dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

970 000 zł62 m² 15 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 629 zł96,10 m² 9 132,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż, zielone osiedle Wrocławia, psie Pole. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

99,33 zł/m²52,35 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy lokal z witrynami z 2 stron, narożny, na działalność medyczną lub inną biurową, typu: szkoła językowa, biuro architektoniczne, księgowość, gabinet lekarski, itp. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 550 000 zł118 m² 21 610,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament 118 m w inwestycji Willa Wrocław. Wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie jest wykończone od stanu deweloperskiego pod klucz. Nikt w nim wcześniej nie mieszkał, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

650 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:791 m²

Na sprzedaż dom bliźniak do kapitalnego remontu Wrocław, maślice, ul. Zamojska Oferujemy nieruchomość o potencjale inwestycyjnym lub do własnej aranżacji w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł49 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Słoneczne i funkcjonalne 2 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 49 m położone przy ul. Brzeskiej we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł70,80 m² 12 923,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i urokliwego mieszkania w kamienicy! Jeśli szukasz mieszkania z duszą to ta oferta jest dla Ciebie! Opiekun nieruchomości: maria.

Szczegóły ogłoszenia

22 378 zł11 189 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu we Wrocławiu w okolicach stacji kolejowej Wrocław Brochów Teren oznaczony geodezyjnie numerem.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 564 m² 574,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana - 1564 m2, wz. Lokalizacja: działka położona w bardzo dobrej lokalizacji przy zjeździe z aow, ul. Cholewkarska. W okolicy znajdują się zabudowa mieszana: jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł96,78 m² 10 746,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż przestronne mieszkanie 5-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Żeromskiego we Wrocławiu. Nieruchomość idealna zarówno dla dużej rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł61,08 m² 12 098,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Tylko U nas! Nieruchomość idealna pod wynajem. Mieszkanie składa się 3 niezależnych lokali: 1. Pokój 1, pokój 2, kuchnia, łazienka, przedpokój 2. Pokój z kuchnią, antresola, łazienka 3.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł62 m² 13 548,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Opiekun oferty Agnieszka   Polecam na sprzedaż - 3 pokojowe , dwustronne w pełni rozkładowe mieszkanie w samym centrum zielonego i spokojnego Biskupina, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł240 m² 5 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

W super lokalizacji z błyskawicznym dojazdem do centr Wrocławia i kier na Warszawę Wolnostojący pow 240m2 na działce 610m2 Wybudowany z ceramiki, ocieplony Poziom 0 część mieszkalna 35.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 011 zł36,29 m² 16 285,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2026

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

782 950 zł61,60 m² 12 710,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | balkon | osobna kuchnia | blisko centrum toplokalizacja! ul. Strzegomska | Wrocław Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł106 m² 11 226,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie cywilizacja łączy się z naturą. To idealna przestrzeń dla osób szukających wygody, miejskiego stylu życia i bliskości natury w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal usługowy położony w ścisłym centrum Wrocławia. ul. Rejtana - Wrocław - 1 minuta pieszo do Dworca Głównego! Lokal na parterze z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

41,94 zł/m²17 m² 713 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław / stare miasto/ blisko Rynku Do wynajęcia od 1 czerwca 2026 lokal użytkowy o powierzchni 17 m2 na 4 piętrze kamienicy przy ul. Świdnickiej ,w bliskim sąsiedztwie Rynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł200,16 m² 13 983,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działającego lokalu gastronomicznego zlokalziowanego we Wrocławiu przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Lokal cechuje się doskonałą ekspozycją, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł70 m² 14 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne i stylowe mieszkanie z dwoma tarasami, miejscem garażowym i komórką lokatorską - Wrocław Krzyki - (for English see below) Oferujemy na sprzedaż przestronne, gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

505 325 zł34,85 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera - bez podatku pcc i prowizji. Mieszkanie o powierzchni 34,85 m oddawane w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł42 m² 13 809,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne dwustronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji idealna propozycja dla pary , rodziny z dziećmi czy studenta -barbara Kwiatkowska Licencja   Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł31,26 m² 14 715,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Eleganckie 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią | Psie Pole ul. Gorlicka | 31,26 m Na sprzedaż komfortowe i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 31,26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

21 496 zł780 m² 27,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 780 m kw. Hala ogrzewana gazem, doświetlona świetlikami posadzka niepylna, duża brama wjazdowa, śluza wentylacja mechaniczna, wysoka moc.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł47 m² 13 765,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone przy ul. Wilanowskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na wysokim parterze z ogródkiem w kameralnym, 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59 m² 15 237,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne 2 pok./ ul. Szybka/ centrum miasta. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,01 m położone przy ul. Szybkiej na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu - w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 990 zł204 m² 7 843,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Dom do kapitalnego remontu- nie nadaje się do zamieszkania! Na sprzedaż duży dom z ładną działką na wrocławskich Kuźnikach. Prezentowany dom położony jest przy ul. Woźniczej, oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

989 990 zł89 m² 11 123,48 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Maciej Pepłowski sdp Nieruchomości tel.   Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 89 m, położone w samym sercu Wrocławia tuż przy Placu Bema, w bloku z 1994 roku.

Szczegóły ogłoszenia

16 968 zł404 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal o powierzchni 404 m kw. położony na parterze budynku. Proponowany lokal składa się z dwóch dużych pomieszczeń ok. 70-80 m kw, i mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,19 m² 12 834,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Poranna kawa z widokiem na panoramę Wrocławia i zero sąsiadów zaglądających w okna tak zaczyna się dzień przy ul. Kruczej. To mieszkanie idealne dla młodych ludzi, którzy chcą być.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł48,96 m² 14 297,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jasne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe | Nova Stoczniova, zakrzów Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone na 2. piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł85,21 m² 11 911,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń jak dom, ale bez konieczności wyprowadzki poza miasto? Na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 82,35 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł69,65 m² 12 189,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się, bez dodatkowych nakładów. Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem. Położone na 1 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 620 zł66,44 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokal na parterze idealny pod działalność handlowo-usługową! Oddanie w 2027 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł63,93 m² 10 714,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie położone na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu. Inwestycja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 110 zł37,61 m² 13 350,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł45,61 m² 12 935,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z ogródkiem, gotowe do zamieszkania, nowe osiedle, parking niski czynsz. W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 pokojowe na spokojnym młodym osiedlu przy ulicy Stabłowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 434 411 zł144,89 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 144,89 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33,38 m² 74,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33,38 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Ślężnej we Wrocławiu. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł71 m² 10 549,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż słoneczne, ciepłe i w pełni rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 mkw na Muchoborze Małym. Lokal mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł73 m² 27 383,56 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 4-pokojowy apartament w centrum Wrocławia | Quorum | Bez pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, gotowego do zamieszkania apartamentu o powierzchni 4.