dowolna

Domy z tarasem Wrocław - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

2 190 000 zł189 m² 11 587,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny, dwupoziomowy dom z ogrodem i tarasem w spokojnej części Wrocławia idealny dla pary, która ceni elegancję, wygodę i własną przestrzeń z dala od zgiełku miasta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mielczarskiego

Biskupin,Wrocław

1 599 000 zł119 m² 13 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Na sprzedaż środkowy szereg w cichej i spokojnej okolicy, usytuowany na atrakcyjnej działce o powierzchni 408 m2 w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pustecka

Ratyń,Wrocław

2 429 000 zł249 m² 9 736,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Przedstawiamy państwu dom, o bardzo wysokim standardzie wykończenia. W spokojnym rejonie Wrocławia, nieruchomość wybudowano w 2007 roku, co zapewnia komfort i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł130 m² 7 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji super cena! gotowy do zamieszkania! Do sprzedania piękny nowy bliźniak z działką ok. 750 mkw, wykończony pod klucz i gotowy do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Psie Pole,Wrocław

10 000 zł360 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Do wynajęcia duży, solidnie wybudowany i doskonale utrzymany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 360 m2 (użytkowa 327 m2), położony w spokojnej i zielonej części Psiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gierymskich

Biskupin,Wrocław

2 200 000 zł180 m² 12 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom z duszą na Biskupinie - Wrocław, ul. Braci Gierymskich Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 180 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

1 500 000 zł155 m² 9 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, znajdujący się na osiedlu przy ulicy Jaśminowej w Radwanicach. Nieruchomość posiada miejsce postojowe oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Małomicka

Marszowice,Wrocław

3 290 000 zł455 m² 7 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Opiekun oferty: -Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego zlokalizowanego na Marszowicach, położonego na 2000 metrowej działce 10 minut od Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

1 749 000 zł270 m² 6 477,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nowa niższa cena Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy w Wojszycach. Perfekcyjnie zaplanowana przestrzeń dla dużej rodziny lub osób ceniących komfort i przestronność. Urokliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Leśna

Wojnów,Wrocław

40 000 zł400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:800 m²

Agent prowadzący: tel: nr licencji pfrn 30960 Opis nieruchomości: budynek przeznaczony na długoterminowy wynajem tylko dla firm. Dostępnych 14 pokoi 2-osobowych, co łącznie daje 28 miejsc noclegowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

699 999 zł90 m² 7 760,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Okazja/środkowa sztuka/5 pokoi/do odbioru!/duży ogródek/dom Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane ok. Leśnicy Domy w zabudowie szeregowej znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biwakowa

Wojszyce,Wrocław

1 749 001 zł270 m² 6 477,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Bez prowizji! | duży dom szeregowy | 270 m | wojszyce - krzyki | Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

1 150 000 zł150 m² 7 645,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:203 m²

Wrocław psie pole, przedmieście wrocławia dom W zabudowie szeregowej, segment skrajny, powierzchnia całkowitw 150 M2, działka 203 M2 idealna oferta dla cudzoziemców spoza unii europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wędkarzy

Rędzin,Wrocław

3 259 000 zł380 m² 8 576,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 814 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 380 m w zielonej części Wrocławia - Rędzin, ul. Wędkarzy Z przyjemnością prezentuję nowoczesny i przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Widawa,Wrocław

1 489 000 zł138 m² 10 821,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Inwestycja w obrębie osiedla Widawa, prezentuje uniwersalną zabudowę szanującą środowisko naturalne. Architektura harmonijnie współgra z otoczeniem, respektując lokalny kontekst.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

2 190 000 zł250 m² 8 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego, nowoczesnego domu jednorodzinnego, znajdującego się 5 min od Wrocławia Leśnicy. Dom z 2020 r, o całkowitej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł156 m² 8 326,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Ok Kutrzeby - Dom Lux Premium 5 pokoi Okazja Dom 5-pokojowy o powierzchni 156 m znajdujący się na działce o powierzchni całkowitej 204 m okolice ul Kutrzeby Parter: salon 35 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Wrocław

Karłowice,Wrocław

3 500 000 zł390 m² 8 974,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Przedmiotem oferty jest stylowa willa z poprzedniego stulecia położona na osiedlu Karłowice. Dom o powierzchni użytkowej 192,50 mkw. ( całkowita około 390 mkw.) , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wałowa

Księże Wielkie,Wrocław

999 999 zł200 m² 4 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dostępna wyłącznie w mk prestige nieruchomości Dom na 15-20 osób. Na sprzedaż dom wolnostojący 200 m2 z tarasem, zlokalizowany w Radwanicach ul. Wałowa Dom posiada 4 poziomy;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

1 370 000 zł138 m² 9 909,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Nowy gotowy dom od dewelopera | Bez pcc, bez prowizji od kupującego Na sprzedaż segment środkowy w podwyższonym standardzie idealny dla par i rodzin poszukujących komfortu, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tyniecka

Oporów,Wrocław

1 449 000 zł160 m² 9 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Zakup bezpośredni od dewelopera. Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po 18! Porównaj ze mną tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

1 320 000 zł130 m² 10 189,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

W obliczu dzisiejszego stylu życia, gdzie codzienne wyzwania kreują naszą rzeczywistość, pragniemy mieszkać w miejscu, w którym odnajdziemy spokój i harmonię. Czy można wyobrazić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strachocin,Wrocław

1 699 999 zł280 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 280 m2, położony w dzielnicy Wrocław - Strachocin. Nieruchomość oferuje dużą elastyczność użytkowania: doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Jagodno,Wrocław

878 055 zł81 m² 10 798,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Księże Wielkie,Wrocław

1 370 000 zł138 m² 9 910,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym domem w zabudowie szeregowej o powierzchni 138m2, znajdującym się w środkowym szeregu. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grawerska

Widawa,Wrocław

1 359 000 zł135 m² 10 057 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera, nie płacisz prowizji. Uwaga! Trwa promocja - 100 000 zł Było 1, 459 000 zł Jest 1, 359 000 zł Sprzedaż nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej - Widawa (10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Opatowice,Wrocław

939 000 zł98 m² 9 552,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego domy jednorodzinne W zabudowie bliźniaczej, położone tuż przy terenach rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Psie Pole,Wrocław

1 639 000 zł360 m² 4 553 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż solidnie wybudowany i bardzo dobrze utrzymany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 360 m2 (pow. użytkowa 327 m2), położony w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fryzjerska

Psie Pole,Wrocław

2 220 000 zł167 m² 13 293,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Teraz nowa cena! Jeśli chcieliby Państwo zamieszkać w nowym, funkcjonalnym, nowoczesnym, energooszczędnym domu z ogrodem, w otoczeniu przyrody i poczuć klimat wypoczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

2 100 000 zł218 m² 9 619,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Dom z ogrodem na Oporowie, wrocław idealny dla rodziny lub pod działalność. Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i tarasem, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 163 630 zł113 m² 10 274,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - Zapytaj o pozostałe wolne domy w inwestycji. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w północnej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcepanowa

Klecina,Wrocław

1 550 000 zł200 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dom 200 m | Klecina | ul. Marcepanowa ogród 325 m , potencjał, świetna lokalizacja. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 200 m , położony w cenionej, zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 690 000 zł217 m² 8 986,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Wrocław krzyki / ołtaszn / dom jednorodzinny Dom jednorodzinny wolnostojący, pow całkowita 217 m2, działka 581 m2, pełna własność, kw. Parter, piętro i przyziemie pod całą powierzchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 499 999 zł150 m² 9 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:551 m²

Dom Lux Okazja / 5 pokoi/ Ołtaszyn ok.Kutrzeby Połowa bliźniaka ze sporym ogrodem (550m). Budynek zatopiony w zieleni - ogrodzenie stanowi żywopłot stworzony z ponad 5 metrowych grabów. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mińska

Fabryczna,Wrocław

1 980 000 zł176 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Prestiżowe zamknięte osiedle charakteryzujące się wysokim standardem oraz doskonałą jakością wykonania. Przestronne i funkcjonalne wnętrza, nowoczesny wygląd budynków, materiały spełniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Kuźniki,Wrocław

2 950 000 zł284 m² 10 387,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Wirtualny Spacer : Wyjątkowa Oaza Spokoju i Komfortu we Wrocławiu - Twój Nowy Dom Czeka! Marzysz o domu, który łączy w sobie ciszę i zieleń podmiejskiego życia z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Oboźna

Wojszyce,Wrocław

2 350 000 zł338 m² 6 952,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny, doskonale zaplanowany dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 294,69 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

2 190 000 zł169 m² 12 988,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom Premium na Sprzedaż Powierzchnia użytkowa 168,61 m2 Powierzchnia całkowita 189 m2 zapraszam na oględziny na inwestycji! Link do filmu: z przyjemnością oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Wrocław

Jagodno,Wrocław

847 972 zł82 m² 10 279,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Gotowe do wprowadzenia dwupoziomowe atrium z prywatnym ogrodem i dużym tarasem na piętrze idealne dla rodziny, która chce mieć przestrzeń jak w domu, ale w nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

1 350 000 zł112 m² 12 032,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom szeregowy o powierzchni użytkowej 112,2 m2 wykonany z materiałów wysokiej jakości. Stan deweloperski: ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne, klimatyzacja, podłączenie pod kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jabłonowskiego

Jerzmanowo,Wrocław

1 450 000 zł148 m² 9 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Black friday! ostatni lokal wolny nr 6 na sprzedaż! Budynek ukończony, po odbiorach, gotowy do sprzedaży. Sprzedaż bezpośrednia , 0% prowizji , rynek pierwotny bez pcc 2%, stan Deweloperski.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij