dowolna

Domy do remontu Wrocław - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Karłowice,Wrocław

1 690 000 zł170 m² 9 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duży dom wolnostojący z pięknym ogrodem | Karłowice | garaż dwustanowiskowy Ulica Jana Karpińskiego Karłowice, wrocław Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Borek,Wrocław

1 890 000 zł140 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:582 m²

Przedstawiam Państwu dom w atrakcyjnej lokalizacji we Wrocławiu (na pograniczu osiedli Borek i Grabiszynek), obok Skweru Anielewicza (ze stawem i fontanną) W odległości kilkuset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Muchobór Mały,Wrocław

1 599 000 zł120 m² 13 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór Mały Ten przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

2 250 000 zł300 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Dom 300 m2 na dużej działce 1519 m2 - Wrocław Idealny do zamieszkania lub pod inwestycję. Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 300 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

3 050 000 zł301 m² 10 132,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 519 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szanieckiego

Sępolno,Wrocław

1 299 000 zł115 m² 11 295,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy z dużym ogrodem Sępolno, ul. Jana Szanieckiego Na sprzedaż poniemiecki dom szeregowy z charakterem, położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

2 799 999 zł237 m² 11 814,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:253 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu (do remontu, cztery poziomy, duży taras, trzy miejsca parkingowe, idealny pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Borek,Wrocław

1 790 000 zł148 m² 12 094,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:421 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, do remontu przy ul. Modlińskiej we Wrocławiu w atrakcyjnej dzielnicy Krzyki Borek. Dom o powierzchni użytkowej 148m2 (w tym garaż 17m2) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kowale,Wrocław

910 000 zł77 m² 11 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:323 m²

3 pokoje / dom wolnostojący z ogrodem / ul. Szczygla Na sprzedaż kompaktowy dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 77m2 ( około 61m2 użytkowa + strych). Dom posadowiony na prostokątnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Borek,Wrocław

1 790 000 zł148 m² 12 094,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:421 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 699 000 zł217 m² 7 829,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny, wolnostojący dom o metrażu 217 m2 w spokojnej, zielonej części Wrocławia - Ołtaszyn. Idealny dla rodziny, ale też jako dom z miejscem na działalność lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gierymskich

Biskupin,Wrocław

1 990 000 zł160 m² 12 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom z duszą na Biskupinie - Wrocław, ul. Braci Gierymskich Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 160 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brodzka

Maślice,Wrocław

799 000 zł217 m² 3 682,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na ulic Brodzkiej we Wrocławiu. Nieruchomość zachwyca zabytkową bryłą budynku oraz dbałością o detale historyczne, które nadają jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Oporów,Wrocław

7 200 000 zł360 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Opiekun oferty: tel. Willa o powierzchni 300 m2 postawiona jest na działce o powierzchni 2000 m2, na wrocławskim Oporowie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Koreańska

Krzyki,Wrocław

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Lokalizacja: wrocław - brochów - koreańska opis: na sprzedaż oferowany jest dwukondygnacyjny, podpiwniczony dom jednorodzinny, usytuowany na działce o powierzchni 1085 m , przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cieplicka

Stabłowice,Wrocław

799 000 zł108 m² 7 398,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:794 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony przy ul. Cieplickiej 31 we Wrocławiu, usytuowany na działce o powierzchni 794 m . Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strachocińska

Strachocin,Wrocław

1 690 000 zł350 m² 4 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom na sprzedaż - Wrocław Strachocin | 8 pokoi | duża działka | idealny pod inwestycję Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom jednorodzinny o dużym potencjale inwestycyjnym, położony we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Muchobór Mały,Wrocław

1 999 999 zł208 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony we Wrocławiu przy ul. Belgijskiej, na Muchoborze Małym. (Dom do kapitalnego remontu). Nieruchomość o powierzchni 208m2, rozłożona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcepanowa

Klecina,Wrocław

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dom 200m2 z ogrodem i tarasem/ Klecina ul. Marcepanowa Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok. 200 m położony na Klecinie przy ul. Marcepanowej - w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biskupin,Wrocław

2 400 000 zł314 m² 7 861,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:491 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na osiedlu Biskupin, pomiędzy dwoma parkami. Oferta skierowana przede wszystkim do osób, które szukają nieruchomości w tej okolicy.