dowolna

Biura Wrocław - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z garażem, Borek

Borek,Wrocław

37,50 zł/m²200 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dom wolnostojący - wynajem na firmę! Wrocław - Krzyki Borek cena netto : 7500 zł/ m-c + vat+ opłaty Dom wolno stojący, 2- kondygnacyjny o pow. około 200 m2. Bardzo atrakcyjna aranżacja wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

58,82 zł/m²136 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 136 m2 w centrum Wrocławia. W budynku biurowym znajduje się całodobowa ochrona. Oferowana powierzchnia obejmuje 9 pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Ostrowskiego

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

40 zł/m²18 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szanowni Państwo, posiadamy obecnie do wynajęcia pomieszczenia biurowe / handlowe / usługowe, położone we Wrocławiu, przy ul. Ostrowskiego 30 (blisko fat-u), w bliskim sąsiedztwie nowo wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

72,73 zł/m²11 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia od 01.01.2012r. klimatyzowany pokój biurowy na II piętrze w budynku B na ul. Braniborskiej 52 o powierzchni 11 m2. Stawki: stawka -czynsz Najmu pow. biurowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Spokojna

Krzyki,Wrocław

45,45 zł/m²33 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia na cichą pracę biurową lub inną na parterze domu jednorodzinnego. Dwa pokoje z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze. Wejście ze wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

100 zł/m²1 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz prestiżowego adresu dla swojej firmy, ale nie chcesz płacić olbrzymiego czynszu za wynajem powierzchni? Dopiero zaczynasz i chcesz ograniczyć koszty stałe? Nie potrzebujesz biura a do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

70 zł/m²104 m² 7 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku mieszczącym się przy ul. Kleczkowskiej (rok budowy 1935). Budynek po generalnym remoncie, z przeznaczeniem na biura usługowo-handlowe. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

50 zł/m²194 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku mieszczącym się przy ul. Kleczkowskiej (rok budowy 1935). Budynek po generalnym remoncie, z przeznaczeniem na biura usługowo-handlowe. Na całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

 

 

Stare Miasto,Wrocław

0,03 zł/m²62 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Okazja! Elegancki lokal biurowy w centrum miasta (blisko Rynek, sąd, węzeł komunikacyjny przy pl. 1 maja). Powierzchnia 62 m2, dwa pokoje (30m i 13m), kuchnia, łazienka, przedpokój, wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

67 zł/m²140 m² 9 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia luksusowe pomieszczenia biurowe w prestiżowej lokalizacji we Wrocławiu. Doskonałe pod wynajem dla kancelarii, firmy, czy innej instytucji. Biura są po remoncie, ściany pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ostrowskiego

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

60 zł/m²19 m² 1 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szanowni Państwo Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej posiada obecnie do wynajęcia lokale biurowe znajdujące się w nowo wybudowanym ośrodku dydaktyczno-naukowym przy ul. Ostrowskiego 30 (blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł62 m² 7 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W lokalu wykonano remont generalny(z pełną dokumentacją techniczną),okna pcv,wysokość 3,40m.Niewątpliwym atutem oprócz lokalizacji jest przestronność-łatwo przearanżować wg potrzeb,ponadto lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

38,81 zł/m²67 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

do wynajęcia komfortowy lokal biurowy 67m2 w centrum miasta - 100 m od rynku. 3 pomieszczenia, lazienka, wszystko nowo wyremontowane ( stolarka okienna, drzwi, sciany, wykładziny, oswietlenie ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

30 zł/m²38 m² 1 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do podnajęcia część lokalu użytkowego we Wrocławiu. Lokal położony przy ruchliwej ulicy z miejscami parkingowymi przed lokalem. Najlepiej na działalność biurową. Na wynajem są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

60 zł/m²71 m² 4 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy przy Rynku o pow. 71,1 m2 na Starym Mieście, ul. Św. Mikołaja w b. prestiżowej odrestaurowanej kamienicy z XIX w. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

52,58 zł/m²38 m² 1 998 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Eleganckie dla malych firm, krzyki 38m2 (+25m2!) Wynajmę designerski, wygodnie położony lokal nadający się na nowoczesne biuro, elegancki gabinet lub kancelarię, szkołę językową, studio lub inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

34,09 zł/m²88 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia parter bliżniaka na biuro lub lokal usługowy. Osobne, niezależne wejście. W lokalu znajdują się 3 biura, pomieszczenie socjalne, łazienka, wc. Ogrzewanie gazowe. Ołtaszyn, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

44,12 zł/m²68 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mieszkanie dwupoziomowe, na ostatnim piętrze, budynek corteverona, od ul. Grabiszyńskiej. Dwie otwarte powierzchnie + łazienka + mała kuchnia. Wykończone, w tej chwili używane też jako biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krakowska

Księże Małe,Wrocław

49 zł/m²202 m² 9 898 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 202 m2 w budynku położonym przy ulicy Krakowskiej 90. W ofercie znajduje się 7 pomieszczeń o powierzchni od 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Klecińska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy w dobrej lokalizacji z miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Parkowa

Sępolno,Wrocław

35 zł/m²55 m² 1 925 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Witam Ze względu na zmniejszenie zespołu (firma it) mamy do wynajęcia połowę biura (ok 55 m2) z osobnym wejściem. Biuro znajduje się w stylowej kamienicy z 1908 roku przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Bema

Stare Miasto,Wrocław

53,33 zł/m²75 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia 75 metrowe biuro położone na 1 piętrze, 6-cio kondygnacyjnego budynku Rezydencja Tumska (część kompleksu biurowego Bema Plaza, położonego przy placu Bema). Lokal jest dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Hallera

Borek,Wrocław

54 zł/m²69 m² 3 726 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę designerski, wygodnie położony lokal nadający się na nowoczesne biuro, elegancki gabinet lub kancelarię, szkołę językową, studio lub inną działalność. Opis * bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

30 zł/m²117 m² 3 510 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Posiadamy atrakcyjny moduł biurowy o powierzchni 117 m2 składajacy się z 4 pomieszczeń (66 m2, 12 m2, 15 m2, 24m2) znajdujacy się w budynku biurowym zlokalizowanym na ternie strzeżonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Solidarności

Stare Miasto,Wrocław

25 zł/m²12 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta przedstawia cenę netto. Świetna lokalizacja, sporo miejsc parkingowych, atrakcyjny widok z okna. Standard biurowca taki sobie, ale jest wszystko co potrzeba. W budynku jest przyjemny bar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

35 zł/m²135 m² 4 725 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

powierzchnie biurowe (135 m2)- 35zł/m2 - do wynajęcia oraz powierzchnie magazynowe (80 m2) - 25 zł/m2 -do wynajęcia. Pomieszczenia biurowe i magazynowe w rewelacyjnej lokalizacji - skrzyżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Klecińska

Fabryczna,Wrocław

30 zł/m²36 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Pomieszczenia biurowe w dobrym punkcie miasta z miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Miarki

Ołbin,Wrocław

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal z witrynami, 2 wejścia , sala sprzedaży + 4 pokoje, alarm, rolety zewnętrzne, idealny na biuro , może byc sklep, mozliwość wynajęcia miejsc postojowych w garazu podziemnym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Muchoborska

Muchobór Mały,Wrocław

57 zł/m²250 m² 14 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pomieszczenia biurowe w nowym budynku. Niezależne wejście, parking. Klimatyzacja. teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²50 m² 2 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajme lokal w samym sercu Wrocławskiego Rynku! Lokal o pow.prawie 50m2,składający sie z dużego przedpokoju,2 pokoi i dużej łazienki.Pokoje dzieli szklana ,przyciemniana,szyba.LOkal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o blisko 100m2 osadzony w samym centrum Wrocławia,przy najbardziej ruchliwej ulicy ul.Oławskiej - ulicą stanowiącą najkrótszą i najchętniej wybieraną drogę z Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Biskupin

Biskupin,Wrocław

35 zł/m²35 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę pomieszczenie biurowe 35 m, na parterze, w budynku jednopiętrowym (biskupin). Budynek po remoncie,elewacja ocieplona,okna pcv, rolety, monitoring, budynek ma własne ogrzewanie. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ostrowskiego

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

35 zł/m²72 m² 2 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szanowni Państwo, posiadamy obecnie do wynajęcia pomieszczenia biurowe / handlowe / usługowe, położone we Wrocławiu, przy ul. Ostrowskiego 30 w dzielnicy Grabiszynek (blisko fat-u). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

80 zł/m²128 m² 10 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy w nowopowstałym biurowcu przy ul. Kukuczki. 128m2 + 44m2 tarasu. 4 piętro (winda), średnia wysokość 3,20m. 80zł netto/m2 + liczniki + wspólnota. Dostępne 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy - przy ul. Kościuszki (w podwórzu) W lokalu użytkowym o łącznej powierzchni 117 m2 do wynajęcia: 50 m2 z osobnym wejściem 3 osobne pomieszczenia (17m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Kościuszki

Śródmieście,Wrocław

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

 

 

Krzyki,Wrocław

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia dwa pomieszczenia (jedno 35m2, drugie 25m2) w budynku wolnostojącym jednopiętrowym. Wejście do budynku od ulicy Grota Roweckiego. Na piętrze znajdują się pomieszczenia właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

21 zł/m²55 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę część powierzchni biurowej wyposażonej w meble biurowe, biurko/a, komputer/y, telefon/y z dostępem do gabinetu przeznaczonego do spotkań z klientami, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ostrowskiego

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

35 zł/m²36 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe położone we Wrocławiu w dzielnicy Grabiszynek (blisko fat-u). Powierzchnia lokalu wynosi 36 mkw i składają się na nią 2 lokale po 18mkw: biuro znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

62 zł/m²145 m² 8 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne biuro przy Rynku o pow. łącznej 145 m2 na Starym Mieście, ul. Św. Mikołaja w b. prestiżowej odrestaurowanej kamienicy z XIX w. Lokal składa się z 6.