dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 531 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 531 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

630 000 zł69 m² 9 151,66 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

9 150 zł/m2 I przestronne 2 pokoje I balkon Prezentujemy przestronne i niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 68,84 m , usytuowane na 7. piętrze w 10-piętrowym budynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

799 000 zł66 m² 12 106 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66m2 w kamienicy z 1930 roku. Budynek położony blisko centrum miasta. Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

929 000 zł65 m² 14 391,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wojnów,Wrocław

639 000 zł52 m² 12 407,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 3-pokoje z balkonem w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Zakończenie budowy jesień 2025! Wybierz dla siebie mieszkanie - Odwiedź naszą stronę internetową - zacisznywojnów.pl Ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pejzażowa

Leśnica,Wrocław

980 000 zł131 m² 7 503,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Dom w stanie deweloperskim na skraju natury - Twoja przestrzeń do życia. Marzysz o domu, w którym poranki zaczynasz przy śpiewie ptaków, a wieczory spędzasz, podziwiając zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

639 920 zł34 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Apartament inwestycyjny z balkonem w ścisłym centrum Wrocławia w budynku ovo! Kompletnie wyposażony i umeblowany. Gotowy do zamieszkania od zaraz! Opiekun oferty: zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

490 000 zł56 m² 8 784,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, wrocław - ul. Gajowa, pierwsze piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55,78 m wpisaną w kw z wliczoną powierzchnią piwnicy (9,05.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bociania

Kowale,Wrocław

1 170 913 zł83 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82,75 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, w tym dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 079 000 zł84 m² 12 788,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! -1000 zł/m2 cena promocyjna 994630 zł Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*Lokalizacja: fabryczna/oporów/ ul.Jordanowska * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 48 m2 * Kuchnia: aneks, wyposażona * Piętro: 2/4 (winda) * Informacje dodatkowe: Dostępne od zaraz. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 Pokoje z Balkonem przy ul. Pięknej 62ab na Wrocławskim Tarnogaju - Idealne Położenie z Dostępem do Zieleni! Jeśli szukasz miejsca gotowego do zamieszkania, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

529 900 zł35 m² 15 179 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Idealna oferta dla studentów, singla młodych par inwestora wójciklicencja 16128 Śliczne 2 pokojowe po generalnym remoncie w 2024r. ok sky tower, 15 min Uniwersytet Ekonomiczny Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

490 200 zł33 m² 15 064,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sokola

Borek,Wrocław

2 450 zł23 m² 106,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Sokolej we Wrocławiu. Mieszkanie położone na piętrze w poniemieckiej willi wielorodzinnej bezpośrednio przy skwerze Anielewicza - wystawa okien bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opoczyńska

Złotniki,Wrocław

749 000 zł55 m² 13 618,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55m z tarasem 25m w kameralnym budynku wielorodzinnym z 2015 roku na Złotnikach we Wrocławiu. Atuty nieruchomości: -Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

613 389 zł28 m² 22 200,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę I otrzymaj nawet do 100 000 rabatu na wybrane mieszkania! nie zwlekaj , zostało juz tylko kilka mieszkań W sprzedaży. Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

634 151 zł53 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie w którego skład wchodzą: 2 osobne pokoje Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Duży balkon ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Plac Grunwaldzki,Wrocław

830 000 zł76 m² 10 993,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

We speak English, english description below zieleń wokół - bez sąsiadujących budynków | centrum Z gwarancją ciszy | ostatnie piętro | 2 łazienki | balkon | zamykany garaż | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

559 900 zł48 m² 11 640,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bardzo jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 48,10 m 4 piętro w 8-piętrowym bloku z windą z 1980 roku Wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

949 000 zł65 m² 14 593,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 65 m + 2 miejsca w garażu We also speak English. Mieszkaniepowierzchnia: 65 m 3 pokoje: salon z aneksem kuchennym i jadalnią + 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poniatowskiego

Nadodrze,Wrocław

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: telefon 2-pokojowe mieszkanie z tarasem urządzone w bardzo wysokim standardzie. Świeżo wykończone- pierwszy najem. Miejsce postojowe W garażu jest Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świetna inwestycja z balonem 3m/rozkład/huby Nieruchomość jest świetna jako inwestycja w postaci najmu, jak i mieszkanie do własnego użytku. Najważniejsze informacje: metraż w kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

679 000 zł54 m² 12 550,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! okazja! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,10m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - sypialni 1 - sypialni 2 - oddzielnej kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poniatowskiego

Nadodrze,Wrocław

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: telefon 2-pokojowe mieszkanie z tarasem urządzone w bardzo wysokim standardzie. Świeżo wykończone- pierwszy najem. Miejsce postojowe W garażu Otoczenie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

1 750 zł13 m² 134,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio przyjazne zwierzętom przy ul. Jelenia 26 *nieruchomość* 14 m2, piąte piętro Miejskie ogrzewanie *lokalizacja* Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

970 000 zł90 m² 10 806,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowa promocyjna cena - świetna oferta dla inwestora! Duże, przestronne mieszkanie 5-pokojowe z 2 aneksami kuchennymi - przestrzeń o powierzchni 89,76m2 z tarasem i z ogrodem! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Muchobór Mały,Wrocław

485 000 zł33 m² 14 697 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na spokojnym osiedlu przy ul. Estońskiej we Wrocławiu. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

745 000 zł88 m² 8 463,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż trzypokojowy lokal mieszkany świetnie nadający się pod usługi. Powierzchnia to 88,03 m2, położone w ścisłym centrum miasta przy ulicy Komuny Paryskiej 30. Miejscowy plan oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący Tel: polecam serdecznie apartament na wynajem 3-pokojowy o powierzchni 49 m2. Nieruchomość znajduję się w bardzo dogodnej lokalizacji. Lokal w pełni wyposażony, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 127 935 zł81 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 80,96m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sępolno,Wrocław

1 020 000 zł78 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Podstawowe informacje: liczba pokoi: 4 (19,5 m , 14,0 m , 13,6 m , 8,1 m ) + zabudowana loggia 2 m Kuchnia: oddzielna, 10,7 m Łazienka: 4,9 m Przedpokój: 7,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

553 900 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,39 m , usytuowane na pierwszym piętrze. To przestronny i funkcjonalny lokal, który składa się z 3 pokoi, w tym dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

570 000 zł39 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m gotowe do zamieszkania! Wyremontowane i jasne mieszkanie dla osób ceniących sobie komfort, praktyczne rozwiązania oraz błyskawiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesławiecka

Szczepin,Wrocław

429 000 zł31 m² 13 838,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Kawalerka idealna na start! 1. piętro | Szczepin | blisko centrum Oferta bez prowizji! Szukasz swojego pierwszego mieszkania we Wrocławiu? A może miejsca pod inwestycję na wynajem? Ta kawalerka na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Różanka,Wrocław

43 zł/m²185 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Północna część Wrocławia, osiedle Różanka, dzielnica Psie Pole. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowo-biurowy z witrynami położony na parterze budynku wielorodzinnego. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Swojczyce,Wrocław

6 500 zł200 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Wschód Wrocławia, dzielnica Psie Pole, osiedle Swojczyce. Do wynajmu dla pracowników firmy powierzchnia mieszkalna w skład której wchodzą: 7 pokoi, kuchnia, duża łazienka, trzy toalety. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

659 999 zł63 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Krzyki, okolica Sky Tower, centrum, 4pok, balkon, okazja! Przestronne mieszkanie 4-pokojowe w świetnej lokalizacji okolice Sky Tower Na sprzedaż mieszkanie o metrażu 63 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Solny

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** apartment in the center is perfect for A couple*** Apartment for rent in a new residential complex at pl. Solny, market. Apartment for rent with an area of 45 m2. The property is located on the.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

3 300 zł40 m² 82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. *** for English scroll down*** Segment premium, fantastyczne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, wykończone i wynajmowane z pełnym wyposażeniem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 60 m km. 2 pokojowe plus osobno duża , jasna kuchnia , spora łazienka i osobne wc, podwójne drzwi wejściowe. Mieszkanie dwustronne , wysokie 3.40 m kw ,.