dowolna

Biura Wrocław - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

764 ogłoszenia

65 zł/m²234 m² 15 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Biuro do wynajęcia, wrocław Krzyki Do wynajęcia lokal biurowy dostępny od zaraz o powierzchni 234 m2 składający się z 6 pokoi w biurowcu usytuowanym na wrocławskich Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł36,40 m² 16 484 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowa lokalizacja | kępa mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 36,40 m , położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Mieszczańskiej, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²31 m² 1 240 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biuro wynajmowane jest bez prowizji od najemcy, bezpośrednio od właściciela nieruchomości tj. Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²16,99 m² 935 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu pomieszczenia biurowe nr 72 o pow. 16,99 m2 na II piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Joannitów 13.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

50 zł/m²80,60 m² 4 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Polecam do wynajęcie powierzchnie biurową w Centrum Wrocławia! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Lokal biurowy o powierzchni 80,6 m2 jest położony na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł18 m² 1 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe 18 m - gotowy biznes / inwestycja Na sprzedaż lokal/e usługowe (pawilony) o powierzchni ok. 18 m . Świetna opcja zarówno pod własny biznes, jak i pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

107,14 zł/m²70 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Polecamy do wynajęcia powierzchnię biurową położoną we Wrocławiu przy ul. Sudeckiej w nowo zrewitalizowanym kwartale pomiędzy ulicami Sudecką, sztabową i aleją Wiśniową. Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 50 m , zlokalizowany przy ul. Kniaziewicza w ścisłym centrum Wrocławia. To idealna propozycja pod własną działalność lub.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²175 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

CO wynajmujemy? Przestronny i funkcjonalny lokal biurowy powierzchni 175 m znajdujący się na 4 piętrze w biurowcu w centrum Wrocławia. Gdzie znajduje się lokal? Położony jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²109 m² 7 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro 109 m | Ścisłe centrum | Reprezentacyjny biurowiec | Parking | Winda Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o metrażu 109 m , zlokalizowana w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²251 m² 11 295 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na wynajem lokal o powierzchni 250,83 m2 położony jest na III piętrze w biurowcu przy ul. Tęczowej. Lokal jest dostępny od 01.02.2026.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²57 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest lokal biurowo - usługowy przy ul. Obornickiej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa 57 m Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

30,02 zł/m²85,62 m² 2 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, oferuje do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 85,62 m2 w budynku dworca pkp Wrocław Psie Pole. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²19,50 m² 1 028 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 19,50 m2. Do ceny należy doliczyć: - 20% powierzchni za udział w częściach wspólnych - 23,30 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 990 zł125,55 m² 19 912,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal biurowy na sprzedaż | 125,55 m | gotowy, nowoczesny, blisko rynku. Na sprzedaż funkcjonalny i nowocześnie zaaranżowany lokal biurowy z wejściem z ulicy o powierzchni 125,55.

Szczegóły ogłoszenia

54,76 zł/m²42 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam biuro we Wrocławiu ul Karkonoska, nieopodal wylotu z Wrocławia/stacja mol. Biuro składa się z 2 pomieszczeń - 1 pokój przechodni + duży gabinet Biuro wyposażone w klimatyzacje.

Szczegóły ogłoszenia

58,21 zł/m²67 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne biuro o powierzchni 67m2 przy ulicy Sokolniczej 5 (bezpośrednio przy pl. Jana Pawła II), idealne dla firm ceniących prestiż, komfort oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²103 m² 4 120 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

2 142 735 zł183,13 m² 11 700,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal medyczny w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal z przeznaczeniem na lokal medyczny w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²212 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: aleksandra Dzielnicka tel:   Powierzchnia biurowa na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego! ****wolne od zaraz**** Podstawowe informacje: - lokal biurowy o powierzchni 212.

Szczegóły ogłoszenia

41,94 zł/m²17 m² 713 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław / stare miasto/ blisko Rynku Do wynajęcia od 1 czerwca 2026 lokal użytkowy o powierzchni 17 m2 na 4 piętrze kamienicy przy ul. Świdnickiej ,w bliskim sąsiedztwie Rynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²47 m² 1 880 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²175 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro 175 m | klasa A | 4 piętro | open space + 2 pokoje Lokalizacja zapewnia sprawny dojazd do kluczowych punktów miasta, a układ powierzchni daje możliwość dopasowania aranżacji do.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²145 m² 5 075 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 145 m2 znajdujący się na 2 piętrze w ścisłym centrum Wrocławia, niedaleko Głównego Dworca pkp i pks z doskonałym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 100 m , usytuowany w nowoczesnym budynku z 2005 roku, w samym centrum Wrocławia na ulicy Świętego Mikołaja 12, na II.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²480,10 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa do wynajęcia Wrocław, fabryczna, nowoczesna powierzchnia biurowa zlokalizowana w zielonej części dzielnicy Fabryczna, w niskiej i kameralnej zabudowie, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²25 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław / stare miasto / bliskie okolice rynku Polecam do wynajęcia pomieszczenie biurowe/lokal usługowy przy jednej z głównych ulic Centrum Wrocławia o pow. 25 m2 usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy adres W centrum wrocławia: biuro 100 M gotowe na twój biznes! Zainwestuj w komfort i prestiż swojej firmy, wybierając biuro w najlepszej lokalizacji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

155 zł/m²200,49 m² 31 076 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni ok. 200 m , zlokalizowany w prestiżowym kompleksie ovo Wrocław przy ul. Podwale - w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Hilton,.

Szczegóły ogłoszenia

869 550 zł57,97 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia. Zróżnicowane metraże. Prestiżowa inwestycja na styku dużych osiedli mieszkaniowych Wrocławia - Kleciny i Ołtaszyna Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

59,41 zł/m²202 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu o łącznej powierzchni 202,86m2, na drugim piętrze. Okna lokalu wychodzą na obie strony budynku, pomieszczenia po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

96,90 zł/m²133,13 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na wynajem lokal o powierzchni 133,13 m2 położony przy ul. Przyjaźni Lokal dostępny jest od zaraz. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²76 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnia biurowa o powierzchni 76 m2 usytuowana na 2 piętrze budynku times mieszczącym się przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Wysoki standard wykończenia oraz praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

53,91 zł/m²231,88 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność Polecam komfortowy lokal użytkowy składa się z ośmiu sal, sekretariatu, pomieszczenia socjalnego, gabinetu, toalety, schowka i korytarza. Znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

77,72 zł/m²193 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia moduł biurowy o powierzchni 192,4m2, na parterze. Lokal składa się z 4 pokoi ,wspólne zaplecze sanitarne. Dostępne wszystkie media, klimatyzacja, światłowód, cena: 35.

Szczegóły ogłoszenia

62,26 zł/m²128,50 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

powierzchnie biurowe - tuż przy aow - Wrocław Zachód świetna lokalizacja - duży parking - dostępne od zaraz Do wynajęcia przedstawiam powierzchnię biurową o metrażu 128,5 m 2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

135,69 zł/m²109 m² 14 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Ovo Wrocław | Premium Office for Rent | Dostępne od 1 stycznia 2026 r. Ekskluzywne biuro klasy premium w prestiżowym kompleksie ovo Wrocław jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

84,95 zł/m²52,97 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-