dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

567 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

567 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z loggią, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 970 000 zł290 m² 6 793 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:964 m²

Niesamowita inwestycja. Do sprzedaży znakomicie utrzymany przedwojenny dom, w topowej lokalizacji Krzyki - 200 m do Parku Południowego. Tuż przy głównej arterii komunikacyjnej miasta. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł139 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| wrocław, minkowice Oławskie, okolice Wrocławia, dom, sprzedaż, powierzchnia 138m2, 6 pokoi, pompa ciepła, fotowoltaika. Biuro Odra Nieruchomości,Jelcz-Laskowice, ul Bożka7 oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Krzyki,Wrocław

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej! Piękne tereny rekreacyjne! W pobliżu działki przystanek autobusowy (autobus miejski - dojazd do rynku w 10 min)! Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

1 629 702 zł147 m² 11 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:108 m²

Kameralna inwestycja na krzykach! Oferta działu Deweloperskiego sdp Nieruchomości bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Dwupiętrowy dom o powierzchni 146,94m2 w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oboźna

Wojszyce,Wrocław

950 000 zł235 m² 4 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szereg środkowy na prestiżowym osiedlu Wojszyce we Wrocławiu przy ul Oboźnej.Do Rynku 4,5 km. Wszystkie media , dom starannie wykończony. Salon otwarty z kominkiem z dużą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Januszowicka

Krzyk,Wrocław

1 750 000 zł330 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji Wrocławia na Krzyki-Borek przy ul.Januszowickiej. Dom budowany w technologii tradycyjnej z dużą działką (ogrodem) ,40m2 taras. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rakowiecka

Krzyki,Wrocław

990 000 zł217 m² 4 570,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:448 m²

Dom w centrum Wrocławia w cenie większego mieszkania! Sprzedam bezpośrednio dom wolnostojący o pow. ok. 216.60 m2 na działce o pow. 448 m2 w doskonałej lokalizacji! Dom we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

879 000 zł160 m² 5 494 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom w piękniej okolicy, na osiedlu Gaj. Zielone tereny domków jednorodzinnych. Okolica jest cicha, ulica osiedlowa. Komunikacja: liczne linie tramwajowe: 8, 16, 31, 32, oraz autobusowe: k, n, 110, 112,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Maślice

Maślice,Wrocław

450 000 zł66 m² 6 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 m²

Dom na Maślicach, stan deweloperski. 3 kondygnacje, ostatnia to poddasze. Ostatni dom z 6 w inwestycji. Budowa zakończona, można już odebrać klucze. Miejsce postojowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł195 m² 4 481,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

dom wolnostojący z 5 pokojami oraz dużym ogrodem 10km od wrocławskiego Oporowa Nieruchomość złożona z: wiatrołap 2,4 m.kw przedpokój 11,6 m.kw salon z jadalnią 49 m.kw kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opoczyńska

Fabryczna,Wrocław

860 000 zł103 m² 8 349,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 103 mkw. Dom pięknie wykończony materiałami o wysokim standardzie. Pierwsze piętro : - 3 sypialnie - Łazienka - Taras - Balkon drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Złotniki

Złotniki,Wrocław

1 300 000 zł312 m² 4 168 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:809 m²

Przestronny Dom na wrocławskich Złotnikach! Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej!główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pejzażowa

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł239 m² 5 857,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zamieszkaj przy granicy parku krajobrazowego! Klimatyczny dom w stylu Dworek o powierzchni 239 m2, 6 pokoi, wybudowany w 2012 roku. Działka 3000 m2, długość działki: 75 m, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skrzetuskiego

Żerniki,Wrocław

1 200 000 zł155 m² 7 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Luksusowo wykończony dom jednorodzinny w spokojnej części wrocławskich Żernik! Sprzedam piętrowy, pięciopokojowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 155 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

597 000 zł108 m² 5 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

W radomierzycach, tuż przy południowej granicy Wrocławia powstaje osiedle domów w zabudowie szeregowej. Jest to cicha, spokojna i bezpieczna okolica, która jednocześnie znajduje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Pracze Odrzańskie,Wrocław

959 000 zł230 m² 4 169,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:687 m²

Oferta 0% - Koszty pośrednictwa ponosi strona sprzedająca. Na sprzedaż, zadbany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 230 mkw a użytkowej 177 mkw wybudowany w 1996 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Kowale

Kowale,Wrocław

779 000 zł203 m² 3 834 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Mam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z narożnym ogrodkiem. Nieruchomość położona w spokojnym otoczeniu, w dzielnicy Kowale.Szeregówka sprzedawana w promocyjnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zalesie

Zalesie,Wrocław

8 900 000 zł600 m² 14 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży potężna rezydencja na Zalesiu położona na bardzo dużej działce Architektura secesyjna - budynek po remoncie. W pobliżu Park Szczytnicki, korty, baseny , tereny zielone. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzyki

Krzyki,Wrocław

599 000 zł125 m² 4 789 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:394 m²

Kompleks 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Budynki usytuowane są w prężnie rozwijającej się lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia (15 minut od Sky Tower),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

980 000 zł200 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom w zabudowie atrialnej, wybudowany na działce o powierzchni 247mkw. Na parterze znajduje się duży salon 40mkw z kominkiem i z wyjściem na ogród, kuchnia w zabudowie meblowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Krzyki,Wrocław

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej. Piękne tereny rekreacyjne W pobliżu działki przystanek autobusowy (autobus miejski - dojazd do rynku w 10 min) Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

2 790 000 zł260 m² 10 731 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Ołtaszyn piękny nowy dom wolnostojący położony w cichym miejscu pośród podobnej nowej zabudowy. Dom został wykończony pod okiem architektów wnętrz z ekskluzywnym wykończeniem we włoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

489 000 zł126 m² 3 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony około 15 km od centrum Wrocławia w Nadolicach Wielkich. Okoliczna zabudowa to nowe domy jednorodzinne, łąki oraz las. Około 6 km do wschodniej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Krzyki,Wrocław

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej. Piękne tereny rekreacyjne! W pobliżu działki przystanek autobusowy (autobus miejski - dojazd do rynku w 10 min)! Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nektarowa

Ołtaszyn,Wrocław

3 399 000 zł440 m² 7 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Dom 4-mieszkaniowy na Ołtaszynie! ul. Nektarowa 2-piętra! W otoczeniu niska zabudowa willowa, usługowa i mieszkaniowa (max 3 kondygnacje). Świetny pod inwestycje, do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Strachocin,Wrocław

889 000 zł168 m² 5 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Zapraszam na prezentację urokliwego domu w zabudowie szeregowej położonego na wrocławskim wojnowie/strachocinie. Zadbany ogród o powierzchni około 259m2. Budynek znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

829 000 zł159 m² 5 216 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom z Iwinach z dużą działką. Budynek zaprojektowany tak,aby dać właścicielom maksimum prywatności. Budynek dwukondygnacyjny z dodatkowo nieużytkowym poddaszem technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chlebowa

Wrocław,dolnośląskie

1 650 000 zł200 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:944 m²

Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 200 m2, zlokalizowany w okolicach ulicy Chlebowej we Wrocławiu. Dom położony jest na działce o powierzchni 944 m2. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Osobowice,Wrocław

995 000 zł140 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Na sprzedaż zadbany dom w zabudowie szeregowej, nieopodal Lasku Osobowickiego. Dom nowoczesny, wykończony materiałami wysokiej jakości. Prowizję dla biura nieruchomości pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zalesie

Zalesie,Wrocław

850 000 zł87 m² 9 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zalesie połowa przedwojennego bliźniaka do remontu - mieszkanie na pierwszym piętrze wraz z częściami piwnic i strychu w udziale 50 % w pięknym miejscu na sprzedaż. zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Radzyńska

Maślice,Wrocław

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany, gotowy do wykończenia. Dom znajduje się w ramach ostatniego etapu inwestycji przy ul. Radzyńskiej we Wrocławiu (maślice). Osiedle bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Węgliniecka

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Polecam na sprzedaż klimatyczny czteropokojowy dom w zabudowie szeregowej z 1930 roku o powierzchni całkowitej 160 m2, zlokalizowany w okolicach ulicy Węglinieckiej we Wrocławiu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czekoladowa

Klecina,Wrocław

750 000 zł220 m² 3 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

Zapraszam na prezentację. Duży Dom na Klecinie przy ulicy Czekoladowej. Dom wolnostojące do generalnego remontu. Położenie bardzo atrakcyjne - Park Kleciński oraz mnóstwo terenów spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Leśnica

Leśnica,Wrocław

921 000 zł190 m² 4 847,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:478 m²

Polecam na sprzedaż piękny wolnostojący dom na obrzeżach miasta Wrocławia, wrocław Leśnica. Budynek położony jest na działce o powierzchni 478m2. Na parterze znajduje się: wiatrołap - 2,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł97 m² 8 762,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:625 m²

Do sprzedaży dwupiętrowy (+strych i piwnica) dom jednorodzinny (100m2), poniemiecki, do remontu. Dom wybudowany w latach 20-tych technologia tradycyjną, podpiwniczony składa się z poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

2 250 000 zł200 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 159 m²

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Luksusowa Willa na Sołtysowicach! Wysoki Standard Wykończeń! -6 Pokoi! -taras -garaż -piękny ogród. Usytuowanie na nieprzelotowej cichej ulicy,.