dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja przy parku! nowe komfortowe rozkładowe mieszkanie Z tarasem! lokalizacja: ul. Ślężna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - 0% prowizji - prowizję biura pokrywa właściciel nieruchomości atrakcyjna lokalizacja! wysoki standard! lokalizacja: rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

215 000 zł33 m² 6 515,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja ul. Wielka (boczna ul. Powstańców Śląskich). Atrakcyjna lokalizacja - blisko centrum, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

279 000 zł53 m² 5 264,15 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Litewska (psie Pole). Spokojne zielone osiedle. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Kościuszki (stare Miasto). Atrakcyjna lokalizacja, blisko centrum, 10min pieszo od rynku. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Stare Miasto,Wrocław

297 330 zł45 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja realizowana u zbiegu ulic Dubois i Pomorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie nabrzeża Odry, tuż przy Mostach Mieszczańskich. Położona w bardzo bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

225 000 zł39 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 39m kw. na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

269 159 zł45 m² 5 999,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkaj wygodnie Budynek na Życzliwej liczy 111 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 37 m² do 66 m². Do każdego z mieszkań przyporządkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dzielna

Fabryczna,Wrocław

261 000 zł36 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

|! dwa pokoje! osobna sypialnia! salon Z aneksem! Dwupokojowe mieszkanie na Kozanowie z balkonem. Budynek ocieplony z nową elewacją. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

355 000 zł85 m² 4 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca rozkładowe! ciche, balkon, w budynku Z cegły! Dwupokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 85m2 atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 290 zł55 m² 41,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* przestronne mieszkanie 2-pokojowe W kompleksie odra house Opis nieruchomości : Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w prestiżowym budynku Odra House wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / cicho / komórka lokatorska /balkon / dwustronne / winda Polecam 2-pokojowe mieszkanie dwustronne , rozkładowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2 pokojowe, nowe, rozkładowe, przytulne, z balkonem. Przedstawiam Państwu śliczne mieszkanie z balkonem położone na 5 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny klimatyzowany apartament - odra tower Opis nieruchomości: nowiutki, świeżo wykończony, dwupokojowy apartament w prestiżowym budynku Odra Tower w sercu Wrocławia. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

259 000 zł51 m² 5 078,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 usytuowane w okolicy ul. Rydygiera w budynku z 1930r. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Huby,Wrocław

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa okazja możesz zamieszkać jako pierwszy w tym mieszkaniu! Piękne nowe mieszkanie, w pełni wyposażone w eleganckim osiedlu o podwyższonym standardzie. Samo mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

226 000 zł36 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na wysokim parterze w siedmiopiętrowym budynku w okolicy ul. Jedności Narodowej / Żeromskiego. Lokal składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gustowne mieszkanie blisko placu bema Opis nieruchomości: eleganckie mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w kilkuletnim apartamentowcu z ochroną i windą. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Stare Miasto,Wrocław

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: ul. Sądowa (stare Miasto). Bardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta, pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

225 000 zł39 m² 5 769,23 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie W centrum Opis nieruchomości: atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą na monitorowanym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

350 000 zł43 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Kazimierza Wielkiego (okolice pl. Solnego, stare Misto). Samo centrum miasta, pieszo 2min od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu do wynajęcia 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, nowoczesne mieszkanie w okolicy Al. Karkonoskiej i Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kozia

Fabryczna,Wrocław

260 000 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

| *** nowe budownictwo, maślice *** 2-pokojowe mieszkanie w spokojnym i cichym miejscu miasta. Znajduje się na 3/3 piętrze w oddanym do użytku budynku z 2007 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

276 888 zł47 m² 5 889,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

269 000 zł54 m² 4 981,48 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 54 m kw. na 1. piętrze w 8-piętrowym bloku. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Krzyki,Wrocław

335 000 zł67 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 67 m kw. na 2. piętrze w 4-piętrowej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Sępolno

Sępolno,Wrocław

1 550 zł43 m² 35,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty wynajmu jest nowe mieszkanie wraz z możliwością wynajęcia miejsca postojowego i komórki lokatorskiej na osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu. Mieszkanie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolumba

Śródmieście,Wrocław

266 084 zł48 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie - 2-pokojowe mieszkanie o pow 47,60mkw na co składają się: salon, kuchnia, sypialnia, łazienka, wydzielony przedpokój. Do mieszkania przynależy balkon (4,30mkw). Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Supińskiego

Klecina,Wrocław

1 150 zł40 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Kameralne mieszkanie 2 pokojowe z kominkiem firmy Jotul. Przestronne i jasne pokoje. Własny ogród. Dogodny parking. Piwnica i komórka do dyspozycji. Budynek małej wspólnoty. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

253 000 zł50 m² 5 060 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne i zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Bajana. Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi (17,90 m2 + 11,00 m2) * kuchni (9,00 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stalowa

Krzyki,Wrocław

330 000 zł41 m² 8 048,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie o pow. 41 m2 w okolicy ul. Stalowej. Polecam! Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze w budynku z 2011 roku. Super standard! Mieszkanie składa się z: - 2 pokoji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta nr 1680. -krzyki - partynice-mieszkanie 2-pokojowe-dodatkowo miejsce postojowe W garażu - zapraszamy na bezpłatną prezentację - tel. Pilna sprzedaż! Polecamy bardzo ładne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolumba

Śródmieście,Wrocław

209 625 zł38 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie - 2-pokojowe mieszkanie o pow 37,50mkw na co składają się: przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, komfortowa łazienka, wydzielony przedpokój. Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

200 000 zł39 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - Mieszkanie znajduje się w na parterze w 3 piętrowym budynku, wyposażonym w domofon Budynek z cegły. W mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

239 000 zł36 m² 6 638,89 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Opis: polecam na sprzedaż dwupokojowe,W pełni rozkładowe mieszkanie ,na pełnym zieleni osiedlu sobieskiego. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, zlokalizowane na 4 piętrze. Mieszkanie składa się Z : -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

277 000 zł45 m² 6 155,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

| mieszkanie położone na nowym osiedlu przy ulicy Gorlickiej. Lokal znajduje się na 5 piętrze w budynku z 2009 roku. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zzapraszam na bezpłatną prezentację - mateuszukparter-słoneczne- świetna lokalizacja- idealne pod wynajem- polecam Państwu słoneczne i przytulne mieszkanie. Powierzchnia użytkowa lokalu to 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 550 zł43 m² 35,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty wynajmu jest nowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym i komórką lokatorską na osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu. Mieszkanie, położone na I piętrze o pow. 43,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

271 974 zł49 m² 5 499,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij