dowolna

Domy z tarasem Wrocław - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

1 489 000 zł138 m² 10 821,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Planowane zakończenie budowy jesień 2025 Wydanie lokali do Grudnia 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Polanowice,Wrocław

1 250 000 zł121 m² 10 342,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż d o m w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120,86 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Psie Pole - Polanowice. W pobliżu przystanki autobusowe, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

2 800 000 zł200 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 200 m na malowniczej działce o powierzchni 1332 m Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu położonego na osiedlu Poświętne we Wrocławiu. Dojazd do posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wańkowicza

Muchobór Wielki,Wrocław

1 590 000 zł140 m² 11 118,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjny segment jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej okolicy Wrocławia - z doskonałym dojazdem do centrum. Nieruchomość znajduje się na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Jagodno,Wrocław

847 972 zł82 m² 10 279,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

1 459 000 zł135 m² 10 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

1 310 000 zł90 m² 14 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Perełka na maślicach! Kompaktowy szereg | 4 Pokoje | Ogródek 90 m2 Otoczenie nieruchomości: zielona okolica na wrocławskich Maślicach. Kameralna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

2 190 000 zł168 m² 13 061,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom Premium na Sprzedaż Powierzchnia użytkowa 167,67m2 Powierzchnia całkowita 189 m2 zapraszam na oględziny na inwestycji! możliwość wejścia Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Złotniki,Wrocław

1 440 000 zł300 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:496 m²

Na sprzedaż nieruchomość o łącznej pow. ok. 300 m2 (5-pokojowy dom-bliźniak 150 m2 + hala 150 m2), na działce o pow. 496 m2, w dzielnicy Fabryczna - Złotniki we Wrocławiu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Kasztanowa

Borek,Wrocław

2 400 000 zł290 m² 8 282,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:330 m²

Bliźniak przy Alei Kasztanowej - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem Na sprzedaż połowa bliźniaka w prestiżowej części Wrocławia - Borek, ul. Kasztanowa. Nieruchomość po gruntownej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Milicka

Polanowice,Wrocław

2 800 000 zł370 m² 7 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:795 m²

Inwestycyjny Dom z Gotowym Modelem Najmu - 30 miejsc noclegowych | Wrocław, ul. Milicka Szukasz gotowej inwestycji z wysoką stopą zwrotu? Ta nieruchomość to sprawdzony sposób na dochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Trzebiatowskiego

Muchobór Wielki,Wrocław

3 880 999 zł312 m² 12 439,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 798 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu zaledwie 1,5km od Parku Tysiąclecia. Nieruchomość posiada wolnostojący dwustanowiskowy garaż, domek narzędziowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 208 518 zł90 m² 13 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Zapytaj o promocje! 0% od kupującego! Brak podatku pcc! Przedstawiamy Państwu kameralną inwestycja usytuowaną z dala od miejskiego zgiełku, lecz jednocześnie zaledwie 15 minut od pełnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 650 000 zł350 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom Premium lokalizacja! Blisko Parku Południowego boczna ślepa uliczka wokół pełno zieleni i spokój .Szybki dojazd do centrum autem lub komunikacją miejską .Dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Abramowskiego

Biskupin,Wrocław

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie szeregowej w sercu Biskupina w cichej okolicy, dobrze skomunikowany. Po generalnym remoncie. Nie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Maślice,Wrocław

1 309 998 zł90 m² 14 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:88 m²

Komfortowy dom szeregowy | 4 pokoje | Maślice | 90 m | Rok budowy 2019 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony na zielonych Maślicach we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wojnów,Wrocław

1 850 000 zł150 m² 12 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony około 6 km od granic Wrocławia w Nadolicach Wielkich. Osiedle prywatnych domów jednorodzinnych zlokalizowane na uboczu miejscowości, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

1 570 000 zł160 m² 9 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

1 358 000 zł138 m² 9 818,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniajace komfort rozkłady domów Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grawerska

Widawa,Wrocław

1 459 000 zł135 m² 10 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Sprzedaż nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej - Widawa (10 km od centrum Wrocławia). Wejdź i zobacz! Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hufcowa

Wojszyce,Wrocław

1 199 900 zł177 m² 6 779,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia dom o powierzchni ok. 180 m2 oraz działce o powierzchni 240 m2! Atuty Domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Piastów

Oporów,Wrocław

2 750 000 zł340 m² 8 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Opiekun nieruchomości: tel. Dom wolnostojący na Oporowie Idealny na siedzibę firmy/biuro Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w spokojnej, willowej dzielnicy Oporowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

1 489 000 zł138 m² 10 821,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Wkrótce oddanie! Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzyki,Wrocław

3 799 995 zł202 m² 18 822,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny i luksusowy dom, dom 201,89m2 dom zlokalizowany jest na 630m2 działce, w cenionej dzielnicy Ołtaszyn we Wrocławiu. Dom jest wybudowany z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Beyzyma

Grabiszyn,Wrocław

4 000 000 zł500 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Opis Świetna inwestycja wewnątrz miasta - dom z potencjałem z pnb na rozbudowę, położony niemal w sercu Wrocławia w prestiżowej dzielnicy Grabiszyn w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Psie Pole,Wrocław

5 999 zł132 m² 45,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

ok. Wrocławia | Nowy bliźniak | Garaż w bryle!. Pierwszy najem! Polecam na wynajem komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni użytkowej 131,8 m z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wojnów,Wrocław

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rakowiecka

Krzyki,Wrocław

8 000 zł117 m² 68,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zamieszkania w wyjątkowym miejscu! Do wynajęcia połowa domu o powierzchni 117,2 m , położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych, zielonych lokalizacji miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Maślice,Wrocław

1 409 999 zł112 m² 12 589,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:89 m²

Oferta deweloperska - 0% prowizji, 0% pcc Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - Maślice Na sprzedaż dom o powierzchni 112,21 m z garażem w bryle budynku oraz własnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wałowa

Księże Wielkie,Wrocław

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dostępna wyłącznie w mk prestige nieruchomości Dom na 15-20 osób. Na sprzedaż dom wolnostojący 200 m2 z tarasem, zlokalizowany w Radwanicach ul. Wałowa Dom posiada 4 poziomy;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Fabryczna,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Ostatni segment! duża powierzchnia! Na sprzedaż segment środkowy w doskonałej lokalizacji - 144,28 m , 5 pokoi, 1055000zł Oferujemy na sprzedaż przestronny segment środkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

1 499 999 zł160 m² 9 374,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż dom bliźniak z dodatkowym budynkiem mieszkalnym | ok Bałtycka , 1,7km do centrum Powierzchnia domu: 160 m Powierzchnia działki: 555 m Dodatkowo: parterowy budynek mieszkalny ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biskupin,Wrocław

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia pięciopokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 150 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest na zielonym i spokojnym osiedlu Biskupim. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Pawłowice,Wrocław

2 450 000 zł260 m² 9 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 445 m²

Dom 1 (195m2) + Dom 2 (80m2) na jednej działce, pod działalność. Możliwa zamiana z dopłatą na mieszkanie we Wrocławiu. Sprzedam dom wolnostojący o metrażu 260 m2 (powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bieńkowice,Wrocław

2 400 000 zł220 m² 10 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej przy Parku Bieńkowickim. Na sprzedaż przestronny, wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej (pół bliźniaka) w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

10 000 zł220 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bielany Wrocławskie - dom o powierzchni ok 220 m2, posadowiony na działce 1000 m2. Na parterze otwarta przestrzeń - salon, kuchnia, jadalnia, oddzielny pokój, łazienka z prysznicem. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Karczemna

Pracze Odrzańskie,Wrocław

1 599 000 zł150 m² 10 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Serdecznie polecam dom wolnostojący z pięknym ogrodem zlokalizowany we Wrocławiu na działce o powierzchni około 6 arów, w bardzo spokojnym sąsiedztwie oraz w pobliżu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Widawa,Wrocław

1 430 000 zł115 m² 12 422,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu w zabudowie bliźniaczej, wykończonego w wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania. Charakterystyka nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Biskupin,Wrocław

2 250 000 zł260 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam serdecznie. Do sprzedania dom na wrocławskim Biskupinie, dzielnicy, której podstawowym atutem jest lokalizacja. Działka: 700 m kw. Powierzchnia użytkowa :155 m. kw. dodatkowo piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Ołtaszyn,Wrocław

1 599 999 zł144 m² 11 149,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Dom na nowym, nowoczesnym osiedlu gotowy do wprowadzenia, wykończony w wysokim standardzie w pobliżu ulicy Kurpiów, stefana Grota-Roweckiego w Wrocławiu. Dom w zabudowie szeregowej.