dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 517 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 517 ogłoszeń

49,11 zł/m²472,61 m² 23 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni 472.61m2. Lokal znajduje się w centrum miasta. Lokal składa się z: - pomieszczenia Open Space - 9 Gabinetów - Kuchni - 2 Łazienek - 2 Serwerowni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł27,64 m² 21 671,49 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w apartamentowcu z 2012 roku zlokalizowane niecałe 1,7km od płyty Rynku Wyłącznie w biurze sdp nieruchomości Opiekun Oferty Szymon Mazur   .

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 27m2 znajdująca się na X piętrze w budynku z windą przy ul. Lubuskiej. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł139 m² 6 834,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

O p I S Lokal użytkowy o powierzchni 139m2. Wykończony pod klucz w cenie 950 000 zł netto + vat. Ogólny remont lokalu miał miejsce w 2018 r. gdzie zostały wstawione nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

920 000 zł67,59 m² 13 611,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stylowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą przy al. Śliwowej na Maślicach Na sprzedaż wyjątkowe, gustownie urządzone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 67,59 m (ok. 85 m po.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł74,36 m² 12 896,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowa nieruchomość w centrum Wrocławia lokal usługowo-mieszkalny | ul. Kościuszki / Stawowa Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 76 m , położona w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 197 zł27,35 m² 19 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 864 zł45,32 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Piękna, nowa, kameralna inwestycja na Klecinie! Nowe, przestronne mieszkanie z dużym tarasem! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł57,27 m² 13 916,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam na bezpłatną prezentacje Martyna Chojecka   . Mieszkanie znajduje się na ul.św.Antoniego, Wrocław - Stare Miasto. Mieszkanie w samym centrum miasta, idealnie nada się pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł93 m² 10 215,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Wyjątkowa oferta mieszkanie w sercu Wrocławia, tuż przy Rynku i Wyspie Słodowej. Duży metraż, prestiżowa lokalizacja i kamienica z wyremontowaną klatką propozycja, która pojawia.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²33,57 m² 1 679 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu pomieszczenie biurowe nr 248 o pow. 33,57 m2 na II piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Joannitów 13.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł71,50 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż piękne, jasne, dwustronne , trzypokojowe mieszkanie z oddzielną garderobą o łącznej powierzchni 71,5 m. Dodatkowym atutem mieszkania jest duży balkon oraz taras wychodzący na.

Szczegóły ogłoszenia

2 455 964 zł102,76 m² 23 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 102,76 m, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

13 200 zł400 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 340 m , idealna do rozwoju Twojego biznesu! Do tego dochodzi przestronna powierzchnia biurowo-socjalna o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34 m² 15 852,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2 pokoje 2 balkony parking za szlabanem ul. Dubois Na sprzedaż wyjątkowo rentowne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,9 m , położone w samym sercu wrocławskiego Nadodrza.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł62,45 m² 10 806 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: wrocław, krzyki, borek, oficerska. Opis : Na sprzedaż jasne, ciepłe i w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 62,45 m , położone na dziesiątym (przedostatnim) piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 600 zł39,20 m² 14 709,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na nowym osiedlu na pełnej zieleni Różance. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny, ok. 19-metrowy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 601 zł40,35 m² 15 107,83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie inwestycyjne w centrum Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 609 601 zł Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł75,63 m² 11 093,48 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji I pcc Do odbioru w tym roku. Polecam funkcjonalne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w jednej z najlepiej zaprojektowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł3 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia Plac Utwardzony. Bardzo dobra lokalizacia, dojazd tirów. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Helena Dębska (licencja nr.4669) Osoba do kontaktu: Irina.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46,70 m² 13 897,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

150m od rynku ul. Biskupia potencjał mieszkanie lub kancelaria Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana przy ul. Biskupiej - jednej z najbardziej pożądanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top oferta najmu I 2-pok I centrum wrocławia Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w jednej z najbardziej klimatycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 142 zł68,81 m² 15 363,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży, dwustronny Apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,81m2 położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 616 zł59,44 m² 23 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 59,44 m, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 000 zł66,76 m² 11 698,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu wyjątkowe dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

886 761 zł77,88 m² 11 386,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 77,88 m | Wrocław Szczepin | Inwestycja Atrium Lokalizacja: wrocław, szczepin Etap: a Piętro: 1 Powierzchnia: 77,88 m Wysokość pomieszczeń: 2,55 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł26 m² 15 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulna kawalerka balkon budynek po renowacji idealna na start uwaga! Pierwsze 3 zdjęcia ukazują wizualizację potencjału mieszkania, to świetnie mieszkanie pod własne wykończenie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł71 m² 10 690,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3 pokoje w sercu Wrocławia ul. Kościuszki | Winda | Balkon Szukasz balansu między pulsem miasta a domowym spokojem? To dwustronne, rozkładowe mieszkanie na Przedmieściu Oławskim może być.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł22,32 m² 16 577,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zakupu uroczej kawalerki, z dużym balkonem, położonej przy ul. Ślężnej tuż przy Parku Skowronim / za budynkiem/. Lokal o pow. 22,32 mkw, po kapitalnym remoncie odmalowany,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł26,50 m² 15 433,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka/centrum/od zaraz/ogrzewanie miejskie/tuż obok dworca wrocław główny To mieszkanie to świetna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej kompaktowej przestrzeni w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 464 zł39,02 m² 12 595,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł31 m² 14 516,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna, elegancka kawalerka 31 m Karłowice | Wysoki Standard | Ogród i Parking Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 31.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

2 100 zł34,50 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem we Wrocławiu przy ul. Inżynierskiej Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, zlokalizowane we Wrocław przy ul. Inżynierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn/halę o powierzchni 1000 m kw.(możliwy podział) Posadzka przemysłowa, duża brama rozładunkowa. Opcja wynajęcia placu-dowolna powierzchnia. Dojazd samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

14 250 zł570 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ogrzewany magazyn 570 m kw., wysokość ok. 6 m, posadzka przemysłowa niepylna, duża brama rozładunkowa z poziomu zero, świetliki. Na terenie magazynu pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł105,01 m² 23 712,03 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament 4-pokojowy o powierzchni aż 105 m2 usytuowany na 12. piętrze z panoramicznym widokiem na Wrocław! nieruchomość ma 105 m2 I składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł41,10 m² 16 763,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł28 m² 14 107,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Industrialny loft wysokość 3,5m niski czynsz ogrzewanie miejskie Na sprzedaż unikatowe mieszkanie w stylu loftowo-industrialnym o powierzchni 28 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53,72 m² 9 661,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje z balkonem i garderobą | Pełen rozkład | Osobna kuchnia | Balkon | Centrum Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,64 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 099 000 zł170,32 m² 12 323,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wille miejskie we Wrocławiu - Ołtaszyn lokalizacja: inwestycja położona na Ołtaszynie we Wrocławiu przy ul. Nefrytowej wśród zieleni, blisko pełnej miejskiej infrastruktury i dobrych połączeń.