dowolna

Biura Wrocław - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

770 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

770 ogłoszeń

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy adres W centrum wrocławia: biuro 100 M gotowe na twój biznes! Zainwestuj w komfort i prestiż swojej firmy, wybierając biuro w najlepszej lokalizacji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

155 zł/m²200,49 m² 31 076 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni ok. 200 m , zlokalizowany w prestiżowym kompleksie ovo Wrocław przy ul. Podwale - w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Hilton,.

Szczegóły ogłoszenia

869 550 zł57,97 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia. Zróżnicowane metraże. Prestiżowa inwestycja na styku dużych osiedli mieszkaniowych Wrocławia - Kleciny i Ołtaszyna Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

59,41 zł/m²202 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu o łącznej powierzchni 202,86m2, na drugim piętrze. Okna lokalu wychodzą na obie strony budynku, pomieszczenia po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

96,90 zł/m²133,13 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na wynajem lokal o powierzchni 133,13 m2 położony przy ul. Przyjaźni Lokal dostępny jest od zaraz. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²30,97 m² 1 239 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław / stare miasto Do wynajęcia od 1 stycznia 2026 lokal składający się z jednego pokoju o pow. 30,89 mkw. na 4 piętrze kamienicy. Pomieszczenie o przeznaczeniu biurowym lub.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²45 m² 2 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Wrocław /fabryczna / ul. Kosmonautów Do wynajęcia od zaraz biuro o pow. 45 mkw. Nieruchomość składa się z 3 połączonych pokoi. Lokal wyposażony w klimatyzację. 2 piętro bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²145 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Dzień dobry Oferuję lokal biurowy w doskonałej lokalizacji w samym centrum Wrocławia przy ul. Komandorskiej. Lokal o powierzchni 145mkw w skład, którego wchodzi: - open space -.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²76,56 m² 5 359 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 76 m , położony przy prestiżowej ulicy Kiełbaśniczej, w samym sercu wrocławskiej dzielnicy biznesowej. Lokalizacja: biuro.

Szczegóły ogłoszenia

71 zł/m²199,18 m² 14 142 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wygodne biuro w prestiżowym biurowcu, lokal biurowy na ostatnim piętrze w budynku Nowy Alexandershaus położonym pl. Jana Pawła II, w kompleksie Bulwar Stromiejski), o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł10 m² 1 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż 8 miejsc postojowych w garażu podziemnym przy ul. Jesionowej 50-78 we Wrocławiu. Dostępne od zaraz Bezpieczny garaż podziemny Wygodny wjazd i dobra lokalizacja Cena: 15 000 zł za 1.

Szczegóły ogłoszenia

47,21 zł/m²317,71 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy z tarasem w sq Business Center, ul. Stacyjna - Wrocław Oferujemy na wynajem nowoczesny lokal biurowy położony na ostatnim piętrze prestiżowego biurowca.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²183,50 m² 7 340 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Dzień dobry Oferuję lokal biurowy w doskonałej lokalizacji w samym centrum Wrocławia przy ul. Komandorskiej. Lokal o powierzchni 183,5mkw w skład, którego wchodzi: - open space -.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²100 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy 100m2 w ścisłym Centrum pod wynajem. Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 100 m2 zlokalizowany w eleganckiej, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²40,40 m² 2 424 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław / Krzyki / Borek Polecam biuro w prestiżowym obiekcie biuro-usługowym. Nieruchomość składa się z kilku budynków. Na parterze każdego budynku reprezentacyjny hall wejściowy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²237 m² 29 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem - 237 m , parter, centrum Wrocławia ul. Piotra Skargi Na wynajem powierzchnia użytkowa o metrażu 237 m , zlokalizowana na parterze nowoczesnego budynku w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²42,50 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 161 580 zł82,97 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale handlowo-usługowe do sprzedaży. Zróżnicowane metraże. Prestiżowa inwestycja na styku dużych osiedli mieszkaniowych Wrocławia - Kleciny i Ołtaszyna Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

38,53 zł/m²140 m² 5 394 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Bezpośrednie sąsiedztwo wrocławskiego rynku Z możliwością dowolnej ilości miejsc parkingowych Prezentujemy Państwu niezależny moduł biurowy o pow. 107,88 mkw pow. użytkowej (mierzone po.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 50 m , idealny pod działalność handlowo- usługową (sklep lub biuro) kiedyś była prowadzona działalność gastronomiczna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

54,86 zł/m²175 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowych przestrzeni biurowych o powierzchni 175 m i 95 m , znajdujących się w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym przy ulicy Rybackiej w Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł116,71 m² 12 766,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 116,71 m, usytuowany w budynku mieszkalno-usługowym przy ulicy Kościuszki. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio od strony ulicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł59,80 m² 7 190,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni ok. 60 m , zlokalizowany przy ul. Daszyńskiego w Wrocław. To doskonała propozycja dla inwestorów oraz osób poszukujących przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²21,80 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 21,8m2 w cenie 1 149,51 zł netto. Do ceny należy doliczyć: - 20% powierzchni za udział.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł108,89 m² 38 479,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal biurowy o powierzchni 108,89 mkw z prywatnym tarasem (jedynym na poziomie lokalów biurowych) w prestiżowym budynku ovo w centrum Wrocławia. Budynek: ovo to.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²192 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biuro magazyn położony Psie Pole dobry dostęp do aow Bardzo dobrze usytuowana pod względem komunikacyjnym. Blisko do Autostrady i Obwodnicy Śródmiejskiej. Dojazd również mpk - , autobus.

Szczegóły ogłoszenia

159 zł/m²212,90 m² 33 851 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy- pl. Dominikański, wrocław Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 212,90 m , położony w prestiżowej lokalizacji - przy pl. Dominikańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²1 050 m² 57 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy biuro open-space o pow. 1050 mkw. w ścisłym centrum Wrocławia Lokalizacja : okolice Rynku, położone w 6-kondygnacyjnym budynku biurowo-handlowo-apartamentowym Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

91 zł/m²164,04 m² 14 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy ul. Wyszyńskiego 56, inwestycja zrealizowana przez dewelopera Okre. Do wynajęcia lokal usługowy położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Wyszyńskiego 56. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²157,57 m² 11 345 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu nowoczesnej powierzchni biurowej wielka 27 - biurowiec artefakt - klasa A W doskonałej lokalizacji artefakt przy ul. Wielkiej 27 we Wrocławiu to nowoczesny biurowiec klasy A, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²89,90 m² 4 495 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia biuro o powierzchni 89,9 m2 na parterze w biurowcu przy ul. Krakowskiej. Lokal jest dostępny od zaraz. Dostęp do łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł280,70 m² 7 481,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony przy ruchliwej arterii miasta - w rejonie ulic Żmigrodzkiej i Bałtyckiej, tuż przy wjeździe do Wrocławia od strony węzła autostradowego A8.

Szczegóły ogłoszenia

105,71 zł/m²35 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy na wynajem - lokal biurowy! Jeśli szukasz prestiżowego miejsca na biuro, które podkreśli profesjonalny wizerunek Twojej firmy ten lokal jest idealnym wyborem! Do wynajęcia ustawny lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²51 m² 2 805 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Praktyczne biuro przy placu Wolności. Wydzielony gabinet do spotkań oraz open space dla kilku stanowisk pracy, okna połaciowe z pięknym widokiem na sąd i plac wolności. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²237,70 m² 19 016 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Lokale biurowe przy aow - Gwarancja łatwego dojazdu! Do wyboru pokoje/gabinety/piętra metraże od 5 mkw do nawet 350 mkw. Możliwe do wynajęcia pokoje, które świetnie nadadzą się na biura jak.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²106 m² 7 314 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja : Wrocław, stare Miasto Do wynajęcia lokal biurowy na 1.piętrze w kameralnym biurowcu klasy A blisko centrum miasta, z wygodnym dojazdem zarówno autem jak i MPK do.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²286 m² 12 870 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Gabinety lekarskie w przyziemiu powierzchnia 286 m2 + powierzchnia wspólna 57 m2 (łącznie 343 m2). Do ceny należy doliczyć: - udział.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł749,44 m² 3 469,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Historyczna willa Z charakterem I niepowtarzalną architekturą Z przełomu XIX I XX wieku Budynek z końca XIX w. | ogromny potencjał | Idealny pod placówkę medyczną, klinikę,.

Szczegóły ogłoszenia

278 zł/m²18 m² 5 004 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Biuro Obrotu Nieruchomościami w Warszawie składa propozycje wynajmu powierzchni pod stoiska handlowe na terenie dworca Wrocław Główny. Powierzchnia zostanie przeznaczona na 6 stoisk (wysp).

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²161,90 m² 8 095 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy Państwu do wynajęcia dwu-poziomowy lokal o pow. 161,9 mkw zlokalizowany przy pl. Grunwaldzkim na parterze jednego z bloków na ,wrocławskim Manhatannie" Rozkład: parter.

Szczegóły ogłoszenia

2 197 666 zł137,44 m² 15 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stylowy zrewitalizowany lokal W sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku Lokal z Przeznaczeniem na Usługi: prawnicze, księgowe, szkoleniowe, finansowe branżę it oraz gastronomiczne.