dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 555 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Kępa Mieszczańska,Wrocław

665 000 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,74 m , zlokalizowane na Kępie Mieszczańskiej przy ul. Władysława Jagiełły. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

2 850 zł39 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania z tarasem i ogródkiem ul. Opolska, wrocław Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, gdzie komfort codzienności łączy się z przestrzenią do relaksu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

695 000 zł46 m² 15 053,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,16 m2 z balkonem w centrum Wrocławia idealne pod najem krótko- i długoterminowy! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie przy ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

49 zł/m²36 m² 1 764 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Skontaktuj się z nami i umów na prezentację zaprojektuj biuro szyte na miarę Twoich potrzeb. Szukasz idealnej przestrzeni dla swojego biznesu? Oto coś, co spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Życzliwa

Klecina,Wrocław

81,40 zł/m²43 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 43 m2| parter z witryną | Klecina Opiekun oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 Serdecznie polecam do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Muchobór Wielki,Wrocław

42,25 zł/m²213 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Nowoczesna powierzchnia biurowa do wynajęcia Muchobór Wielki Szukasz idealnej przestrzeni dla swojego biznesu? Oto coś, co spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! W sercu dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kasztanowa

Borek,Wrocław

579 000 zł35 m² 16 542,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupokojowa nieruchomość na klimatycznym, zielonym Borku przy alei Kasztanowej. Po generalnym remoncie, dostępna od zaraz. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Kozanów,Wrocław

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo słoneczne i przestronne,2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowane na drugim piętrze wysokiego budynku z windą na Kozanowie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

878 994 zł45 m² 19 477 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel: funkcjonalne mieszkanie w samym centrum Wrocławia gotowe do zamieszkania. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najpopularniejszych dzielnic miasta, charakteryzująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nektarowa

Ołtaszyn,Wrocław

865 000 zł79 m² 10 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Opiekun oferty tel. * rezerwacja * Przestronna 3-pokojowa nieruchomość położona na zielonym Ołtaszynie będzie doskonałym wyborem dla rodziny. Znajduje się na jednym poziomie, wraz z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

1 200 000 zł142 m² 8 462,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 5- pokojowego mieszkania znajdującego się na l piętrze willi w cichej okolicy, na Ołtaszynie. Otoczenie nieruchomości: ołtaszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Połaniecka

Grabiszyn,Wrocław

7 800 zł180 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:752 m²

Na wynajem skrajny szereg o powierzchni 180 m2 z bezpośrednim wyjściem na taras oraz ogród usytuowany na wrocławskim Grabiszynie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się na wynajem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Karłowice,Wrocław

1 049 995 zł100 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronny apartament 100 m na zamkniętym osiedlu - idealny dla rodziny Dwupoziomowy apartament o powierzchni 100 m , położony na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Cichy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

920 629 zł65 m² 14 183 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 kawalerek na jednej księdze wieczystej. Mieszkanie świetni sprawdzi się jako produkt inwestycyjny. Układ lokalu: pak I - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 849 zł58 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie przy Ogrodzie Botanicznym Wrocław, ul. Sienkiewicza/wyszyńskiego Na wynajem mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i malowniczych części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na czwartym piętrze wysokiego budynku z windą na Gądowie Małym. Mieszkanie w pełni rozkładowe, urządzone bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Sępolno,Wrocław

759 000 zł69 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69m2, zlokalizowane przy ulicy Kasprzaka (wrocław Sępolno). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny z uwagi na bliskość placówek edukacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasickiego

Karłowice,Wrocław

750 000 zł62 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania z duszą, zielenią i funkcjonalnym układem w spokojnej części Wrocławia? Oto przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m + duża piwnica (5,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Powstańców Śląskich,Wrocław

560 000 zł45 m² 12 461 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun Oferty Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na starym mieście przy rondzie Powstańców Śląskich. Świetna lokalizacja, bardzo dobrze skomunikowana z centrum Wrocławia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

529 000 zł33 m² 15 885,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gotowa inwestycja 10min od Centrum / Ми говоримо Українською we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Nowa inwestycja z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Poniatowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 472 500 zł155 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 155m2 w cenie 9.500zł netto/m2, posiada 2 wejścia (od strony klatki schodowej oraz drugie od strony parkingu/dziedzińca) Wysokość lokalu: około 2,6m Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

474 000 zł28 m² 16 928,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

1 030 000 zł83 m² 12 402,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z ogródkiem, tarasem i balkonem | Sołtysowice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 83,05 m , zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, zadbana kawalerka o pow. 30m2 przy ul. Kurkowej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w Plombie po termoizolacji, w pełni wyposażona i gotowa do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Husarska

Partynice,Wrocław

1 099 000 zł119 m² 9 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania 2-poziomowe mieszkanie na osiedlu Złota Podkowa w budynku 3-piętrowym. Stan bardzo dobry, odświeżone i gotowe do zamieszkania od zaraz. Na dolnym poziomie: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Krzyki,Wrocław

2 000 zł38 m² 52,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

619 000 zł46 m² 13 456,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

575 000 zł41 m² 13 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe: dwa niezależne pokoje z balkonem i samodzielna kuchnia z oknem Licencja16128 Serdecznie polecam Idealna oferta dla singla, studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 090 000 zł250 m² 4 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Wyjątkowa okazja bez prowizji! W bliskiej odległości od granic Wrocławia-okolice Szewc. Oferujemy przestronny dom wolnostojący w stanie surowym otwartym. Dom o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nasturcjowa

Grabiszyn,Wrocław

669 100 zł48 m² 13 810,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,45 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Nasturcjowej, na osiedlu Grabiszyńska. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wolfkego

Marszowice,Wrocław

7 500 zł169 m² 44,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

Zamieszkaj na kameralnym osiedlu na Marszowicach tuż przy lesie - ul. Wolfkego. Lokal został urządzony z dbałością o funkcjonalność i wygodę przyszłych mieszkańców, zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

780 000 zł56 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane pomiędzy parkim Krzyckim a Klecińskim, w otoczeniu terenów spoacerowych, zieleni oraz pełnej bazy handlowo usługowej. Lokalizacja zapewnia dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 495 zł32 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Księcia Witolda w inwestycji Księcia Witolda 48. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bacha

Ołbin,Wrocław

959 000 zł79 m² 12 108,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ul. Bacha - tuż obok ul. Wyszyńskiego Metraż: 79,20 m2 Blok z 2000 roku Wejście bezpośrednio z ulicy Czynsz: 1550 zł Spółdzielcze-własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

978 758 zł52 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja oferty Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze na Starym Mieście. Znajduje się na 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 800 zł71 m² 53,52 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl i eng] Od już! Na wynajem luksusowy, dwupokojowy apartament z dwiema łazienkami oraz garderobą, usytuowany na 8 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Dmowskiego, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

6 500 zł90 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia owoczesne, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Reja, boczna Sienkiewicza tuż obok Ogrodu Botanicznego. Lokal ma powierzchnię 90 metrów kwadratowych. To przytulne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Biskupin,Wrocław

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.