dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

415 000 zł57 m² 7 281 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty tel. Bardzo przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 położone w trzypiętrowym budynku, przy ul. Zdrowej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł51 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent nieruchomości: tel. e-mail: *** We speak English *** For English version scroll down Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w budynku "silesia" na Kępie Mieszczańskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sopocka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

420 000 zł76 m² 5 526 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie W okolicy ul. Sopockiej! Mieszkanie dla Klienta poszukującego wyjątkowej nieruchomości w cichej, zielonej okolicy o zabytkowym charakterze. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

391 000 zł48 m² 8 232 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. Bardzo przytulny apartament o powierzchni 47,5m2, położony na parterze w dwupiętrowym budynku przy ul. Balzaka. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Stare Miasto,Wrocław

325 000 zł35 m² 9 286 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwa pokoje, po remoncie, w centrum! Ciche, przytulne mieszkanie w samym centrum Wrocławia. Lokal o powierzchni 35 m2 składa się z: - pokoju ok. 16,5 m2, - pokoju ok. 9 m2, - osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Wiśniowej Lokal o powierzchni 30m2 składa się z pokoju ok 12m2, pokoju ok. 7m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

239 900 zł47 m² 5 104 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

2 pokoje, rozkładowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią, 47 m2, 239 900 zł. kontakt: tel. Polecam mieszkanie dwupokojowe z osobną jasną kuchnią, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

249 000 zł37 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie W nowym budownictwie! wysoki standard! Polecam słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 mkw. Mieszkanie w nowym budownictwie , kameralna zabudowa z dala od innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tel: mail: ***wolne od zaraz** Zachęcam do wynajęcia pięknego przestronnego mieszkania o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie o powierzchni 54m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

299 000 zł39 m² 7 667 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwa pokoje na nowym osiedlu przy parku druga linia zabudowy Opis lokalizacji: osiedle przy Parku Klecińskim dwa pokoje na krzykach przy parku Przytulne, mieszkanie dwupokojowe i dwustronne (wsch-zach)vz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

313 430 zł49 m² 6 397 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! krzyki, księże wielkie! Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na II piętrze w III piętrowym bloku o powierzchni 49 m2 z balkonem o powierzchni 7,8 m2. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Huby,Wrocław

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Piękne mieszkanie o pow. użytkowej 40 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w czterokondygnacyjnym bloku wraz z komórką lokatorską. Opiekun oferty: specjalista ds. Nieruchomości tel. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Psie Pole,Wrocław

349 828 zł60 m² 5 840 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam! Opiekun oferty: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,9m2 z balkonem o powierzchni 4,3 m2 znajdujące się w nowej inwestycji na Swojczycach w dzielnicy Psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Psie Pole,Wrocław

241 544 zł39 m² 6 178 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,1 m2 z balkonem o powierzchni 4,3 m2 znajdujące się w nowej inwestycji na Swojczycach w dzielnicy Psie Pole. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłoszycka

Psie Pole,Wrocław

247 893 zł39 m² 6 340 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam! Opiekun oferty: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,1 m2 z ogródkiem o powierzchni 28,5 m2 znajdujące się w nowej inwestycji na Swojczycach w dzielnicy Psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

365 000 zł46 m² 7 935 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Zabytkowa ,niepowtarzalna kamienica Ponad 67 mkw, dwa poziomy , dwa pokoje. Polecam 2 pokojowe mieszkanie w zabytkowej i częściowo zrewitalizowanej kamienicy blisko Dworca pkp. Pierwszy poziom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Psie Pole,Wrocław

235 645 zł37 m² 6 403 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam! Opiekun oferty: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,8m2 z balkonem o powierzchni 4,3m2 znajdujące się w nowej inwestycji na Swojczycach w dzielnicy Psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Psie Pole,Wrocław

286 784 zł49 m² 5 901 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam! Opiekun oferty: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,6m2 z balkonem o powierzchni 4,3m2 znajdujące się w nowej inwestycji na Swojczycach w dzielnicy Psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Psie Pole,Wrocław

241 544 zł39 m² 6 178 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam! Opiekun oferty: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,1 m2 z balkonem o powierzchni 4,3 m2 znajdujące się w nowej inwestycji na Swojczycach w dzielnicy Psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Psie Pole,Wrocław

235 645 zł37 m² 6 403 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam! Opiekun oferty: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,8 m2 z balkonem o powierzchni 4,3 m2 znajdujące się w nowej inwestycji na Swojczycach w dzielnicy Psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

278 238 zł42 m² 6 688 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! krzyki, księże wielkie! Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w III piętrowym bloku o powierzchni 41,63 m2 z balkonem o powierzchni13,6 m2. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

265 000 zł42 m² 6 310 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze piętrze 3-piętrowego budynku przy ul. Inżynierskiej. Lokal o powierzchni 42m2 składa się z pokoju ok 19m2, pokoju ok. 9,45m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Beyzyma

Grabiszyn,Wrocław

320 000 zł60 m² 5 333 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco Polecam! Mieszkanie w atrakcyjnej okolicy blisko Parku Grabiszyńskiego. Opiekun oferty: tel.: Budynek - otoczenie Mieszkanie znajduje się na wyższym parterze w pięknej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Partynice,Wrocław

372 000 zł52 m² 7 154 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty tel. Przytulne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze budynku z 2001 roku. na osiedlu skarbowców Lokal o powierzchni 52 m2 składa się z pokoju ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł43 m² 49 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tel: mail: ***wolne od zaraz*** Polecam do wynajęcia świeżo wykończone, nowe 2pok. mieszkanie. Zlokalizowane w ścisłym Centrum Miasta nieopodal Wrocławskiego Rynku (atal Tower).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Śródmieście,Wrocław

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: ***wolne od zaraz*** apartament Apartament znajduje się na III p. nowego budynku przy ul. Krętej, jego metraż liczy 50 m2 na co składają się: - w pełni wyposażony aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: mail: ***wolne od zaraz*** Zachęcam do wynajmu przestronnego i bardzo cichego apartamentu znajdującego się w nowym budynku na zamkniętym osiedlu przy ul. Hubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kleczkowska

Śródmieście,Wrocław

1 900 zł39 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tel: mail: ***wolne od zaraz*** Zachęcam do wynajmu 2pok. apartamentu znajdującego się w nowym budynku z 2018r. przy ul. Kleczkowskiej. Zielona i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

269 000 zł34 m² 7 912 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, po kapitalnym remoncie, położone na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku w dzielnicy Krzyki. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolanowska

Psie Pole,Wrocław

299 000 zł71 m² 4 187 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam! Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,41 m2 usytuowane na parterze w kamienicy zlokalizowanej w dzielnicy Psie Pole na Zakrzowie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Swojczycka

Psie Pole,Wrocław

285 600 zł51 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji, bez podatku pcc. Bezpłatna, indywidualna opieka profesjonalnego agenta Z sdp nieruchomości. Zapraszam do wspólnego odwiedzenia inwestycji! W ofercie biura są również lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotnicka

Fabryczna,Wrocław

227 836 zł39 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecamy! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Możliwość skredytowania mieszkania W programie MDM 0% prowizji I brak podatku pcc. Zakończenie inwestycji - IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Swojczycka

Psie Pole,Wrocław

227 695 zł40 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

253 000 zł38 m² 6 578 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji, bez podatku pcc. Bezpłatna, indywidualna opieka profesjonalnego agenta Z sdp nieruchomości - przy prezentacji mieszkania i realizacji transakcji - przy wnioskowaniu o kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotnicka

Fabryczna,Wrocław

286 431 zł49 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

343 990 zł58 m² 5 931 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Oferta tylko w biurze sdp nieruchomości, tel: dwupokojowe, dwustronne mieszkanie położone przy ul. Norberta Barlickiego. Budynek Mieszkanie mieści się na drugim w czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

254 340 zł47 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwa pokoje na jagodnie na nowym osiedlu Dwupokojowe mieszkanie na Krzykach o powierzchni 47,10 m2, położone na parterze w nowym kameralnym budynku, na osiedlu z doskonałą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złotnicka

Fabryczna,Wrocław

278 014 zł51 m² 5 490 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

249 000 zł33 m² 7 589 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje , 32,81 m2 na Starym Mieście oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Gotowe na II Kw 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

229 738 zł40 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji I podatku pcc Przedstawiamy nową inwestycję deweloperską. Doskonały wybór dla ludzi poszukujących miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

238 090 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018