! Wyjątkowa okazja nabycia pakietu trzech kawalerek w stanie deweloperskim w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gradowa

Krzyki,Wrocław

2 200 zł32 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 32,50m2, zlokalizowaną na Krzykach przy ul. Gradowej. Nieruchomość składa się z przestronnego pokoju z balkonem, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł67 m² 10 417,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

We speak Polish / English / ukr / ru 3 pokoje | 67 m | balkon | winda | 6/7 | ul. Horbaczewskiego Wrocław Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Pilczyce,Wrocław

775 000 zł70 m² 11 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pilczyce | Park | 70 m | Antresola | Klimatyzacja | Balkon | Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Muchobór Mały,Wrocław

594 000 zł47 m² 12 627,50 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2M z balkonem blisko tramwaju, z możliwością zakupu miejsca postojowego - Wrocław, muchobór Mały Na sprzedaż odświeżone, zadbane, 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Muchobór Wielki,Wrocław

3 800 zł60 m² 63,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miejsce garażowe zależne w cenie! Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,50 m.kw. położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Kunickiego inwestycja Zielone Miasto. Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

6 000 zł47 m² 127,66 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Quorum | 47 m | sauna | taras + balkon | premium serviced apartment | od maja Nowoczesny apartament premium zaprojektowany dla profesjonalistów i expatów, którzy oczekują wysokiego standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Stare Miasto,Wrocław

55 zł/m²224 m² 12 320 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal gastronomiczno-usługowy 224 m Centrum Wrocławia (ul. Ruska) Szukasz miejsca, które od pierwszego dnia przyciągnie klientów? Oferujemy na wynajem przestronny lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia piękne studio, dla Singla lub Pary, zlokalizowana w nowym budynku przy ulicy Sołtysowickiej, tuż przy Wyższej Szkole Logistyki. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

795 000 zł70 m² 11 409,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

70 M , II poziomy, 3 pokoje, duży balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe W hali garażowej, 2000r.,OŁTASZYN Wolne od zaraz! Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne , dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

537 500 zł44 m² 12 299,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2 pokoje w sercu Nadodrza - ul. Trzebnicka Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

600 000 zł63 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam do kupna 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , przy ul. Kiełczowskiej. Psie Pole ul. Kiełczowska. Blok po termomodernizacji. Zadbana klatka schodowa. Mieszkanie położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sąsiedzka

Partynice,Wrocław

1 290 000 zł110 m² 11 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Brak prowizji dla kupującego - Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość o podwyższonym standardzie - elegancki, dwupoziomowy lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Sąsiedzkiej 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie Wrocław, ul Trzebnicka Lokalizacja: wrocław, ul. Trzebnicka Powierzchnia: 52m2 Piętro: 4/4 Układ: 2 pokojeprzestronny przedpokój Kuchnia z jadalniąłazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

529 900 zł33 m² 16 033,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. *** borek*** Dla studenta | Po remoncie, przytulne mieszkanie blisko Parku Południowego Otoczenie nieruchomości: borek to jedno z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

749 673 zł46 m² 16 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Nowe mieszkanie z 2020 roku w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. Dwa mieszkania 1 pokojowe w pełnym wyposażeniu i z przynależnościami/ łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

999 000 zł81 m² 12 379,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego, dwupoziomowego mieszkania z komórką lokatorską, miejscem postojowym i ogródkiem Wyjątkowa oferta dla Rodziny! Wyłączny opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogródzka

Psie Pole,Wrocław

718 000 zł53 m² 13 598,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: oferta sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w malowniczej dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

2 400 zł48 m² 49,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Psie Pole- zakrzów ul. Zatorska, oddzielna kuchnia 2-pokojowe, nieprzechodnie, mieszkanie na wynajem - ul. Zatorska Mieszkanie o powierzchni 48,14 m w kameralnym budynku na zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł37 m² 13 612,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, ul. Kurkowa Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,73 m2, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Kurkowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

749 000 zł57 m² 13 121,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Klecina - Krzyki Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: prezentowane mieszkanie przy ul. Krzyckiej to połączenie wygody miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Kleczków,Wrocław

856 000 zł43 m² 19 737 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Oferta 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,37m2 koło centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska najbardziej ceniona lokalizacja we Wrocławiu. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronny i klimatyczny loft doskonała lokalizacja blisko centrum dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Polecam do wynajęcia piękny apartament typu studio o eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

70,15 zł/m²44 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 *wolne od 01.05.2026* Przedstawiam Państwu lokal na wynajem o powierzchni 44,19 m2 przy ulicy Sienkiewicza. Lokalizacja: lokalizacja lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Brossa

Wrocław,dolnośląskie

15 zł/m²20 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsca parkingowe, boczna ul. Ślężnej. Do wynajęcia dwa miejsca parkingowe na parkingu podziemnym w budynku ul. Brossa 1a-c. Przy samej windzie klatki schodowej B nr 49 i 50. Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaworska

Popowice,Wrocław

2 460 zł27 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia przytulna kawalerka, dla Singla lub Pary, zlokalizowana w nowoczesnym budynku przy ulicy Jaworskiej. Mieszkanie zostało urządzone bardzo stylowo, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

940 235 zł52 m² 17 940 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jestem do dyspozycji także po godzinach pracy i w weekendy. Kup bezpośrednio od dewelopera i oszczędzaj: 0% prowizji oraz 0% podatku pcc. Inwestycja ta jest położona w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

478 491 zł35 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

585 000 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, blisko placu Legionów. W skład mieszkania wchodzą: - kuchnia (meble, piekarnik, zmywarka, płyta gazowa) salon (meble, narożnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

2 250 000 zł300 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Dom 300 m2 na dużej działce 1519 m2 - Wrocław Idealny do zamieszkania lub pod inwestycję. Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 300 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

460 000 zł57 m² 8 058,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem w centrum Wrocławia przy ul. Worcella. Idealnie dla studenta, pod inwestycje lub dla rodziny. 2 pokoje i duża kuchnia z oknem, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

792 395 zł96 m² 8 286,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

785 000 zł52 m² 15 096,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dwa pokoje o powierzchni 51,47 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbowców. Salon z aneksem kuchennym ok 22 m2, sypialnia ok 15 m2, garderoba, łazienka, przedpokój. Lokal posiada.