dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Petrażyckiego

Stare Miasto,Wrocław

1 057 000 zł300 m² 3 523,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży: udział w wysokości w prawie własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

749 000 zł70 m² 10 715,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie | balkon | garaż | Lipa Piotrowska, ul. Cynamonowa Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,9 m położone na 1. piętrze w budynku z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mochnackiego

Różanka,Wrocław

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępny od zaraz! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, ulokowane na I piętrze w bloku przy ul. Mochnackiego. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pretficza

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z balkonem, ulokowane na I piętrze w bloku przy ul. Pretficza. Lokalizacja doskonale skomunikowana z centrum-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dąbrowskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowa kawalerka w zadbanej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego, tuż obok Dworca Głównego. Wnętrza są prosto i funkcjonalnie zaprojektowane, aby codzienne życie było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

869 000 zł77 m² 11 294,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

1 650 zł15 m² 110 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 15 m , położone na parterze w bloku w atrakcyjnej lokalizacji Wrocławia. To idealna propozycja dla singli oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staropolska

Zakrzów,Wrocław

649 000 zł64 m² 10 140,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje | spokojna okolica | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 64 m , położone na 1. piętrze budynku z 2001 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

3 499 000 zł29 068 m² 120,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! To prawdziwa okazja dla inwestora. Serdecznie zapraszam na prezentację działki i po więcej szczegółów! Na sprzedaż działka z wydanymi Warunkami Zabudowy (wz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycowska

Psie Pole,Wrocław

499 000 zł44 m² 11 289,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, przedstawiam do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe na drugim piętrze w niskim bloku. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Sycowskiej w centrum Psiego - Pola. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

768 642 zł78 m² 9 812,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Na antresoli można zaplanować dodatkowe 2 sypialnie .Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

852 288 zł44 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:19/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 19 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

595 000 zł47 m² 12 632,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Muchoborze Wielkim - w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi bez ścisku, bez wzmożonego ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogródzka

Zgorzelisko,Wrocław

485 000 zł35 m² 13 900,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Jaśmin Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,89 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowa kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Czystej we Wrocławiu. Idealna propozycja dla singla lub pary szukającej komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowicza

Borek,Wrocław

459 000 zł46 m² 10 065,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Zamieszkaj w jednej z najbardziej urokliwych części Wrocławia! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,57 m , położone na 1. piętrze stylowej kamienicy z 1924 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

1 548 999 zł95 m² 16 348,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dwupak inwestycyjny | 2w1 | 0% prowizji Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne dwa niezależne 2-pokojowe mieszkania o łącznej powierzchni 94,74 m . Jedno mieszkanie posiada balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wydania od zaraz Śliczne i komfortowe w wysokim standardzie 2 pokojowe apartamentowe mieszkanie blisko do Centrum niedaleko Uniwersytetu Ekonomicznego ok. Komandorska wójciklicencja nr 16128 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Frydeckiego

Żerniki,Wrocław

799 000 zł54 m² 14 884,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyłączny Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Przestronne mieszkanie na nowym osiedlu atal Nowe Żerniki Układ pomieszczeń: - pokój z aneksem 20,18 m2 - Pokój 11,82 m2 - Pokój 8,99 m2 - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

690 000 zł44 m² 15 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: numer licencji pfrn 30901 tel. * rezerwacja * Zachęcam do zapoznania się z ofertą komfortowego, w pełni umeblowanego dwupokojowego mieszkania z balkonem Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagienna

Wojnów,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 904,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z loggią w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Zakończenie budowy już jesień 2025! / Możliwość rabatu i negocjacji ceny / Złóż swoją ofertę już dziś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gądów Mały,Wrocław

730 000 zł66 m² 11 145 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestronne i komfortowe mieszkanie na Gądowie Małym idealne dla rodziny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,5 m , usytuowanego na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

639 000 zł44 m² 14 522,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Kajdasza, na osiedlu Jagodno. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł23 m² 108,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, świeżo wykończone i przygotowane do zamieszkania oferowane w ramach pierwszego najmu! Kawalerka 22,99 m , ul. Żeromskiego 51 Do wynajęcia funkcjonalnie urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Krzyki,Wrocław

50 zł/m²270 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo - biurowy o powierzchni całkowitej ok. 270 m (parter i I piętro). Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Wrocławia, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Partynicka

Partynice,Wrocław

399 105 zł26 m² 15 268 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lux | apartament inwestycyjny | Parking | Wysoki zwrot | przy parku | gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż w pełni wyposażony mikroapartament / kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowy Targ

Wrocław,dolnośląskie

830 322 zł54 m² 15 376,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 54m2, znajdującą się we Wrocławskim Rynku, w budynku z roku 1960. Mieszkanie jest dwustronne, a okna z obu stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

1 390 000 zł76 m² 18 289,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przemyślana inwestycja blisko centrum | 4 pokoje, 2 balkony, wysoki standard 76 m | 3 sypialnie + salon z aneksem | 5. piętro | gotowe druga połowa września 2025 Na sprzedaż rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

645 000 zł58 m² 11 078,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie trać czasu - zadzwoń, a na wszystko Ci odpowiem! rozmawiam również W języku angielskim! I Speak English Szukasz funkcjonalnego mieszkania, a jednocześnie dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grudziądzka

Psie Pole,Wrocław

665 000 zł67 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67,20m2 zlokalizowane przy ul. Grudziądzkiej - w bliskiej odległości Alei Kromera Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 225 000 zł179 m² 6 843,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:374 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na wrocławskim Ołtaszynie (do własnej adaptacji, dwa poziomy, duży taras, miejsca parkingowe z dodatkowym garażem, idealny pod wynajem lub usługi) Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

628 110 zł75 m² 8 389,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

10 000 zł220 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bielany Wrocławskie - dom o powierzchni ok 220 m2, posadowiony na działce 1000 m2. Na parterze otwarta przestrzeń - salon, kuchnia, jadalnia, oddzielny pokój, łazienka z prysznicem. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

679 000 zł62 m² 10 928,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na zielonych Krzykach Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 62,13 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

914 398 zł63 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena Promocyjna na wybrane mieszkania do końca lipca 2025! Piękne mieszkanie o pow. 64,67m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

769 900 zł66 m² 11 754,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,50m2 na Gądowie Małym. Nieruchomość składa się z : - pokój dzienny powiększony o loggie - kuchnia połączona z jadalnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzeska

Krzyki,Wrocław

598 000 zł66 m² 9 060,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy 66m2 na 2 piętrze w kamienicy 4 piętrowej Do mieszkania przynależy piwnica 8m2 Okna od podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Krzyki,Wrocław

52,63 zł/m²57 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 57 m2, o charakterze handlowo usługowym, położony na parterze w ciągu handlowym. Budynek z 2000 roku. Duże witryny - idealne do ekspozycji. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lubiąska

Leśnica,Wrocław

730 000 zł1 163 m² 627,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, położona na ulicy Lubiąskiej we Wrocławiu. Działka położona jest w dzielnicy domków jednorodzinnych. Media w drodze. Działka jest bardzo dobrze skomunikowana, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Damrota

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

900 zł8 m²

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokój w mieszkaniu 5-pokojowym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Damrota 41 we Wrocławiu Nieruchomość: powierzchnia 8 m2 Piętro 8 Ogrzewanie miejskie Lokalizacja:.