dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 045 000 zł55 m² 18 986 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1580

*For English please scroll down! Gotowe do zamieszkania -klimatyzowane- kompletnie wyposażone. Posiadamy również inne podobne mieszkania w tej lokalizacji! Gorąco polecam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

619 000 zł44 m² 14 068 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Luksusowa inwestycja w sercu Wrocławia Nieruchomość o powierzchni 44,00m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

409 500 zł42 m² 9 820 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe 2 pokoje gotowe do własnej aranżacji dział deweloperski sdp nieruchomości Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem prowizji dla biura nieruchomości i 0% podatku pcc (podatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

475 805 zł41 m² 11 521 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Krzykach. Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekunka oferty: mieszkanie o powierzchni 41,3 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 21,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Maślice

Maślice,Wrocław

460 000 zł48 m² 9 543,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 48,20m2, składające się z dwóch oddzielnych pokoi (rozkładowych) po ok 15 m2, oddzielnej kuchni 6,2m2, łazienki 4,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Maślice,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od zarazr- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na parterze przy ul. Stabłowickiej (fabryczna-Maślice) /mieszkanie o pow. 50 m2 składa się z: - salonu - Kuchni - Sypialni - Przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

485 415 zł40 m² 12 075 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. 2 pokojowe mieszkanie W inwestycji premium przy parku! Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 40,2 m2 znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poświętne

Poświętne,Wrocław

418 576 zł52 m² 8 089,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry Państwu :) Jeżeli szukacie funkcjonalnego mieszkania we Wrocławiu to mam dla Was coś ciekawego! We Wrocławiu w dzielnicy Poświętne powstaje osiedle 6 budynków mieszkalnych - 360.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Fabryczna,Wrocław

505 000 zł45 m² 11 194,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokoje z aneksem dla pary, na start, świetna komunikacja miejska. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum po remoncie generalnym Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 700 zł38 m² 71,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lubisz życie w centrum miasta? Cenisz sobie praktyczność i wygodę, a przy tym szukasz czegoś stylowego? Właśnie trafiłeś na nieruchomość idealną dla Twoich potrzeb! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

483 800 zł49 m² 9 884 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokoje W rozkładzie Z dużym balkonem, w nowym budownictwie! (bez prowizji i pcc!) Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok.48,95m2 z ogrodem znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

489 000 zł42 m² 11 577 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam na sprzedaż piękne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Możliwość video prezentacji. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

519 400 zł53 m² 9 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań tel. Oferta bez prowizji I podatku pcc - mieszkanie do własnej aranżacji - klucze od ręki - funkcjonalny układ - dostępne komórki lokatorskie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

469 000 zł49 m² 9 615 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń i umów się na spotkanie : Maciej Suwała Atuty inwestycji: - nowoczesne osiedle -budynki z garażami podziemnymi i komórkami lokatorskimi -nowoczesna architektura budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

510 580 zł52 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty: telefon 2 pokoje/winda/balkon Mieszkanie o powierzchni 52,10m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

408 000 zł42 m² 9 798 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, 2-pokojowe z balkonem mieszkanie dział deweloperski sdp nieruchomości Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem prowizji dla biura nieruchomości i 0% podatku pcc (podatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

359 000 zł41 m² 8 847 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje na zakrzowie! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 40,58m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

545 013 zł44 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycyjne 2 pokoje w nowoczesnym budynku z dużym balkonem do zamieszkania w 2023 roku! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 44,31m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybacka

Wrocław,dolnośląskie

4 300 zł63 m² 68 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 8 piętrze przy ul. Rybackiej ( Odra House, stare miasto ) /mieszkanie o pow. 63 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

439 110 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc i Prowizji! gotowe do odbioru! Super mieszkanie w unikatowej zabudowie w stylu miejskich willi, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

389 500 zł39 m² 10 005 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe 2 pokoje z balkonem Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem prowizji dla biura nieruchomości i 0% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

512 112 zł51 m² 10 075 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na Swojczycach nad rzeką Odrą! Doskonała lokalizacja - blisko terenów zielonych zaledwie 10 minut od centrum miasta! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

560 000 zł40 m² 13 827 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Luksusowa inwestycja w sercu Wrocławia Nieruchomość o powierzchni 40,50m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

378 292 zł40 m² 9 481 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Mieszkanie z systemem smart oraz antysmog. Zamieszczone zdjęcia przedstawiają propozycję wykończenia Przedstawione mieszkanie wydawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 600 zł38 m² 68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jakub Bielan tel. -wolne od pazdzniernika- polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na 6 piętrze przy ul. Kamiennej (krzyki - Południe). /Mieszkanie o pow. 38m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

394 000 zł38 m² 10 317 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Dział deweloperski, bez prowizji I podatku pcc! Mieszkanie z balkonem, o projektowanej powierzchni 38,19 m2, położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

548 850 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Śródmiejska inwestycja z historycznym duchem * 0% Prowizji! * Mieszkanie gotowe do odbioru, oddane w 2021 roku! Opiekun Patryk Wojtowicz top Nieruchomości Tel. Polecam Państwa uwadze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

419 000 zł41 m² 10 135 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie Z balkonem. DO odbioru 3q2022r. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 41,34 m2, położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brązowa

Grabiszyn,Wrocław

519 000 zł80 m² 6 488 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Opiekunka oferty: przestronne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane w zadbanej kamienicy na Grabiszynie. Wszystkie media miejskie! Otoczenie nieruchomości: cicha okolica niedaleko Centrum - 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

388 098 zł43 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości mieszkanie Z balkonem na krzykach! Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o planowanej powierzchni 43,17 m2 znajduje się na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

418 580 zł41 m² 10 234 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski biura nieruchomości poleca nieruchomości do odbioru W 2022. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie wyposażone W systememy: smart oraz antysmog. Możesz wykończyć Twoje nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

470 699 zł50 m² 9 433 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego biura nieruchomości. Opiekun oferty telefon Polecam przestronne mieszkanie o powierzchni 49,9 m2 do wykończenia na Krzykach. Mieszkanie składa się z: - salonu 18,1m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyk

Krzyk,Wrocław

590 000 zł72 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam na prezentację dużego, rozkładowego, samodzielnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 72 m2. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w kamienicy czteropiętrowej z 1900r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poświętne

Poświętne,Wrocław

438 500 zł50 m² 8 851 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje mieszkanie, na nowym osiedlu, z dobrym dojazdem do centrum Wrocławia bez prowizji I podatku pcc! opiekun oferty telefon lokalizacja I otoczenie Korzystna lokalizacja w zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bema

Stare Miasto,Wrocław

909 000 zł51 m² 17 961 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni o powierzchni 50,6 m2 na Starym Mieście w ekskluzywnej inwestycji Otoczenie nieruchomości: lokum Vene - Inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

679 500 zł50 m² 13 547 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Luksusowa inwestycja w sercu Wrocławia Nieruchomość o powierzchni 50,16m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł43 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od 01.02.2022r- Polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 3 piętrze przy ul. Komuny Paryskiej ( Śródmieście ) /mieszkanie o pow. 43 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

346 853 zł35 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem na Jagodnie oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości (bez prowizji i pcc) Opiekun oferty: telefon Otoczenie nieruchomości: jagodno jest jednym z prężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł34 m² 7 363 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie w kamienicy do kapitalnego remontu składające się z 2 pok. z niewielkiej kuchnią, wc z łazienką i przedpokoju. Idealne jako inwestycja lub na start! ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

548 999 zł49 m² 11 255 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun Oferty kom. Mieszkanie o metrażu 47,85m2 składa się z: - pokój dzienny 18,67m2 - Kuchnia 9,23m2 - Pokoju 9,87m2 - Przedpokój 6,17m2 - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

455 000 zł50 m² 9 192 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: gądów to lubiana i cicha okolica dzielnicy Fabrycznej. Otoczenie nieruchomości: ul. Horbaczewskiego, blok znajduje się na cichym osiedlu z pełną.