dowolna

Lokale handlowo-usługowe Wrocław - Baza ogłoszeń najmu i kupna

431 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

431 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

112 zł/m²224 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Specjalista ds. nieruchomości Tel: powierzchnia handlowa w samym centrum Wrocławia - rynek! Otoczenie nieruchomości: lokal mieści się w samym sercu miasta, przy jednej z największych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Krakowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

59,11 zł/m²68 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na parterze z witryną z 6 niezależnymi pomieszczeniami - "indywidualne boksy" zamykane na klucz, nadające się do pracy dla np. agencji pracy, ksiegowości, biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Roosevelta

Śródmieście,Wrocław

419 000 zł35 m² 11 971,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy Lokal znajduje się na parterze 5-piętrowej kamienicy przy ul.F. Roosevelta w wyrestaurowanej kamienicy Na całość 35 m2 składają się dwa pomieszczenie i toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

38,89 zł/m²54 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia zadbany, klimatyzowany, wykończony w nowoczesnym stylu lokal usługowy o powierzchni ~54 m , usytuowany w budynku z 2001 roku z windą, w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Lakiernicza

Oporów,Wrocław

80,06 zł/m²50 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem funkcjonalny, gotowy do użytkowania lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

79,17 zł/m²192 m² 15 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu i sprzedaży nieruchomości usytuowanej przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic - Ołtaszyńskiej / Zwycięskiej, gwarantując doskonały widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

51,15 zł/m²96 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni 96 m , położony w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych punktów Wrocławia - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

116,50 zł/m²59 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 59m2 zlokalizowany na terenie nowego osiedla zrealizowanego przez dewelopera Robyg przy ul. Międzyleskiej. Lokal położony jest na parterze, witryny wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rusznikarska

Oporów,Wrocław

104,08 zł/m²49 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Розмовляємо українською, російською та польською. Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy przy ul. Racławickiej, dokładnie ul. Rusznikarska Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Krakowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

142,86 zł/m²7 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem boksy biurowe ( 6 niezależnych boksów) w doskonałej lokalizacji przy ul. Krakowskiej 39b we Wrocławiu. Do wynajęcia 1 boks biurowy w lokalu usługowym na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Dedala

Fabryczna,Wrocław

60,26 zł/m²126 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dzień dobry Przedstawiam gotowy lokal usługowy na nowoczesnym osiedlu przy Bulwarze Dedala. Lokal znajduje się w budynku z 2015 r. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane - komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bacha

Ołbin,Wrocław

859 000 zł79 m² 10 846 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ul. Bacha - tuż obok ul. Wyszyńskiego Metraż: 79,20 m2 Blok z 2000 roku Wejście bezpośrednio z ulicy Czynsz: 1550 zł Spółdzielcze-własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Psie Pole,Wrocław

1 565 000 zł97 m² 16 134 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty sieci Żabka, konkrety: - umowa działa od 10.2025r, na okres 10 lat - lokal mieści się w budynku z 2019r. jest narożny, dobrze widoczny, blisko przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Lakiernicza

Oporów,Wrocław

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Różanka,Wrocław

1 400 000 zł185 m² 7 567,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal o powierzchni 185 m2 na sprzedaż ul. Chorwacka. Wyposażenie lokalu: -profesjonalna wentylacja z wyrzutem na dach -klimatyzacja -dwa wejścia -dwie toalety ( klienci, personel ) -podwieszany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Wrocław

38,24 zł/m²68 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego zlokalizowanego w dzielnicy Nadodrze. Lokal znajduje się przy ulicy Św. Wincentego, jest to boczna ulicy Pomorskiej prowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

120 zł/m²38 m² 4 560 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 38 m , usytuowany na parterze Galerii Wnętrz domar przy ul. Braniborskiej 14 we Wrocławiu. To idealne miejsce dla firm związanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Psie Pole,Wrocław

75 zł/m²102 m² 7 661 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy na bardzo dużym osiedlu mieszkalnym! Lokal znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego, w bliskiej odległości kilku nowych oraz powstających inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stare Miasto,Wrocław

84,15 zł/m²82 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 82 mkw., zlokalizowany w ścisłym centrum miasta przy ul. Nożowniczej, obok Placu Nowy Targ i Rynku. Do tej pory funkcjonował tu zakład fryzjerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Wrocław

75,44 zł/m²57 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Nietuzinkowy lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji ul. Krupnicza 9 we Wrocławiu. Przeznaczenie najmu - usługi, handel, gastronomia, biuro. Lokal jednopoziomowy o wielkości 57 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żelazna

Grabiszyn,Wrocław

57,14 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy nr 2 w jakości premium zlokalizowany przy ul. Żelaznej 52a we Wrocławiu (osiedle Grabiszyn) o powierzchni 140 m z dużą ilością witryn i doskonałą widocznością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Lakiernicza

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

93,02 zł/m²43 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz idealnego miejsca na otwarcie salonu fryzjerskiego, gabinet kosmetyczny lub innego biznesu? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Do wynajęcia świeżo wyremontowany i świetnie zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Stare Miasto,Wrocław

270,71 zł/m²99 m² 26 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal przy jednym z głównych ulic dochodzących do wrocławskiego rynku - ul. Ruska 66/67. Lokal dobrze wyeksponowany, z wejściem i witrynami od głównego chodnika. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Jackowskiego

Biskupin,Wrocław

225 000 zł54 m² 4 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Biskupina we Wrocławiu. Nieruchomość przystosowana jest do prowadzenia działalności gastronomicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rusznikarska

Grabiszynek,Wrocław

104,08 zł/m²49 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 49 m2. Lokal znajduje się na parterze nowo wybudowanego budynku mieszkalno-usługowego w dzielnicy Grabiszynek we Wrocławiu. Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

33,44 zł/m²897 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Obiekt magazynowo-usługowy z placem manewrowym w ścisłym centrum Wrocławia (świetna lokalizacja, plac manewrowy, monitoring) Prezentuję lokal magazynowo - usługowy do wynajmu dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krępicka

Leśnica,Wrocław

38,71 zł/m²155 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal to tak naprawdę jedna powierzchnia wydzielona toaletą, obecnie podzielona ściankami gk gdzie wydzielono pom socjalne i sale przyjęć. Lokal to połowa pawilonu wolnostojącego , jedną część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

650 000 zł82 m² 7 947 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 81,79 m, położony na parterze budynku przy ul. Trzebnickiej we Wrocławiu, w doskonałej lokalizacji, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Poniatowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 000 000 zł150 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy ~150 m - ul. Poniatowskiego 7e, wrocław (ołbin/nadodrze) Wysoki Standard | Po remoncie w 2020 roku Szukasz pewnej lokaty kapitału? Trafiłeś na Mercedesa wśród lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Karłowice,Wrocław

23 010 zł18 m² 1 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż kontener handlowy wraz z wyposażeniem i możliwością kontynuacji dzierżawy gruntu! Kontener, (o wymiarach 295cmx600cm i wysokości 285cm) znajdujący się tuż przy dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

797 547 zł91 m² 8 800,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, ołtaszyn, brylantowa Opis : Na sprzedaż wyjątkowy narożny lokal użytkowy o powierzchni 90,63 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Brylantowej. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Klecina,Wrocław

47,76 zł/m²84 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 83,75m , położony w budynku wolnostojącym/biurowym przy ul. Kobierzyckiej. Doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

2 000 000 zł90 m² 22 222,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Placu Kościuszki o powierzchni 90 mkw. Lokal doskonale nadaje się na usługi, handel lub gastronomię. Wszystkie media miejskie. Wysokość lokalu 5 mkw. Wejście od frontu i podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 124 876 zł137 m² 8 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, ołtaszyn, brylantowa Opis : Na sprzedaż narożny, lokal użytkowy o łącznej powierzchni 137,18 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Brylantowej na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 247 700 zł83 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 83,18m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 297 732 zł158 m² 8 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, ołtaszyn, brylantowa Opis : Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 158,62 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Brylantowej na wrocławskim Ołtaszynie.