dowolna

Biura Wrocław - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

770 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

770 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 739 800 zł266 m² 10 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowy w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal biurowy/usługowy w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy Fabryczna. Budynek realizuje.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem od zaraz przestronny lokal użytkowy o powierzchni 70m2m , położony w budynku wolnostojącym/biurowym przy ul. Kobierzyckiej. Doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

61,70 zł/m²47 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy. Położony na piętrze kompleksu biurowo-usługowego ab Centrum. Lokal gotowy do prowadzenia działalności. Idealnie nadaje się na działalność biurowo usługową. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²16 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia pokój biurowy o powierzchni 16 m2, zlokalizowany w sąsiedztwie Portu Lotniczego Wrocław Strachowice. Biuro mieści się na antresoli w części magazynowej budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa klasy A, w centrum Wrocławia W przypadku potrzeby prac aranżacyjnych czas przygotowania wynosi ok. 3 4 tygodnie, natomiast większe zmiany 4 10 tygodni. W międzyczasie.

Szczegóły ogłoszenia

13,80 €/m²335 m² 4 623 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Ekskluzywna powierzchnia komercyjna z witrynami na terenie dużego kompleksu. Wybór powierzchni od 225 mkw do 2430 mkw. Możliwość przystosowania i wykończenia lokalu pod potrzeby najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł132 m² 8 325,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy Biuro Nieruchomości Dworakowski oferuje do sprzedaży: oferuje Przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 616 zł79,84 m² 14 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż. Nowy lokal handlowo-usługowy w centrum Wrocławia. Lokal na parterze nowego budynku wielorodzinnego realizowanego przy ulicy Lelewela 9 we Wrocławiu. Najważniejsze atuty Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinety na wynajem w budynku biurowym w centrum przy Piłsudskiego. Powierzchnie od kilkunastu do 60 mkw. Biurowiec z dostępem 24, ochrona, światłowód, recepcja, winda. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł116,60 m² 10 283 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tomasz Leiman tel.   Lokal usługowy o powierzchni 116m2 położony jest nieopodal Placu Grunwaldzkiego. DO negocjacji Lokal składa się z: - dużej sali usługowej -.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²37 m² 3 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia: lokal biurowy 37m w nowoczesnym biurowcu klasy A - Fabryczna, wrocław Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 37 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²466 m² 23 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na parterze budynku dworca Wrocław Świebodzki (od strony ulicy Tęczowej). W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

29,80 zł/m²1 745 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:59

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealne miejsce dla biznesu Ulica Włodkowica przyciąga setki ludzi, bogata oferta lokali gastronomicznych oraz hotelowa wpisała się na stałe w mapę miasta Wrocław. To idealne miejsce aby otworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

58,93 zł/m²280 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Oferujęmy do wynajęcia 280- metrowy elegancki 8-pokojowy modul, -Winda -kuchnia -wc Lokal mieści się w prestiżowej okolice, na 3 piętrze, (całe piętro) przy ul. pl.Powstanców Śl Ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²303 m² 16 665 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia - nowoczesny lokal biurowy 303 m w centrum Wrocławia Oferujemy do wynajęcia przestronny, komfortowy lokal biurowy o powierzchni 303 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

24,81 zł/m²310,37 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu pomieszczeń na I piętrze i poddaszu 4-kondygnacyjnego budynku w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²290 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia klimatyzowany lokal o łącznej powierzchni 290m2 na 4 piętrze kamienicy przy ul. Świdnickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Pomieszczenia o przeznaczeniu biurowym lub.

Szczegóły ogłoszenia

54,05 zł/m²111 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 111 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia przy ulicy Karola Olszewskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²192 m² 7 680 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biuro wynajmowane jest bez prowizji od najemcy, bezpośrednio od właściciela nieruchomości tj. Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

51,44 zł/m²347,96 m² 17 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z powierzchnią biurową zlokalizowaną niedaleko centralnych stref Wrocławia, tuż przy Placu Strzeleckim. Lokalizacja ta cieszy się doskonałymi połączeniami za pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

13,80 €/m²225 m² 3 105 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

28,54 zł/m²1 401 m² 39 980 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia hala w wysokim standardzie - rzadko spotykana oferta z suwnicą, idealna pod produkcję, magazynowanie lub logistykę. Obiekt posiada wentylację z możliwością modyfikacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł4,05 m² 14 567,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Polecamy do sprzedaży lokal handlowo - usługowy położony w Galerii Handlowej "pasaż królewiecki". Lokal ma powierzchnię 4,05 mkw i położony jest na parterze budynku handlowego. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²289 m² 15 895 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu budynku o łącznej pow. 289 m2 przy ul. Madalińskiego 115 we Wrocławiu, usytuowanego dz. nr 4/153 am 42.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia elegancki, przestronny lokal o powierzchni 110 m , zlokalizowany na 1. piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Sienkiewicza 100 we Wrocławiu. To miejsce o wyjątkowym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²66 m² 3 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Kameralne biuro przy nfm. Parking podziemny pod budynkiem Dwa doświetlone gabinety, oraz recepcja / sala z miejscem dla dwóch stanowisk. Dodatkowo dostęp do wody dla potrzeby aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

19,77 zł/m²1 138 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia magazyn/halę 1138m2 z rampą na Stabłowicach (biuro i toaleta) Magazyn nieogrzewany. Brak możliwości podziału. Bardzo dobry dojazd pod halę na większe samochody,.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł71 m² 8 943,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekunka oferty Sabrina Przybył Tel.   oferta wyłącznie W sdp nieruchomości! Na sprzedaż lokal usługowy 71mkw przy ulicy Mierniczej we Wrocławiu. Na sprzedaż funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²140 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia duży lokal biurowo-usługowy z parkingiem oraz dużym( ok 600m2) placem magazynowym lub postojowym. Lokalizacja: lokal znajduje się na piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²275 m² 17 875 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Luksusowe biuro w samym centrum miasta - na płycie Wrocławskiego rynku. Szerokie okna z widokiem na rynek. Otwarta cegła oraz betonowe słupy dające możliwość ciekawej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²303,25 m² 11 524 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal na usytuowany na I (158,77 m2) i II (144,49 m2) piętrze budynku dworca Wrocław Świebodzki w klatce pl. Orląt Lwowskich 20 D. Lokal składa się z 18.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²240 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 238,68 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych części Wrocławia przy ul. Legnickiej, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²14,80 m² 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia biuro o powierzchni 14,8 m2 na pierwszym piętrze w biurowcu przy ul. Krakowskiej. Lokal jest dostępny od zaraz. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²253 m² 12 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wrocław Krzyki - Południe Polecamy do wynajęcia lokal biurowy na piętrze budynku usytuowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwej arterii komunikacyjnej na południu Wrocławia. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²333,20 m² 13 328 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu pomieszczeń biurowych na I piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Pułaskiego 52 Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²88,46 m² 6 192 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 88,46 m2 zlokalizowany przy ul. Kiełbaśniczej, w samym centrum wrocławskiego Starego Miasta. To elegancki budynek o ponadczasowej architekturze, łączący.

Szczegóły ogłoszenia

58,24 zł/m²91 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne biuro o powierzchni 91m2 przy ulicy Sokolniczej 5 (bezpośrednio przy pl. Jana Pawła II), idealne dla firm ceniących prestiż, komfort oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

51,43 zł/m²70 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłączność wrocław/centrum / ul.Legnicka Prestiżowy lokal o pow. 70 mkw., 2 piętro, winda, Absolutnie niesamowita oferta! Lokal składa się z 1 pomieszczenia typu open space, wc.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²109 m² 4 142 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam biura położone na parterze budynku składające się z trzech pomieszczeń. Cena wynajmu 4142 zł + opłata eksploatacyjna 2378 zł + media (energia elektryczna płatna na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²93 m² 6 370 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz biura o wysokim standardzie? Jeżeli tak oferta lokalu jest idealna dla Ciebie! Pragnę zaprezentować lokal 93m2 przy ul. Rzeźniczej we Wrocławiu. Lokal składa się z open space,.

Szczegóły ogłoszenia

155 zł/m²8 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 1-2 osób w lokalizacji Spaces Wroclavia *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta.