dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Wrocław - Oferty wynajmu budynków użytkowych

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

51 000 €15 000 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny magazyn klasy A położony w zachodniej części Wrocławia, niedaleko Portu Lotniczego. Bliska odległość od węzła komunikacyjnego Wrocław Lotnisko oraz dk 5 pozwala na dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

175 zł5 600 m² 0,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn 175m z powierzchnią biuro socjalną. Magazyn o wysokości 4 m, wentylacja mechaniczna, ogrzewanie, posadzki niepylne, rampa. Dojazd sam. ciężarowych, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

9 000 zł360 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa 360 m kw. Wybudowana w nowoczesnej technologii z płyty poliuretanowej ocieplonej, posadzka przemysłowa. Brama wjazdowa o wymiarach 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

38 000 zł2 000 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni 2000 mkw oraz biuro 150 mkw. Obiekt znajduje się na północ od Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi S5. Obiekt wyposażony w doki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

68 000 zł5 000 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 5000 mkw do wynajęcia we Wrocławiu. Magazyn znajduje się niedaleko Bielan Wrocławskich oraz drogi S8. Park magazynowy również ze świetną ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

23 200 zł1 450 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa we Wrocławiu o powierzchni 2000 mkw. Obiekt zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie Bielan Wrocławskich i wjazdu na S8, co zapewnia sprawne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

15 000 zł250 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Stabłowice. Hala do wynajęcia Do wynajęcia obiekt, grunt 3000 mkw z usadowioną halą około 300 mkw , składająca się z dwóch części hal 2 x po 150 mkw. Jedna wysokość około 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Krzyki

Krzyki,Wrocław

11 000 zł550 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia bardzo ładny magazyn o powierzchni 550 m2 w tym jeden pokój biurowy+ wc. Posadzka przemysłowa niepylna, wysokość 3,8-4 m, dwie bramy (290/320,185/210), siła -40kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala

Psie Pole,Wrocław

25 000 zł800 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo- produkcyjna wraz z częścią socjalno- biurową o całkowitej powierzchni 800 m kw. 1. 690 m powierzchni magazynowo- produkcyjnej trzy bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec z parkingiem, ul. Żmigrodzka

Różanka,Wrocław

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia biura w bardzo dobrym standarcie. Obiekt wolnostojacy, wszystkie media. Powierzchnie od 50-200 mkw. Wynajem każdej powierzchni możliwy. Cena wyjsciowa 35 zł za mkw netto plus media. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

2 020 zł101 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia murowany magazyn o pow.101 m kw. Posadzka przemysłowa, brama wjazdowa(260m/260cm), wysokość 6m. Dostępny plac manewrowy, parking , dojazd samochodów ciężarowych. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

6 500 zł127 m² 51,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz! magazyn produkcyjny, obiekt magazynowy składający się z dwóch pomieszczeń o łacznej powierzchni 127m2. Wys.4,85-4,20 -Duża moc energetyczna! -Przed budynkiem 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

6 625 zł265 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala warsztatowo- magazynowa o powierzchni 265 m2. Dwie duże bramy wjazdowe o wymiarach 3,8m x 3,75m, wysokość hali ok. 4,3 m , kanał, węzeł sanitarny. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

10 450 zł950 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 700m2 plus 250m2 pomieszczeń biurowo-socjalnych. Wysokośc hali 3-5m, posadzka betonowa, moc energetyczna 100kw, nowy dach, dwie bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany Wrocław

Krzyki,Wrocław

300 zł15 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun Oferty tel. Oferta dotyczy miejsca postojowego o powierzchni ok. 15 m2 - cena 300 pln/miesiąc + komórka lokatorska. Dostępne od zaraz Opiekun Oferty tel. Oferta wysłana z programu imo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz lokal pod biuro, usługi, magazyn, produkcje o powierzchni 100 m2. Składa się z 3 pomieszczeń 35 m2 i toalety. Wysokość 2,6m, posadzka betonowa, parking. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

3 600 zł200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia murowany magazyn o pow.200 m kw. Posadzka przemysłowa o bardzo dużej nośności, brama wjazdowa. Do wynajmu również plac utwardzony. Dostępne place manewrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Krzyki

Krzyki,Wrocław

11 000 zł540 m² 20,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa z zapleczem socjalnym o powierzchni 540m2. Wysokosc-6,5m-8m, brama wjazdowa 4,30m/4,00m. Posadzka bezpyłowa, świetliki dachowe, wentylacja, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

3 840 zł240 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nieogrzewana hala magazynowo- produkcyjna o pow. ok. 240 m kw. Posadzka niepylna, duża brama wjazdowa, doświetlenie, wysoka moc energetyczna, zaplecze socjalne na terenie, możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

33 000 zł1 300 m² 25,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Autostradowa obwodnica wrocławia Polecam do wynajęcia halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni ponad 1330 m kw.o wysokości 10m,w tym powierzchnia socjalno-biurowa 120 m2. Posadzka niepylna-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia wolnostojącą halę magazynowo-produkcyjną o pow. 1000 m kw. Wybudowana w technologii murowanej, posadzka niepyląca, doświetlenie naturalne. Do użytku 6 bram.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

10 000 zł460 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o całkowitej powierzchni 460 m kw.,wysokość 6m, posadzka niepyląca przemysłowa o nośności 2 t/m kw., duża brama wjazdowa, świetliki dachowe. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

39 100 zł1 700 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia obiekt magazynowo - produkcyjny o powierzchni 1700m2 w tym pomieszczenia biurowo socjalne około 100 m2, wysokość magazynu 8 m. Dwie bramy rozładunkowe, poziom zero, swobodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

9 000 zł500 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia murowany magazyn o powierzchni ok. 500 m2, poziom zero, 2 bramy wjazdowe, przelotowe. Wykonany w technologii żelbetowej, posadzka przemysłowa, niepyląca, nośność nieograniczona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

15 000 zł800 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt o powierzchni 800 m2 o charakterze magazynowo-produkcyjnym, położony na własnościowej działce - 7000m2. Część magazynowo-produkcyjna ok.630 m - dwie hale, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

4 020 zł201 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam magazyn murowany, nieogrzewany o pow. 201 m kw., dostęp z rampy, dwie bramy, wysokość ponad 4 m, posadzka betonowa. Dostępne biura, plac, wiaty. Cena wynajmu magazynu 20 zł/m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

3 220 zł140 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow. 140 m kw. z opcją powiększenia do 500 me ( dostęp z rampy ) Posadzka betonowa, brama o wymiarach 3 x 3 m, wysokość do 5 m doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

6 500 zł127 m² 51,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia hala produkcyjno- magazynowa 127m Posadzka bezpyłowa, ogrzewanie, duża moc energetyczna. Wysokość 4,85 m/4,20m, 2,45m/2,25m. 2 bramy wjazdowe(2,70m/1,70m, 2,30m/2,25m). W cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt biurowo-magazynowy o pow. 200 m2, posadzka przemysłowa+ wykładzina, wysokość ok.4 m, siła, ogrzewanie. Cena 30 zł netto/m kw. + opłata eksploatacyjna 3 zł netto/m kw. +3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

250 zł15 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun Oferty tel. Do wynajęcia miejsce parkingowe w podziemnym parkingu przy Placu Grunwaldzkim (benedykta Polaka) Oferta dotyczy miejsca postojowego (1 pilot) o powierzchni ok. 15 m2 - cena 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Władysława Jagiełły

Stare Miasto,Wrocław

290 zł13 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecam do wynajęcia miejsce w garażu podziemnym na ulicy Jagiełły! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Kępa Mieszczańska jest to najrozleglejsza i najbardziej zielona wyspa we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

8 808 zł367 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia powierzchnię 360 m kw. składającą się z z pomieszczenia ok. 280 m kw. m kw. i części ekspozycyjno- biurowo- socjalnej 80 m m kw. (jedno pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 3000 m kw. ( z opcją podziału na mniejsze moduły ) Ogrzewanie gazowe, klimatyzacja, świetliki dachowe, posadzka przemysłowa niepyląca, brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

4 150 zł156 m² 26,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z biurem o całkowitej powierzchni 156 metrów. Część magazynowa ok.116 m ( możliwość powiększenie do 150 m kw.) poziom zero, brama rozładunkowa, doświetlenie, posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

6 870 zł240 m² 28,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn 116 m kw. z powierzchnią ekspozycyjną i biurem o całkowitej powierzchni 240 metrów. Część magazynowa ok.116 m ( możliwość powiększenie do 150 m kw.) poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala

Fabryczna,Wrocław

7 960 zł199 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Magazyn/ usługi/ produkcja-199m2 Opis: wysokość stropu ok 4 m, posadzka betonowa , ogrzewanie, moc elektryczna do dyspozycji wynosi 50 kw(możliwość zwiększenia). Doświetlenie ,brama rozładunkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

3 710 zł106 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na mały magazyn/cichą produkcję o powierzchni 106 m kw. położony na parterze budynku. Magazyn ogrzewany, posadzka niepylna, brama rozładunkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

3 250 zł130 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn z możliwością produkcji o powierzchni około 125 m2 Obiekt z niezależnym wjazdem, zamykaną bramą. swobodny dojazd samochodów ciężarowych. Parking bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Krzyki

Krzyki,Wrocław

6 000 zł375 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajmu ogrzewaną halę magazynowo- produkcyjną o powierzchni 375 m kw., suwnica 3,2 T, doświetlenie, nowa brama wjazdowa 3,5x 3,5 m. Moc energetyczna ok.100 kw., posadzka niepyląca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala

Wrocław,dolnośląskie

25 000 zł960 m² 26,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Hala produkcyjn0 - magazynowa Polecam do wynajęcia nieruchomość , położoną poza granicami miasta -kierunek Kamieniec Wrocławski. Nowa hala , wybudowana z bardzo dobrych materiałów. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Krzyki,Wrocław

16 000 zł720 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Hala produkcyjn0 - magazynowa Polecam do wynajęcia nieruchomość , położoną poza granicami miasta- kierunek Kamieniec Wrocławski. Nowa hala , wybudowana z bardzo dobrych materiałów. W skład.